Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński i S - ka, S.J

Kwidzyn

Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński i S - ka, S.J

michal

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej to Panowie "specjaliscie" wgl nie byli przygotowani na nią. Potraktowali mnie bardzo niepoważnie. Nie polecam.

antek

las, tu jest trochę inaczej. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński to dobre miejsce pracy, kasa jest tu zawsze na czas. Mają tez dobre wrecz ekskluzywne wyroby, ja osobiście polecam kiełbasę krakowską z chilli.

io

Ten zaklad ladny na zewnatrz a w srodku wyzysk ludzi p.s jak chcesz tam miec dobrze to zacznij chodzic na spitkania braci j

ham

Firma spoko ale jedna menndaaa... bardzo złosliwa P[usunięte przez moderatora] maci....

Zostaw opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński i S - ka, S.J - Kwidzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński i S - ka, S.J