Opinie o Amadeusz Kołtuniec Czakra w Steblów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amadeusz Kołtuniec Czakra. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Amadeusz Kołtuniec Czakra na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paramedycy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amadeusz Kołtuniec Czakra w Steblów

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Amadeusz Kołtuniec Czakra? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Patrycja Nowy wpis

Byłam dobrze nastawiona do momentu gdy mojego dziecko zostało nazwane "opętanym" ponieważ nie było w stanie wytrzymać 3 godzinnej wizyty. Wcale się nie dziewie,mi również było ciężko. A co dopiero 6 latkowi. Ogrom wiedzy jest plusem ale niestety minusem to że Pan Amadeusz nie jest w stanie podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem pod tym co zalecił, zatem wiarygodność spadła do zera. Nie podam dziecku czegoś co nie jest zatwierdzone imieniem i nazwiskiem zalecajacego bo skoro on nie weźmie odpowiedzialności zatem kto ma to zrobić? . Nie jestem pracownikiem,tylko pacjentem.

Sara

Panie Amadeuszu rób pan swoje bo jesteś w tym dobry. Ma pan dar przekazywania swojej wiedzy ale dla ludzi którzy umieją korzystać i współpracują. Dzięki panu stałam się ambasadorem własnego i dla całej rodziny zdrowia.. No i trzeba mieć świadomość, że nie jest pan lekarzem i pan nie leczy lecz pomaga oczyścić organizm a on w zamian jest wdzięczny i sam nabiera odporności a przy tym zdrowieje. Dziękuję. Ps. niestety nie jestem p .Amadeuszem jak w opinii niektórzy sugerują bo daję opinie pozytywna.

@Sara

Zgadzam się. Po kuracji u Pana Amadeusza okazało się że niemożliwe nie istnieje. Jestem zdrowa i każdemu polecam taką kurację

@Ewa

Czy możliwe jest zatem u tego Pana zatrudnienie na umowę o pracę, jako jego asystent i nauka pod jego czujnym okiem? Sama Pani pisze, że niemożliwe nie istnieje. Panie Amadeuszu, czy i Pan tak uważa i przydałyby się Panu dodatkowe, ręce do prowadzenia terapii? No chyba, że ktoś z pracowników coś by wiedział i powiedział??

Jak wygląda ścieżka kariery w Amadeusz Kołtuniec Czakra? Czy trudno jest zdobyć awans?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Amadeusz Kołtuniec Czakra? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.

Zdania na temat Pana są podzielone, a mnie interesuje czy może zatrudnia osoby do pomocy? Interesuje się tematem typowo prywatnie, nie mam szkoły, ale chciałam zgłębić wiedzę przy fachowcu. Jest możliwość pracy z Panem chociaż na pół etatu? Wtedy razem pracujemy przy każdym pacjencie?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Amadeusz Kołtuniec Czakra?

Eury...

Kłamliwa i złośliwa opinia. Znam pracę pana Amadeusza od ponad 4 lat i pomaga oczyszczać organizm .Człowiek o wielkim sercu i pomocny. I nie przypominam sobie abym płaciła tyle kasy bo to bzdury.

Eury...

Moja odpowiedz dotyczy do Staff01

staff01
@Eury...

Proszę sobie wyobrazić, że ja zapłaciłem tyle za kurację którą zlecił i piorunem miała mnie postawić na nogi, ale nic nie pomogło kompletnie. Zostali poinformowani o tym fakcie i całkowicie olali temat dziękując za to, że odwołałem wizytę kontrolną. Nie zdziwilbym się gdybym to właśnie teraz z nimi pisał bo jak ktoś chce pomóc to interesuje się do końca. Temat Krapkowic jest zamknięty i zostali wpisani na listę (usunięte przez administratora) jak reszta naturopatów. Dietetyk+lekarz który zainteresuje się problemem to jest najważniejsze. Pan Amadeusz dobrze leczy, ale tylko tych którym pomaga efekt placebo bo u mnie oraz mojej partnerki zero kompletnie poprawy. Nie polecam nikomu przez to ile pieniędzy straciłem i temat uważam za zakończony

Meusbdo
@Eury...

To że pani nie płaciła tyle To proszę się jedynie cieszyć.. Ja się zgadzam z opinia od Staff, ponieważ sama byłam i straciłam trochę pieniędzy na różne "lekarstwa" i też nic nie pomogło. Przykro mi bardzo, ale rozumiem, że nie udało mu się pomóc.. To że ktoś jest dobry, nie znaczy że też każdemu musi pomóc.. Ale tak jak napisał staff mógłby się chociaż zainteresować tym, że nie udało się pomóc..

@staff01

Ja również nie polecam i ostrzegam przed korzystaniem z usług Pana Amadeusza. Po zaleconej przez niego terapii jestem bardzo chora, a trafiłam do gabinetu w dobrej kondycji i biorezonans nie wykazał niczego poważnego oprócz pasożytów. Byłam zapewniana, że będę zdrowa i nie będą potrzebne mi już żadne leki. Tymczasem mam zniszczone jelita i żołądek, w obu narządach silny stan zapalny potwierdzony w gastroskopii, kolonoskopii i dwukrotnej enterografii jelit. Do tego nieustanny refluks.Nie mogę jeść, schudłam 6 kg w miesiąc, nieustannie odczuwam ból brzucha. Moja tarczyca została tak rozregulowana, że musiałam przejść leczenie jodem. Przez ostatni rok byłam pięć razy w szpitalu. Mam poważny niedobór żelaza i ferrytyny, złe wyniki krwi, problemy z miesiączką. Już w czasie terapii Pan Amadeusz ignorował moje złe samopoczucie. Po leczeniu poinformowałam go o wszystkich moich problemach zdrowotnych, ale bez reakcji i odpowiedzi na moje pytania. Czuję się poszkodowana i (usunięte przez administratora) Jestem załamana tym, co stało się z moim zdrowiem po wizycie u Pana Amadeusza. OSTRZEGAM!!!Terapia jest niebezpieczna i może zagrażać życiu!

Wanda

Korzystałam z usług p.Amadeusza, spokojnie wysłucha , potem przeprowadza swój wywiad z pacjentem,robi szereg specjalistycznych badań,opracowuje indywidualny program leczenia , jest znakomitym fachowcem w swoje dziedzinie, mnie osobiście wszystko dokładnie wyjaśnił co mam robić, bardzo mi pomógł w moich dolegliwościach, wielu moich znajomych również korzystało z jego pomocy gdy już medycyna była bezradna. Bardzo polecam

Staff01

Byłem u tego naciągacza. Straciłem dwa tysiące i zero poprawy. Naturopata jak każdy inny czyli do niczego.. nie polecam no chyba, że ktoś ma za dużo pieniędzy.

Ďżasta

Ogromna wiedza,.fachowa pomoc, indywidualne podejście,a do tego bardzo normalny cennik. Mój problem po wielu latach prób wyleczenia różnymi metodami, dopiero Pan Amadeusz znalazł skuteczne rozwiązanie. Dziękuję:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Amadeusz Kołtuniec Czakra - Steblów

Amadeusz Kołtuniec Czakra