Opinie o Severstallat Silesia w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Severstallat Silesia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Severstallat Silesia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Severstallat Silesia w Sosnowiec

aa

Zależy na jakie stanowisko. Do biura tak, biorą z ogłoszenia, nie po znajomości. Inna sprawa jak się tam pracuje. I czy warto. W mojej ocenie -nie.

mh0

Witam, czy ktoś orientuje się może czy tam jest w ogóle szansa dostania się do pracy "z ogłoszenia"a nie po znajomości? Słyszałam, że raczej nie...Wysyłałam tam kilkakrotnie CV i spelniałam właściwie wszystkie warunki, a nigdy nie byłam nawet na rozmowie...

adam

witam pojawiła się oferta pracy w tej firmie na stanowisko Specjalista ds. eksportu może się ktoś wypowiedzieć czy warto tam aplikować ?

lukaszc

witam serdeczenie opowie mi ktos jakie tam panuja warunki jakie sa zarobki.z gory dziekuje

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Severstallat Silesia spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
bylo-minelo

Plusy: firma pracuje naprawde wg wysokich standardow, praca jest dobrze zorganizowana, komfortowe warunki, nie najgorszy poziom wyplat, dobry socjal. Minusy: wszystkie problemy sa rozwiazywane poprzez redukcje personelu, mozliwosc awansu i szkolenia istnieja tylko dla lizusow, kierownictwo czesto wydaje sprzeczne i niekonsekwentne polecenia i decyzje, brak szacunku do ludzi.

Były
@bylo-minelo

Wysokie standardy? A biuro w obskurnym budynku i w okropnym miejscu. To chyba ruskie standardy, co? Ta firma to dno.

bylo-minelo
@Były

No co tu odpowiesz jak ktoś patrzy tylko na elewacje budynków... Najzwyklejszy stary zakład produkcyjny, hale i budynki są jakie są. I nie w nich tkwi główny problem tej firmy. Owszem, zakład mieści się na totalnym zadupiu, jak większość podobnych na Śląsku, co wcale nie świadczy o jakimś tam DNIE.

pepo

Na stanowisku pomocnika informatyka kazali mi zrobić kurs przenoszenia europalet w rękach. wyłożyłem za niego 150zł. mieli oddać, a nic nie dostałem.

krzysztof

Popieram wszystkich przedmówców. Oprócz super zarobków, świetnej atmosfery na duże uznanie zasługują także darmowe obiady dla pracowników. Wprawdzie osoby powyżej 80 kg dostają pół porcji, ale zawsze to coś.

Były
@krzysztof

Szefostwo się podszywa pod pracowników i pisze fałszywe pochwały. Okropność. NO ale cóż, w końcu to ruska firma.

Ola

Sosnowiec? czyżby w poszukiwaniu straconej miłości?

kropek

Super firma, wysokie zarobki, nowoczesna firma bardzo miłą atmosfera. mogę polecić szczerze. Nie wiem tylko czemu kierownictwo szkaluje każdego posiadacza fiata punto, ja i kolega odczuliśmy to na własnej skórze. Szefostwo hejtuje te auta na każdym kroku- cięcia wypłat, ściaganie z urlopów, brak premii. Gdy tylko zmieniłęm samochód wszystko się uspokoiło.

Adam zhng

Wszystko spoko, zarobki powyzej 4tys, ale po miesiacu nie wytzymałem i złożyłem wypowiedzenie- ten sosnowiec odpycha na maxa.

jedna z gorszych firm w mieście,zarządzający właściciele stosują metody rodem z lat 50- tych w zsrr,odpowiedzialność zbiorowa jest na porządku dziennym,[usunięte przez moderatora] szczucie ludzi przeciw sobie, [usunięte przez moderatora], wyrównanie płac polega na zrównaniu z najniżej zarabiającymi,żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Severstallat Silesia - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Severstallat Silesia?

Zobacz opinie na temat firmy Severstallat Silesia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Severstallat Silesia
2.7/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Nowopogońska 1
    41-200 Sosnowiec