Opinie o Jarosław Samulski P.H.U.P. Piekarnia Ostrówek w Ostrówek

counter
5 3 13 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Czy w Jarosław Samulski P.H.U.P. Piekarnia Ostrówek poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Michalina Nowy wpis

@ktoś a jak między pracownikami a szefostwem?

Pytanie Nowy wpis

Czy pracownicy w Jarosław Samulski P.H.U.P. Piekarnia Ostrówek dogadują się między sobą?

Ktoś Nowy wpis
@Pytanie

Wydaje mi się że jeśli chodzi o pracowników jest bardzo fajna atmosfera i dogadują się bez problemu

Czy jest możliwość w Jarosław Samulski P.H.U.P. Piekarnia Ostrówek pracy na część etatu?

Ktoś
@Pytanie

Tak, istnieje taka możliwość.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Jarosław Samulski P.H.U.P. Piekarnia Ostrówek? Ktoś coś?

Ktoś
@Pytanie

Nie ma takiego systemu, więc nie da się na to odpowiedzieć????????????

Osoba

Człowiek dobry, uczciwy i pomocny napewno nie podły

Klient

Dobra jakość produktu. Dbają o klienta.

Aktualny pracownik

Patrząc na negatywną opinie sądzę że napisała to osoba która tylko tam '' przeleciała'' z kompletnym brakiem odpowiedzialności. Szef bardzo miły, uczciwy przede wszystkim. Pracuje wiele lat z tym człowiekiem i jeszcze nigdy nie miałem problemu odmowy pomocy. Wszystkie wypłaty na czas, rozliczenie co do grosza. Miejsce godne polecenia osobą które szukają pracy na długi czas bądź nawet na stałe.

Pracownik Roku

Polecam pracę w tym zakładzie. Miła atmosfera, dobre zarobki. Nic tylko pracować.

Co nowego dzieje się obecnie w firmie Jarosław Samulski P.H.U.P. Piekarnia Ostrówek w mieście Ostrówek? Jeśli jesteś w posiadaniu ciekawych informacji zostaw komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Samulski P.H.U.P. Piekarnia Ostrówek - Ostrówek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

5/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad