Global VG Marta Olszewska
counter
Norbi Nowy wpis

Dziwne opinie piszecie. Firma ma bardzo dobre opinie w internecie!!

Fatalnie, firma nie placi pracownikom, chamskie szefostwo!Nie daj boze komus tam pracowac.

zumi 32
@anonim

firma jest pranią pieniedzy!!!

Marta Olszewska Nowy wpis
@anonim

Marcin232 Nowy wpis

fatalnie, firma nie placi pracownikom, HAMSKIE szefostwo! oszukuja pracownikow i klientów...

Marta Olszewska Nowy wpis
@Marcin232

Zadziwiająco podobny komentarz do pierwszego. Panie Romanie Boghanowicz proszę odczepić się od Naszej firmy, nie jest Pan anonimowy, a oskarża Pan Naszą firmę o rzeczy karalne. Tylko dlatego, że został Pan zwolniony, ponieważ nie jest Pan zdolny do pracy, a chciał dostawać pieniądze za nie robienie niczego nie znaczy, że musi się Pan teraz mścić. Sprawa trafia do Wojewody Mazowieckiego.

Adrian

Przyjemna współpraca, wszystko szybko i sprawnie. Na pewno pozostaniemy w stałym kontakcie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Robert

Bardzo profesjonalna firma, godna zaufania! Naprawdę mogę polecić Lubię atmosferę w Global VG Marta Olszewska za: zawsze miła obsługa klienta

Zostaw merytoryczną opinię o Global VG Marta Olszewska - Warszawa

Global VG Marta Olszewska