Opinie o F. H. U. Wiśniewski Józef Wiśniewski w Makówiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie F. H. U. Wiśniewski Józef Wiśniewski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w F. H. U. Wiśniewski Józef Wiśniewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F. H. U. Wiśniewski Józef Wiśniewski w Makówiec

To prawda, że z perspektywy pracy w biurze można wyczuć bezgraniczne zaufanie? Tak przynajmniej rozumiem sens tej poprzedniej wypowiedzi. Ja doświadczenie już posiadam lecz zastanawiam się czy Pracodawca nie będzie oferował jednak jeszcze jakichś dodatkowych szkoleń?

Piotr Nowy wpis

Nie polecam a zwłaszcza pracę na lidlu rusocin pruszcz gdanski bardzo kiepski dyspozytor Piotr J. Robi same problemy z niczego, zmienia trasy pupilom daje lepsze, kasa najniższa krajowa 10tego a 15 reszta kasy przekazywane z rąk do rąk były sytuację że brakowało kilka stów oczywiście Pan Piotr nigdy nie widział problemu. Smochody IVECA na CNG co dwa dni tankowanie jeżdzisz szukasz stacji lipa. W tej firmie jest taki problem że szef nie interesuje się ufa swojemu dyspozytorowi co nie jest dobre za jakiś czas nie będzie komu tam jeździć pozdrawiam.

Czyli jak należy interpretować te poprzednią opinię dotyczącą oferty z DAFem? Jako dyspozytor mógłbym aplikować a jako kierowca troszkę się zastanowić? Ja właśnie podobnie jak Pani Agnieszka przyglądam się sytuacji, mam kilkuletnie doświadczenie w zawodzie. Nowe osoby są teraz życzliwie przyjmowane? Nie ma konkurowania o kontrahenta i tym podobne?

Trt Nowy wpis

Na olx w ofercie widnieje daf i scania e5 e6 Nie wierzcie w to Dostaniecie starego dafa e5 (usunięte przez administratora) I zasyfionego

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie F. H. U. Wiśniewski Józef Wiśniewski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Robert

Samochody stare i (usunięte przez administratora).Mechanicy dobrze koła nie umia przykręcić a co mowa o naprawie silnika ... Jak ktoś chce pojeździć starym popsutym i brudnym dałem 105 to firma dla niego

@Robert

Masz rację samochody stare coraz częściej się psują a warsztat ma wiele do życzenia teraz słychać o że nie będzie podwyżki i jazda z km już nie wspominając o urlopie co jest 90 zł za dzień co z najniżej krajowej wychodzi więcej była kontrola i jest wszystko ok brawo dla księgowej ci umie wszystko ładnie zrobić

Agnieszka
@Kierowca

Te pogłoski dotyczące braku podwyżki odnoszą się do każdego stanowiska? jaki jest argument za tym że ma ich nie być? Docelowo one w marcu wpadają czy kiedy? W poprzednim roku wyniosła 0,5 pln, tak? Można także dopytać o stanowisko księgowej? Tu jedna osoba na nim pracuje? Widziałam w sieci, że 4 lata temu szukali. Tak stabilnie jest w biurze czy były jeszcze jakieś rekrutacje do dziś?

Elo

Kiepski pracodawca czesto wpadajacy w furię , jazda na kilometry na mc gdzieś z tysiaka jest się do tylu, pełno przestoi odradzam tam pracę. Samochody trupy stare samemu trza naprawiać po drodze. Brak organizacji pracy.

Alvaro soller

Po kraju (usunięte przez administratora) dafy z ponad milionowym przebiegem 55gr od km I 700 zł premii co miesiąc słabo słabo Te 55 gr to powinno być ale już 2-3 lata temu Po kraju dafy 105 nowszymi Po kraju jeżdżą tylko (usunięte przez administratora)

Robota spokojna pieniądze na czas . Na kraju samochody stare jak sam szef na zagranicy z nowych samochodów Iveca w gazie reszta 4-6 letnie samochody .

Karol
@Marek

To fakt widzisz zardzewiałego Dafa na CLI to na 100% od Wiśniewskiego hehe

@Marek

Jak już wspominasz o pieniądzach to podałbyś stawkę? Bo to że płacą terminowo to na plus ale jeszcze chciałbym wiedzieć jak można zarobić.

@Aleksander

Nie spodziewaj się bardzo dużych zarobków ale nie jest źle.

Agnieszka

A co z warunkami, bo do nich się nie odnosisz? wszystko odbywa się poprawnie? Co ze stanem aut, bo ktoś chyba troszkę się z nich nabijał i się teraz zastanawiam. Jest bezpiecznie?

Łukasz

Co do firmy nie mam uwag pieniądze na czas zero problemów. Praca na kraju jak i zagranicy spokojna i stabilna . Pieniądze jak na naszą okolice też nie są zle .Flota samochodów na zagranicę w miarę nowa Many Dafy i Scanie . Na kraju gorzej bo praktycznie same stare Dafy z Mil przebiegiem jeżdżą którymi wstyd już jeździć .

Emce
@Łukasz

Warto dodać, że brak miejsc do parkowania na placu . Ktoś wyjeżdża np w niedziele to musi się liczyć z tym że będzie musiał odstawiać kilka ciężarówek

Grażyna
@Emce

A co to znaczy "będzie musiał odstawiać kilka ciężarówek"? Ja zielona w tym temacie, ale czytam forum bo mąż szuka roboty.

@Łukasz

Łukasz masz rację żeby każdy pracował w takiej formie to by był zadowolony a wszyscy co piszą że jak oni nie mają tylko pewne co miesiąc chodzą się prosić o pieniądze a w FHU pensja na czas teraz podwyżka była nie wspominając o Mikołaju który też był z życzeniami Pozdrawiam tych co nie pracują w FHU

@Łukasz

W tej firmie wszystko jest ok kasa na czas nie wspominając o szefie który jest ugodowy a jeszcze jedno teraz była podwyżka no i jeszcze był mikolaj za którego bardzo dziekujemy

Emce
@Łukasz

Twoim zdaniem many i dafy 2016 rok na międzynarodówkę to nowa flota no proszę cię, te samochody juz dawno powinny jeździć po Polsce. Na mleku wokół komina jeżdżą scanie 2017 rok a po Polsce stare dafy z ponad 1mln przebiegu . Dobrymi samochodami po Polsce jeżdżą tylko (usunięte przez administratora) szefa

Tytus

By sie wstydził ale tacy sa pracodawcy z tej bidy ,dzióry Lipnowskiej. To co ukradl na mleku i kierowcom za to postawil nowoczesny biurowiec i pokupowal ciezarowki. Dziad. Nie warto tam isc.

@Tytus

Skąd możesz wiedzieć czy ukradł na mleku albo kierowcom pracowałeś w tej firmie że tak piszesz wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma teraz była podwyżka z km na 0.50 gr plus premia a Ty Siri piszesz że dziad to pochwal się jak ty zarabiasz i jaka firma jest Ok

Olek
@Kierowca

Ale stawka 50 gro to jusz widać że dziad tras teraz się płaci dniówkę lub stało pesje to 5,5, zarobi haha tyle to na kraju płacą

kiero
@Olek

,, jusz'' chłopie to samo za siebie mówi , możesz przyjść do pracy będziesz w zimę plac odśnieżał :)

Kierowca

Niestety pozytywu nie mozna wystawic. Pracuja tam glownie ludzie z okolic Lipna bo nic innego tam nie ma. Jazda w nocy pod Milą z nocowaniem w kabinie za 4500 netto. Na kraju tez placi 4500 netto na firance. Zagranica to robia 3/1 lub 4/1. Platna najnizsza i z km. Typowy dziad ktoego powinno juz dawno nie byc ale Lipno wiec tam czas stoi w miejscu

Kierowca

Witam jak jest teraz w firmie? Chodzi o Lidla w Rusocinie. Praca bez przegiec kasa na czas? Proszę o opinie

Józek

@Kierowca a ile za km płacą?

@Józek

Obecnie 45gr. Plus „premia uznaniowa” średnio wychodzi około 52gr.

@Kierowca

A ile kilometrów w ciągu miesiąca średnio robią kierowcy zatrudnieni w firmie F. H. U. Wiśniewski Józef Wiśniewski? Informacja na ten temat jest na tyle ważna, że powinna w wątku tym się pojawić. Możesz mi pomóc? Serdecznie Ci dziękuję. Fajnie będzie to ustalić.

Kierowca

Praca jak praca... płatne z kilometra, umowa oczywiście od najniższej. Pieniądze na czas, nigdy nie było z tym problemu a jeżdżę już od 4 lat. Praca na kraju raczej stabilna, obsługują duże sieci handlowe LIDL, Mila itp. Na okolice nie ma nic sensowniejszego dlatego ludzie się tam trzymają swojego.

pracuję w firmie od niedawna,ale mam zupełnie inne zdanie.Szef jest ugodowy ,liberalny,ugodowy.Niektórzy pracownicy nim "rządzą",chyba nie byli w takich firmach ,gdzie pracuje się w biurze ponad 8 godzin broń Boże wyjść punktualnie z pracy.

@anonymous

Dziękuję za Twoją opinię. Fajnie, że masz dobre relacje z przełożonym. Napisz, czy w ramach bonusów pracodawca wysyła pracowników na szkolenia podnoszące kwalifikacje? Mając odpowiedni staż pracy i doświadczenie można awansować i starać się o podwyżkę?

Kwadri

Firma rodzinna, raz szef jest szefem, a innym razem dostajesz solidny ochrzan od jego niedopitego brata. Okradaja nie tylko kontrahentow (afera z mlekiem-podwojne dno cystern), ale i pracownikow. Kierowcy potracaja z wyplaty szkody, ktore wyplaca im ubezpieczyciel. Generalnie cyrk na kolkach. Nie wiedziano jak zwolnic ksiegowa, to wszystkie inne wyslali na urlop-cytuje "Jak ja zawalicie robota-to sama sie zwolni". Efekt - ksiegowa zwolnili i tak po 2 tygodniach, a balagan straszny w papierach. Powiem tyle, niektorzy pracownicy z biura po 3-4 lata nie mieli urlopu. Szef=Bog, z ta roznica ze Bog tyle nie pije i po pijaku nie wpada na "rewoucyjne" pomysly.

Zostaw merytoryczną opinię o F. H. U. Wiśniewski Józef Wiśniewski - Makówiec

• Jak się pracuje w F. H. U. Wiśniewski Józef Wiśniewski?

Zobacz opinie na temat firmy F. H. U. Wiśniewski Józef Wiśniewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F. H. U. Wiśniewski Józef Wiśniewski?

F. H. U. Wiśniewski Józef Wiśniewski
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • 106
    87-602 Makówiec