Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński I S-Ka sp.j. w Kwidzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński I S-Ka sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński I S-Ka sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński I S-Ka sp.j. w Kwidzyn

Christopher

Nie polecam!!! (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Tylko patrzą żeby zabrać premie z byle powodu bo szef to sknera jakich mało,w każdym zakładzie są już podwyżki a tutaj ludzie nadal zarabiają poniżej średniej krajowej! I nie myślcie o stałym wynagrodzeniu,bo w jednym miesiącu zarobicie tak a w drugim inaczej.Stare szynki myją i dają do sklepów bo tak zastępca kierownika zna się na pracy,tonę zamówień robi i później połowa się psuje ale i tak idzie o sklepy.Nie wierzcie Andrzejowi zastępcy kierownika bo i tak pójdzie do drugiej osoby i obrobi wam (usunięte przez administratora)i manipulator który obgaduje każdego w zakładzie, Maciej następny wyzywa ludzi od idiotów i (usunięte przez administratora) nikogo nie szanuje,młodzi ludzie uciekają z tego (usunięte przez administratora) bo nikt normalny tam pracować nie będzie,nie dość że zarobicie jak splunął to będziecie poniżani na każdym kroku,toksyczna i chora atmosfera

A jeszcze ci premie zabierze,bo na koniec miesiąca trzeba komuś zabrać

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński I S-Ka sp.j.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Trzeba się zdeklarować co się woli czy zależnie od sytuacji raz można wziąć kasę, a raz dni wolne? Można te nadgodziny zbierać i wybrać jedno, dłuższe wolne przykładowo tydzień?

Kubi
@Christopher

Jak są zastrzeżenia do zachowania poszczególnych osób, w tym na kierowniczych stanowiskach, to czy jest komu to wyżej zgłosić, żeby coś z tym zrobił? I skoro nie płacą tu średniej krajowej, to ile w takim razie?

Christopher Nowy wpis
@Kubi

Tam nikt z tym wszystkim nic nie robi,a wypłaty masz tyle ile jest godzin,a z tym bywa różnie.Szef to ci powie nie podoba się to won

Christopher Nowy wpis

A jeszcze ci premie zabierze,bo na koniec miesiąca trzeba komuś zabrać

Szukam pracy i zainteresowałem się firmą i ogłoszenie ma stanowisko specjalista ds. technicznych / utrzymania ruchu. Wiecie, po co firma wymaga prawa jazdy kategorii B, skoro napisali jednocześnie, że praca jest biurowa. To po co to prawko, co trzeba robić w terenie?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński I S-Ka sp.j.?

Jo

Żadnych konkretnych bo ci co prowadzą rozmowy sami się nie znają na pracy w masarni

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński I S-Ka sp.j. na stanowisko Specjalista ds. technicznych / Utrzymania ruchu? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Helena

Interesuje mnie kwestia premii świątecznych na stanowisku Technik IT. Obecnie trwa nabór na tę posadę. I w ogłoszeniu właśnie podali, że jest taka premia. Ktoś wie, ile dokładnie tego jest? I jaki jest sposób naliczania premii? Może wszyscy dostają tyle samo?

@Helena

Nie licz na premie

@Helena

Nie licz na żadne premie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński I S-Ka sp.j.?

gruby

w chwili obecnej po 2 latach

Mona Lisa

Witam. Szczególną uwagę chcę zwrócić na produkty pochodzące z tej firmy. Miesiąc temu kupiłam kiełbasę suchą, nie dość, że była tłusta to dodatkowo był gratis w postaci sznurka, dzisiaj kupiłam kornetki, które przygotowałam dla synka na kolację, dziecko znalazło paznokieć. O co chodzi do cholery, macie tam jakieś nadzór nad produkcją? A może ktoś na produkcji jest tak złośliwy, żeby robić takie rzeczy. Nadmienię, że takich wyrobów nie macie.

Najlepszy

Napisze tak pracowałem w tej firmie 8 lat i wykonywałem swoją pracę rzetelnie i wydajnie wykonywałem swoje obowiązki na najwyższym poziomie oraz wydajnie w 100% Zero chorobowego. Ta firma stosowała premię uznaniowa 50% czyli praca jak chcą. Nie jesteś wydajny 100% w tym miesiącu i już nie masz 10% premi. W mojej opinii nie raz premie straciłem nie sprawiedliwe. To też było powodem że musiałem się, wolnic z powodu braku środków do życia. Za pracę 8 lat żaden z szefów bo było ich w tym czasie 3 nie zapytał mnie dlaczego się zwalniam a także nie podziękowali mi za poświęcony czas oraz starania dla firmy. Podkreślam że to opinia moja na doświadczeniu 8 lat temu. Tak że nie polecam tej firmy nie szanują ludzi.

Maja
@Najlepszy

Bo to wszystko prawda

Aleksandra
@Maja

Serio? Bo jeśli tak to smutna sprawa. :( Tzn., że tu nie opłaca się dłużej pracować?

ham

Firma spoko ale jedna menndaaa... bardzo złosliwa P[usunięte przez moderatora] maci....

Mięsny
@ham

Chodzi Ci o tego Rudzielca co pochodzi z Korzeniewa? Popieram kolego rudy zacznij się kąpać bo sanepid zakład zamnknie

Ktos

Oddział kwidzyn... Zatrudnia na trzy miesiące... a po zwolnieniu dzwonią i oskarżają o kradzież pieniędzy mają jeden dzień urlopu także twierdzą że osoba nie rozliczyła się za dostawę do sklepu ...

Bogdan
@Ktos

Nie ma możliwości, aby pracować dłużej w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński I S-Ka niż trzy miesiące? Twój wpis bardzo mnie zaciekawił, dlatego serdecznie Cię proszę o wyjaśnienie, jak to ma dokładnie wyglądać. Możesz to dla mnie zrobić? Pomóż mi odpowiednio zinterpretować to, co napisałeś.

Figa

Dziś kupiłam „przysmak szefa” z tej firmy , same chrząstki ????nigdy więcej nie kupię

Łucja

Wie ktoś może, czy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego jest szansa na umowę o pracę na czas nieokreślony? Bardzo mi zależy na stabilnym zatrudnieniu. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Wojciech

Odział w Gdańsku - Nie polecam , żona pracowała . Porażka , jesteś traktowany jak rzecz a nie osoba , wykorzystanie pracownika do maximum jak już padnie bo fizycznie plecy nie wyrobią to szukają innego który na będzie robił jak maszyna , o problemach z urlopami czy grafikami nie wspomnę .

@Wojciech

Podasz więcej szczegółów co do problemów z urlopami i grafikiem? Mógłbyś też napisać o jednym z najważniejszych aspektów, jakim jest wynagrodzenie? Można godnie zarobić na życie w "Zakładzie Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński"?

Wojciech
@Łucja

Więc jak chcesz urlop to powiedzą ci że dostaniesz a jak dochodzi do daty urlopu to oczywiście coś wypadnie że muszą go anulować , pieniądze są takie jak piszą o ile będziesz zawsze w pracy minimum jeden dzień chorobowy i dodatek tracisz co wychodzi że dostajesz podstawę tego miesiąca .

@Wojciech

@Wojciech Dziękuję za to, że udzieliłeś mi odpowiedzi. A czy mógłbyś podać konkretną kwotę netto wypłaty w firmie? Liczę na Twoją odpowiedź.

Tomo
@Wojciech

Przecież oni nie mają oddziału nigdzie.... Nawet nie mają swoich sklepów tylko towar jest sprzedawany do sklepów prywatnych. Więc chyba cos nie tak...

Gregor

Idealnie to nie będzie w żadnej firmie. Nie ma co narzekać bo w sumie jest dobrze.

Czarek

Dobrze pracuje się to nikomu nie zależy na pisaniu? Myślę o pracy w firmie i dlatego tu szukam informacji.

Niezadowolony klient

Kupiłem kaszankę w promocji całe opakowanie, gdy otworzyłem, to się przerazilem , była klejąca i ciągły się jakieś "gile" , gdy spojrzałem na opakowanie, to już wiedziałem o co chodzi, Termin przydatności był przed datą do spożycia, a nie do.

michal

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej to Panowie "specjaliscie" wgl nie byli przygotowani na nią. Potraktowali mnie bardzo niepoważnie. Nie polecam.

antek

las, tu jest trochę inaczej. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński to dobre miejsce pracy, kasa jest tu zawsze na czas. Mają tez dobre wrecz ekskluzywne wyroby, ja osobiście polecam kiełbasę krakowską z chilli.

io

Ten zaklad ladny na zewnatrz a w srodku wyzysk ludzi p.s jak chcesz tam miec dobrze to zacznij chodzic na spitkania braci j

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński I S-Ka sp.j. - Kwidzyn

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński I S-Ka sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński I S-Ka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński I S-Ka sp.j.
1.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Żwirowa 2B
    82-500 Kwidzyn

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński I S-Ka sp.j.