severstallat silesia

Sosnowiec

Opinie o severstallat silesia

Julita

@Ktos czy piszesz o atmosferze w pracy w severstallat silesia? Czyli osoby o słabych nerwach nie dadzą sobie rady? Czy inni pracownicy też tak myślą? Twoim zdaniem wszystko zarobki wynagrodzą. Czyli warto składać tam CV?

Ktos
@Julita 25.09.2017 08:40

Pytasz czy warto składać cv? Moim zdaniem tak. Co prawda jest tu duże ciśnienie, duża presja na wyniki, sprzedaż. Za najdrobniejszy błąd dostaje się po głowie. Nikt Ci nigdy nie powie że coś robisz dobrze. Nagrodą jest brak zrypy. Ale da się dobrze zarobić. Atmosfera miedzy pracownikami różna, raz lepiej, raz gorzej. Są szkolenia. Są wyjazdy. Jest dobry Socjal i dodatki. Natomoast trzeba być zaangażowanym i skupionym. Bardzo łatwo popełnić błąd, bo zewsząd jesteś zawalony papierami, tabelami, wyliczeniami. Dokumentacji jest absurdalnie duzo.

Ktos

Firma ok. Zarobki naprawdę bardzo dobre. Szefostwo- no cóż...bywa ż tym różnie. Jedno jest faktem - nie jest to firma dla ludzi o słabych nerwach, albo takich, którzy biorą wszystko do siebie. Ale coś za coś...na rynku deklasuje konkurencję pod względem zarobków.

Julita

Mimo dobremu socjalowi, na którym coraz częściej zależy pracownikom @XYZ nie polecasz pracy w Severstallat Silesia. Czy problem z samodzielnością jest jedynym problemem, przez którego zdyskwalifikowałeś tego pracodawce? Opowiedz więcej o swoich doświadczeniach, bo może to zainteresować osoby, które chciały tam pracować.

XYZ

Dość specyficzna firma, mocno komunistyczna, ze wszystkimi swoimi absurdami tamtych czasów. Dobry socjal, ale to chyba jedyna dobra rzecz w tej firmie. Kierownictwo sprzedażowe wraz z dyrekcją powala na kolana ( w negatywnym tego słowa znaczeniu). Jeśli ktoś lubi ślepo wykonywać absurdalne czasem zadania, to odnajdzie się w tej firmie. Całej reszcie samodzielnie myślących i szanujących się ludzi nie polecam.

Ramplituner

Długo nie było trzeba czekać. Zwolnienia ruszyły i tak naprawdę to już początek końca. Nie ma co marzyć o nowych ofertach.

kaktus

Największe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w jakim pracowałem, głęboka komuna, kierownictwo burackie, brak ofert z huty. Jak zatrudnisz sie w tej firmie to jakbyś zaciągnął hamulec ręczny, jednego czego możesz być pewien to tego że cofniesz się w rozwoju o 100 lat. Mam nadzieję że dojadą ich cłem i znikną z rynku.

Genek

Będą zwalniac bo Unia szykuje cło, ponoc poleci trochę ludzi nie tylko z produkcji.

poldek

Hej, wiecie czy są teraz jakieś oferty pracy? Dzięki

basket

Cóż, rzeczywiście zarobki być może i dobre, ale stosunek wierchuszki do pracowników żenujący (zwłaszcza tych wybitnie nadętych z 3go piętra!) Stażystki to córeczki kierowników i ich znajomi.. To wszystko mówi samo za siebie... Rączka rączkę myje i takie są "standardy"tej firmy. Odradzam.

Tomasz

Wlasnie aplikowalem na pozycje analityk finansowy w firmie. Czy może ktos cos napisac o sytuacji w tej firmie odnośnie rekrutacji na w/w stanowisko?

Znany

W firmie panuje coraz gorsza atmosfera. Chaos, dezorganizacja pracy, nie zawsze tak było...ale nie jest to już forma godna polecenia.

aa

Zależy na jakie stanowisko. Do biura tak, biorą z ogłoszenia, nie po znajomości. Inna sprawa jak się tam pracuje. I czy warto. W mojej ocenie -nie.

mh0

Witam, czy ktoś orientuje się może czy tam jest w ogóle szansa dostania się do pracy "z ogłoszenia"a nie po znajomości? Słyszałam, że raczej nie...Wysyłałam tam kilkakrotnie CV i spelniałam właściwie wszystkie warunki, a nigdy nie byłam nawet na rozmowie...

adam

witam pojawiła się oferta pracy w tej firmie na stanowisko Specjalista ds. eksportu może się ktoś wypowiedzieć czy warto tam aplikować ?

lukaszc

witam serdeczenie opowie mi ktos jakie tam panuja warunki jakie sa zarobki.z gory dziekuje

bylo-minelo

Plusy: firma pracuje naprawde wg wysokich standardow, praca jest dobrze zorganizowana, komfortowe warunki, nie najgorszy poziom wyplat, dobry socjal. Minusy: wszystkie problemy sa rozwiazywane poprzez redukcje personelu, mozliwosc awansu i szkolenia istnieja tylko dla lizusow, kierownictwo czesto wydaje sprzeczne i niekonsekwentne polecenia i decyzje, brak szacunku do ludzi.

Były
@bylo-minelo 22.10.2014 14:29

bylo-minelo
@Były 05.02.2016 00:52
Wysokie standardy? A biuro w obskurnym budynku i w okropnym miejscu. To chyba ruskie standardy, co? Ta firma to dno....

No co tu odpowiesz jak ktoś patrzy tylko na elewacje budynków... Najzwyklejszy stary zakład produkcyjny, hale i budynki są jakie są. I nie w nich tkwi główny problem tej firmy. Owszem, zakład mieści się na totalnym zadupiu, jak większość podobnych na Śląsku, co wcale nie świadczy o jakimś tam DNIE.

pepo

Na stanowisku pomocnika informatyka kazali mi zrobić kurs przenoszenia europalet w rękach. wyłożyłem za niego 150zł. mieli oddać, a nic nie dostałem.

krzysztof

Popieram wszystkich przedmówców. Oprócz super zarobków, świetnej atmosfery na duże uznanie zasługują także darmowe obiady dla pracowników. Wprawdzie osoby powyżej 80 kg dostają pół porcji, ale zawsze to coś.

Były
@krzysztof 16.07.2014 19:59

Szefostwo się podszywa pod pracowników i pisze fałszywe pochwały. Okropność. NO ale cóż, w końcu to ruska firma.

Ola

Sosnowiec? czyżby w poszukiwaniu straconej miłości?

kropek

Super firma, wysokie zarobki, nowoczesna firma bardzo miłą atmosfera. mogę polecić szczerze. Nie wiem tylko czemu kierownictwo szkaluje każdego posiadacza fiata punto, ja i kolega odczuliśmy to na własnej skórze. Szefostwo hejtuje te auta na każdym kroku- cięcia wypłat, ściaganie z urlopów, brak premii. Gdy tylko zmieniłęm samochód wszystko się uspokoiło.

Adam zhng

Wszystko spoko, zarobki powyzej 4tys, ale po miesiacu nie wytzymałem i złożyłem wypowiedzenie- ten sosnowiec odpycha na maxa.

jedna z gorszych firm w mieście,zarządzający właściciele stosują metody rodem z lat 50- tych w zsrr,odpowiedzialność zbiorowa jest na porządku dziennym,[usunięte przez moderatora] szczucie ludzi przeciw sobie, [usunięte przez moderatora], wyrównanie płac polega na zrównaniu z najniżej zarabiającymi,żenada

Zostaw opinię o severstallat silesia - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie severstallat silesia