Opinie o Kompleksowe Usługi Remontowe Targiel Dariusz Targiel w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kompleksowe Usługi Remontowe Targiel Dariusz Targiel. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kompleksowe Usługi Remontowe Targiel Dariusz Targiel o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompleksowe Usługi Remontowe Targiel Dariusz Targiel w Tychy

Kasia Nowy wpis

Pod każdym względem profesjonalizm !!! Solidna firma wyróżniającą się ogromną wiedzą oraz kulturą. Zaczęło się od oględzin oraz dogadania co i jak następnie lista prac oraz wycena , która jest aktualizowana na bieżąco. Prace na najwyższym poziomie. Profesjonalnie oddzielona cześć mieszkalna od wykończeniowej co ograniczyło przedostanie kurzu. W 100 % polecam !!! Zadowolenie ogromne . Pozdrawiam

Lidia Kajdas Nowy wpis

Pełen profesjonalizm, rzetelna firma, najwyższa jakość usług. Ogromna wiedza ekspercka Pana Dariusza i otwartość w trakcie wypracowywania optymalnych koncepcji. Firma, którą w 100% polecam do wykończenia domu pod klucz.Zero usterek i poprawek po 3 latach mieszkania. Remont w milej i sympatycznej atmosferze. U Pana Darka rzeczy niemożliwe nie istnieją i tym mnie ujął najbardziej. Poza tym wszystko zrobione na najwyższym poziomie, raz a dobrze!remont z taką ekipą to czysta przyjemność!

Danuta Nowy wpis

Z usługi firmy skorzystałam przy kompleksowym remoncie mieszkania w bloku wielorodzinnym. Wykonano prace budowlane, elektryczne i hydrauliczne - wszystko na bardzo wysokim poziomie. Pracownicy uporządkowali mieszkanie i klatkę schodową po zakończeniu prac. Jestem BARDZO ZADOWOLONA, że skorzystałam z ich oferty. POLECAM

Małgorzata Zabrze Nowy wpis

Firma Remontowo- Usługowa Pana Dariusza Targiela z Tychów wykonywała w moim mieszkaniu kompleksowy remont polegający na doprowadzeniu mieszkania do współczesnych standardów. Prace zostały wykonane rzetelnie, kompleksowo przy użyciu specjalistycznego sprzętu łącznie z zachowaniem warunków czystościowych. Po każdym dniu pracownicy sprzątali pozostawione miejsce pracy, a w klatce schodowej nie było śladu po trwającym remoncie. Firma dokładnie realizowała wszystkie założenia w projekcie, realizowała każdą dodatkową pracę, która została zlecana podczas remontu. Ponadto Pan Targiel służył fachowym doradztwem. Potrafił przekonać, że zaproponowane rozwiązanie może nie przynieść zakładanych efektów końcowych. Po zakończeniu remontu okazało się, że miał rację. Pracownicy i szef byli bardzo mili, kulturalni. Również sąsiedzi pozytywnie się wypowiadali. Obecnie już zamieszkuję w wyremontowanym mieszkaniu. Jestem zadowolona. Przeprowadzony remont spełnił moje oczekiwania. Cieszę się, że posłuchałam wielu rad fachowca. Doświadczenie i kwalifikacje właściciela i pracowników wraz z udanym projektem sprawiły moje zadowolenie. Mogę z czystym sumieniem i satysfakcją polecić firmę Kompleksowe Usługi Remontowe Targiel Dariusz Tychy wszystkim szukającym tego typu usług.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Kompleksowe Usługi Remontowe Targiel Dariusz Targiel spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
A-Z Automatyka

Wzorowa ekipa i robota. POLECAM.

Antoni
@A-Z Automatyka

Przypuszczam, że Twoja wypowiedź jest z poziomu zadowolonego klienta, który miał okazję po prostu korzystać z ich usług. Tak wpis Twój zrozumiałem, dlatego w tym właśnie momencie chcę dowiedzieć się od Ciebie, czy firmę tę polecił Ci ktoś ze znajomych, czy może to opinie wyrażone w sieci sprawiły, że wybrałeś właśnie ich? Odpowiedz mi, proszę.

Łukasz G.

Pracuję z panem Darkiem już prawie dwa lata i jestem bardzo zadowolony, godne zarobki rozliczone co do złotówki a co najważniejsze zawsze na czas. Nigdy nie spotkałem się z niezadowoleniem klientów a naszą pracę staramy się wykonać w 100% profesjonalnie.

Bardzo solidna firma. Zakres wykonanej pracy był bardzo duży: wykonanie wylewek, położenie glazury, instalacja elektryczna, hydraulika, malowanie, budowa kominka, czyszczenie i malowanie elewacji, wymiana parapetów na zewnątrz i w środku. Wszystkie te prace były wykonane na czas i na wysokim poziomie. Pan Darek służy radą i pomocą potrafi udzielić bardzo cennych wskazówek. Ekipa bardzo sympatyczna i w pełni profesjonalna w 100% polecam.

Marcin Juraszczyk

Z całym przekonaniem mogę polecić usługi Pana Darka Targiela. W roku 2018 dokonywaliśmy z Nim remontu naszego domu w Niemczech - usuwanie tapet i kładzenie nowych gładzi na ścianach, malowanie całego domu, kafelkowanie kilku ścian i wykładanie ścian kominka naturalną skałą, instalacja oświetlenia i wiele innych usług. Praca wykonana na najwyższym poziomie, czysto, schludnie, prosto, bez jakichkolwiek zarzutów względem estetyki i funkcjonalności. Efekt końcowy lepszy niż w wykonaniu niemieckich fachowców. Jestem przekonany, że w przypadku rzeczy tak istotnej jak wykończenie domu czy mieszkania lepiej zapłacić nieco więcej za pracę wykonaną naprawdę na najwyższym poziomie, która zadowoli chyba największego pedanta. Gorąco polecam! :)

kbroz.

Profesionałnie wykonana usługa.Zgodnie z przyjętym zakresem. bardzo dogodny czas wykonywania robót.Zadnych uwag gdyż wszystko wykonywano zgodnie z bieżącymi ustaleniami.Zdecydowanie polecam firmę innym.Pełen profesionałizm.

Nowe Mieszkanie, Katowice

Miałam do zrobienia nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, które zostało wykończone przez Pana Darka. Bardzo wysoko oceniam jakość prac wykonanych przez Pana Darka i jego zespół. Zlecenie zaczyna się od oglądu nieruchomości, przygotowania listy prac oraz wstępnej wyceny, która jest na bieżąco uaktualniana, nie ma więc niespodzianek i niedomówień. Mieszkanie wykańczałam zdalnie i Pan Darek bardzo mi pomógł organizując potrzebne materiały samodzielnie (np. blat do łazienki, lustro, podłogi), bez mojego udziału (ale oczywiście po konsultacjach). Przyspieszyło to bardzo czas realizacji prac w moim mieszkaniu. Na bieżąco byłam informowana o stanie prac oraz o decyzjach, które muszą być podjęte. Unikalne dzisiaj jest podejście Pana Darka do pracy wykończeniowej – wszystko ma być zrobione dobrze, bez potrzeby poprawek oraz zmian. I tak jest u mnie. Wszystko działa bez zarzutów. Drobne sprawy, które pojawiły się po montażu mebli lub wyniknęły z użytkowania, są naprawiane w razie potrzeby (wszystko ograniczyło się do jednej 2h wizyty). Pan Darek nie znika z horyzontu, tylko bierze odpowiedzialność za swoją pracę. Jestem bardzo zadowolona z poziomu wykończenia mieszkania i mogę polecać firmę Pana Darka bez zastrzeżeń.

Asia

Ile budowlańcy tam zarobią na start ?

Zostaw merytoryczną opinię o Kompleksowe Usługi Remontowe Targiel Dariusz Targiel - Tychy

• Jak się pracuje w Kompleksowe Usługi Remontowe Targiel Dariusz Targiel?

Zobacz opinie na temat firmy Kompleksowe Usługi Remontowe Targiel Dariusz Targiel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kompleksowe Usługi Remontowe Targiel Dariusz Targiel?

Kompleksowe Usługi Remontowe Targiel Dariusz Targiel
  • Długa 31