Opinie o Shell Consulting Skorupka Hanna w Przywózki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Shell Consulting Skorupka Hanna. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Shell Consulting Skorupka Hanna o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shell Consulting Skorupka Hanna w Przywózki

Jacek Toyota Camry Nowy wpis

Zdecydowałem się sprawdzić samochód w serwisie okazało się że wszystko jest zgodne z ogłoszeniem. Za rok kupię od nich samochód dla córki na 18 i nie będę się już bawił w serwisy. Serdecznie polecam

Toyota Avensis, klient Nowy wpis

Kupiłem kilka miesięcy temu Toyotę Avensis. Polecam, wszystko jak w opisie, a wcześniej byliśmy w kilku miejscach szukając samochodu to rzadkość . Córka będzie po nowym roku szukać auta, odwiedzimy Panią Hanię ponownie

@Toyota Avensis, klient

Wie Pan coś, by właścicielka potrzebowała blacharza do swojej firmy? Naprawiają tu w ogóle auta, czy jedynie sam handel? No chyba, że odezwie się pracownik i napisze, jak jest opłacany chociażby?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Shell Consulting Skorupka Hanna?

Czy Shell Consulting Skorupka Hanna oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Shell

Nie zatrudniamy na tą chwilę

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Shell Consulting Skorupka Hanna, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
KLIENTKA SEAT IBIZA

Super zakup POLECAM

Klient Octavia

Tak jak w opisie, polecam, rzetelni ludzie a samochody prawdziwe. Pozdrawiam

Emilia
@Klient Octavia

A może masz wiedzę czy poza właścicielką są jacyś pracownicy? Opinie klientów na plus to naprawdę zachęca do podjęcia współpracy. Niestety widzę, że wcześniej pytano już czy ktoś poza właścicielami pracuje ale nikt nie odpowiedział.

Skoda Octavia

Super zakup. Wszystko tak jak w ogłoszeniu. Pozdrawiam.

Klient seat Leon

Aż ciężko uwierzyć że w tych czasach zajeżdżasz oglądać auto a tam stan jest dokładnie zgodny z opisem. Po zakupie postawiłem do swojego mechanika żeby dokladnie przejrzał i nie było co robić, nawet olej dopiero za jakieś 6 tys km do wymiany ale kazałem wymienić na zapas. Bardzo polecam i pozdrawiam uczciwych sprzedawców

Marta Czarkowska

Kupiłam w lipcu 2021 r. Astrę Sports Tourer z 2016 roku w kolorze granatowym, jestem mega zadowolona, samochód wspaniały. Najchętniej bym w nim spała ???? właściciele cudowni, mega sympatyczni i przede wszystkim bardzo uczciwi. Samochody u Państwa to sztos, najlepsze auto jaki mogłam kupić. Bardzo polecam !!!!

Magdalena
@Marta Czarkowska

To się nazywa pozytywna opinia. A to firma Ci jakoś doradzała przy zakupie czy raczej jest podejście tylko zaprezentowania wybranego auta? Chodzi o to czy warto się do nich wybrać jak się człowiek na autach nie zna..

Marta Czarkowska
@Magdalena

Ja pojechałam z mężem i Mamą no i córcią. Nie było potrzeby sprawdzać auta nigdzie dlatego, że było widać, że samochód jest dopieszczony i bardzo zadbany. Nie przejechałam się na zakupie, jeżdżę nim prawie półtorej roku i jest w ciągłej eksploatacji i tak na prawdę nie robiłam w nim nic do dziś, bo nie było takiej potrzeby ☺️ także uważam, że warto jest kupić od Pani Hani autko. Nie (usunięte przez administratora) i nie sprzedają złomów. Nie znam bardziej uczciwego sprzedawcy na prawdę.

Beata
@Marta Czarkowska

Ktoś już pytał na forum ale nie było odpowiedzi, czy poza właścicielami ktoś tam pracuje i również dobrze doradza? Zastanawiam się, czy trzeba trafić na konkretną osobę żeby być tak zadowolonym z zakupu.

Wawa- klient AudiA6

Jak najbardziej polecam

Antoni
@Wawa- klient AudiA6

Sporo osób tak jak ty poleca. Przed zakupem samochodu mogłeś sprawdzić jego stan na stacji diagnostycznej? Wysyłają wtedy z klientem jakiegoś pracownika? Wiesz jak to wygląda w rzeczywistości?

Julia

Z tego co widzę klienci zadowoleni ale opinii pracowników brak. Zastanawiam się czy faktycznie jest tu więcej zatrudnionych czy firma prowadzona jest jakoś rodzinnie?

zadowolona klientka

Kupiłam skodę tydzień temu , jestem mega zadowolona, jak w opisie ogłoszenia tak na miejscu podczas oględzin, super

Zadowolonyklient23

Dla takiego samochodu warto było przejechać pół Polski!!! Zgodnie z opisem. Bardzo zadbane i czyste samochody, polecam :)

Astra

Musiał mieć Pan jakiegoś pecha , kupiłem juz u tych ludzi 2 auta. Z 2 lata temu megankę, teraz dla syna astrę i jak najbardziej polecam. A w ogóle kontakt dostałem od sąsiada który kupił u nich audi a4 Wszystko było jak najbardziej zgodne z opisem i bardzo sympatyczni ludzie

Klient.

Najwięksi (usunięte przez administratora) jakich spotkałem w życiu. Żaden opis nie zgadzał się z wyposażeniem samochodu. Opowiadają bajki, kłamią przez telefon, przed przyjazdem samochody mają "WSZYSTKO" nawet tego czego nie mają w opisie a po przejechaniu kilkuset kilometrów z minuty na minutą wk.... się a gość robi się chamski, opryskliwy i masz ochotę dać mu w m....... Opowiadają bajki o zadowolonych klientach a jak Ci się coś nie podoba to możesz wracać kilkaset kilometrów do domu bo to nie jego sprawa. Przynajmniej dwie osoby już mu obiły r..... Radzę wszystkim przed wyjazdem ustalić zwrot kosztów dojazdu za niezgodność wyposażenia z opisem. Założę się, że na 100 % nie zgodzą się. Wszystkim odradzam tych (usunięte przez administratora)

klient BmW5

Sama przyjemność kupić w tych czasach taki samochód, bardzo przyjemni ludzie Piszą w ogłoszeniach prawdę, sprzedają PRAWDZIWE SAMOCHODY. Pojechaliśmy sprawdzić auto do serwisu, w serwisie bardzo pozytywna opinia auta, super. Dziękuję jeszcze raz za bardzo udaną transakcję i pozdrawiam Pani Haniu

Zostaw merytoryczną opinię o Shell Consulting Skorupka Hanna - Przywózki

• Jak się pracuje w Shell Consulting Skorupka Hanna?

Zobacz opinie na temat firmy Shell Consulting Skorupka Hanna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shell Consulting Skorupka Hanna?

Shell Consulting Skorupka Hanna
  • Ks. Brzóski 8