Opinie o Yachtica Charter Agata Omielczenkow w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Yachtica Charter Agata Omielczenkow. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Yachtica Charter Agata Omielczenkow o rekrutacji.

Branże: Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yachtica Charter Agata Omielczenkow w Warszawa

Bart

Tydzień szkolenia 4 dni w jednym porcie, marina słaba jak na Chorwacje, ubikacje śmierdzące, restauracja to jakaś pomyłka, sklepu nie ma 25 h pływania i to z górką większość stania w porcie bez celu Ćwiczenia to farsa (8 podejść do wirtualnego pirsu ani razu prawdziwego podejścia z zacumowaniem statku), czułem się jak na kursie prawa jazdy tylko z fotela pasażera, jeśli chodzi o pływanie na żaglach to około 8 zwrotów przez cały tydzień na kursanta. Na jachcie niczego nie można dotykać bo skiperzy mieszkają w największej kajucie więc kursanci muszą mieszkać w mesie, o wszystko problem o używanie prywatnych kubków które nie są podpisane, nie można się wykąpać na jachcie bo będzie mokro. Opinia o sobie oczywiście najwyższa, sami krytyki nie przyjmują, ale oficjalnie po wszystkich jadą, po klientach że nie rozumieją ich strony internetowej po osobach które do nich dzwonią o radę że jak mogli tak się nabrać, po innych żeglarzach że nie potrafią pływać, a każde podejście do pirsu to jak walka o życie a kursanci nadają się tylko do odbojnika albo do rzucenia cumy broń boże do trzymania steru czy przywiązania łajby do pirsu. Wykłady to jakieś 6 godzin resztę trzeba sobie samemu przeczytać, locji nawigacji, obsługi kokpitu nie powąchałem. Jeśli chcesz zdać egzamin na uprawnienie chorwackie, ale nic pyzatym to polecam, jak chcesz się nauczyć pływać to odradzam bo nie dostaniesz takiej szansy Dodatkowo żywisz 2 osoby na jachcie a nawet nie chce im się umyć kubka po sobie więc wszyscy są sługami Panów i Władców I przy okazji łódka ma 13 lat więc nie jest pierwszej świeżości w tej cenie można wynająć lepszą i nowszą łódkę

Yachtica Charter Nowy wpis
@Bart

Podobnej treści opinię uczestnik kursu "Bart" zamieścił na google. Jest tam również obszerna odpowiedź firmy. Nadmieniam, że wpływ na taką a nie inną ocenę może mieć fakt, że uczestnik z prawie 1/3 błędnych odpowiedzi nie zaliczył testu na JSM.

Gyver Nowy wpis
@Bart

Właśnie wróciłem z kursu VB z Yachtica i było dokładnie odwrotnie. Jedyne co się zgadza to wiek łódki, z tym zastrzeżeniem, że jest mega zadbana i serwisowana.

Jestem zainteresowany współpracą z firmą na stanowisku zajmującym się obsługą klienta, może być również pomoc w biurze. Ogólnie firma zatrudnia pracowników czy jest to raczej jednoosobowa działalność? Jak układa się współpraca na tle atmosfery, kontakty między ludźmi,pracownik a pracownik są w porządku tak samo jak pracownik pracodawca? Oprócz wynagrodzeń za pracę na inne dodatki, benefity albo socjal też można liczyć?

Boguś

Bardzo dobrze oceniam pracę pani Agaty i Jacka, wiele się nauczyłem i dowiedziałem, polecam innym, chciałbym jeszcze raz skorzystać z ich usług.

Yachtica Charter Nowy wpis
@Boguś

Dziękujemy za zaufanie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Yachtica Charter Agata Omielczenkow - Warszawa

Yachtica Charter Agata Omielczenkow
  • Chmielna 2 lok. 31
    00-020 Warszawa
  • NIP: 7311827136 REGON: 146202236

Yachtica Charter Agata Omielczenkow