Opinie o Kobylański Tomasz Auto Handel w Kluczbork

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kobylański Tomasz Auto Handel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kobylański Tomasz Auto Handel o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobylański Tomasz Auto Handel w Kluczbork

W komentarzach moja uwagę zwróciła wzmianka o mechaniku ale myślałem na początku, że to ktoś z firmy ale to chyba była mowa o jakimś zewnętrznym? To w zasadzie do teraz już kogoś na takim stanowisku tutaj zatrudniają? Tak patrząc po opiniach się zastanawiam oraz po tym, że od prawie już roku nikt niczego nie pisał. Warunki się zmieniły? Pracuje ktoś?

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam (usunięte przez administratora) ludzi dlatego się zwolniłem nie będę z tym (usunięte przez administratora) robił nie kupujcie u niego żadnych aut kupuje szorty naprawia jak najtańszym kosztem i przekupuje co chwile diagnostę żeby muwił kupującemu na przeglądzie że niema nic do zrobienia

Julia Nowy wpis

I Pan uczestniczył w ich naprawie czy są jeszcze inne stanowiska pracy w tym miejscu? Naprawa jak najtańszym kosztem? to jakie stawki w tym roku przysługują?

Pracownik Nowy wpis
@Julia

Odpowiadam Naprawa jak najtańszym kosztem czyli wsadzanie starych cześci Raz mnie wziął po odbiór samochodu auto było na podnośniku to je zobaczyłem stare części wsadzone temu muwiłem że tu są stare części a nie nowe to powiedział że (usunięte przez administratora) się nie skapną że bajkę powie on ma 2 stacje diagnostyczne gdzie przekupuje diagnostów żeby muwili że to igła i że podwozie ładne i nic nie do zrobienia

Nie polecam tego (usunięte przez administratora) kupiłem auto w sobotę już ze zrobionym przeglądem miał być igła bezwypadkowy a przyjechałem do domu i się okazało się że podwozie całe czarne po spaleniu miska olejowa do wymiany rozrząd do zrobienia skrzynia biegów , zawieszenie tył a sprządu wahacze pocięte flexem no (usunięte przez administratora) w auto muszę wsadzić drugie tyle to jak przegląd przeszedł musiał hyba łaskę zrobić diagnoście żeby podbił (usunięte przez administratora)

Julia

Padło tu kiedyś pytanie o stosunek kierownictwa do pracowników i teraz się zastanawiam, ile osób może tutaj obecnie się zatrudniać? Z tego co widziałam w sieci obecnie mają 9 wozów w ofercie. To, jaka liczba pracowników jest do tego potrzebna? Właściciel sam to robi? Przygotowanie do sprzedaży itp.., czy może można dołączyć na dorywczo?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kobylański Tomasz Auto Handel, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Kamil

nie pozostaje mi nic innego jak się sądzić z tym Panem ! kupiłem auto kture okazało się wrakiem !Ciężki pacjent do dogadania ...!!

@Kamil

A co chciałeś za darmo to do Laponii tam jest święty Mikołaj. Jeżeli twoja wiedza samochodowa jest taka jak ortografia to współczuje. Komis godny polecenia

@Donald

Takie jest właśnie podejście właściciela komisu do oszukanego klijenta na 49 tyś zł. Nikt tu nie liczy na prezęty , tylko na uczciwość której Panu brakuje.Porszę się już bardziej nie ośmieszać !!zobaczymy czy w sądzie będzie Pan taki miły.Lista ukrytych wad Nissana Patrola ciągle Rośnie!Odradzam kupna czego kolwiek u tego Pana wszystko widać po komętarzach i potym jakie ma podejście jak już się czegoś pozbędzie i dostanie za to pieniądze.

;)
@Donald

Ja współczuję panu!. tylu ludzi pan (usunięte przez administratora),że szok, czas ponieść odpowiedzialność za zwoje (usunięte przez administratora)!!!!

Nauczyciel
@Kamil

Za to (kture) powinni odebrać ci prawa człowieczeństwa

niki

Auta u tego sprzedawcy , to śmietniki !!Zbierane po szrotach i tanim kosztem naprawiane.Szkoda jechać pół polski za autem do tego sprzedawcy , bo można się rozczarować !!!

@niki

To trzeba było jechać do salonu po nowe a nie szukać okazji po komisach. W tym komisie samochody stoją na placu i każdy może je zobaczyć. Widać że ty tanim kosztem chciałeś kupić. Jak mówi przysłowie ,, tanie mięso to psy jedzą" Jeden z lepszych komisów w okolicy, cena adekwatna do stanu pojazdu,

Hdxvh
@Donald

Ależ ten pan jest bezczelny nie dość, że (usunięte przez administratora) ludzi,to jeszcze obraża, powiem Panu tak,po wszystkich jak udowodnie pana oszustwa bo sprawa jest ewidętnie wygrana z tymi dowodami.(usunięte przez administratora)

@Donald

Niech mi Pan wieży, że te auto będzie bardzo wnikliwie wyconione przez żeczoznawcę i mechanika z aso Nissan Polska i wtedy adekwatny stan pojazdu przedstawimy panu w sądzie. Nie polecam tego sprzedawcy nikomu .Jak to jest jeden z lepszych komisów w okolicy radzę nie odwiedzać tych okolic jeśli ktośliczy na uczciwość !!!!!!!

Barthélemy
@Donald

Rzeczoznawca już wycenia adekwatną cenę do stanu pojazdu :) Okazją było auto serwisowane U Pana w dobrym stanie .. Niestyety Wszystko co było napisane okazuje się nie prawdą . Po vin pojazdu są jeszcze poszukiwane,kolejne przygody które te auto miało za granicą .Podany vin Przez Pana na stronie okazał się nie Prawdziwy.

Ala
@niki

przecież zawsze można jechać na kontrole do stacji sprawdzić wszystko, zamiast kupować w ciemno i potem pisać, ja osobiście polecam Pana Tomasza

Ala

Polecam kupiłam opla astre H III z 2006r z dość dużym przebiegiem ale auto śmiga od sierpnia.

Auto ekspert

Auto komis na najwyższym poziomie . Uczciwość i jeszcze raz uczciwość . Gorąco polecam . Wiedza właściciela oraz sposób przekazu informacji na temat motoryzacji na najwyższym poziomie . Wrócę tam i kupię auto .

Zorro

POLECAM AUTO HANDEL TOMASZ KOBYLAŃSKI Duży wybór pojazdów Niskie ceny Fachowa obsługa Konkretnie i rzeczowo Najlepszy autokomis w jakim byłem Lokalnie przewodnik - warto zajrzeć

Auto Profi

Rewelacja

Zadowolony klient

Kupiłem u Pana Tomka samochód w bardzo korzystnej cenie . Pan Tomasz poinformował mnie o wszystkich procedurach związanych z rejestracja pojazdu , Otrzymałem komplet dokumentów do rejestracji auta . Zostałem poinformowany o tym co należy wymienić w samochodzie . Uważam że bardziej szczerego sprzedawcy samochodów jest trudno znaleść . Świadomość że kupuje urzywany samochód oraz profesjonalne podejście Pana Tomka sprawiło że ciesze się z zakupionego samochodu . Dodatkowo współczuje wszystkim osobom które negatywnie piszą o Panu Tomaszu , gdyż prawdopodobnie pomyliły adresy . Samochody u pana Tomasza to auta używane niestety noszące ślady urzytkowania . A jeśli ktoś chce idealne auto to powinien pojechać do salonu po nowe auto . Ewentualnie jak ma za mało pieniędzy to zawsze można kupić nowy rower ????

Zadowolony klient

Firma godna polecenia . Bardzo niskie ceny w stosunku do oferowanych samochodów

Auto Świat

Super sprzedawca

Auto Świat

Super sprzedawca .

Radek

Kupiłem super samochód u Pana Tomasza . Długo szukałem takiego samochodu . Zakup samochodu przebiegł na najwyższym poziomie . Auto sprawuje się super . Wszystkie informacje na temat samochodu okazały się szczere i prawdziwe . Uważam że Pan Tomasz K . Jest prawdziwym profesionalistą w swojej branży . Wszystkie informacje na temat samochodu przekazane konkretnie i rzeczowo . Czytałem w internecie różne informacje na temat tej firmy , postanowiłem jednak przekonać się osobiście jak sprawa wyglada . Uważam że negatywne opinie na temat firmy Pana Tomasza to jakieś brednie od anonimowych złośliwców . Pan Tomasz zasługuje na wyróżnienie wśród sprzedawców samochodów . Bardziej szczerego i konkretnego sprzedawcy nie widziałem a kupowałem już kilka samochodów w różnych komisach . Osobiście bardzo polecam zakup w firmie Pana Tomasza K PS Aktualnie jestem szczęśliwym posiadaczem samochodu o którym złe pisano w internecie . Nie będę informować o jakie auto chodzi , jednak muszę dodać że w takim stanie za tak niskie Pieniądze nie dostał bym nigdzie takiego samochodu .

@Radek

Szkoda ,że ja nie kupiłem super Samochotu u tego Pana ! tylko wrak auta za 49 tyś i do tego jeszcze nawet nim nie jezdziłem a już pochłonoł 24 tyś zł i nadal stoi w warsztacie!!!!

Nie zadowlony Klijent !

Nie Polecam ! sprawia wrarzenie miłego ..Ale niestety, to tylko dobre wrażenie wrażenie marketingowe.Oszczędnąść na każdym kroku ..sprzedał auto z zepsutym akumulatorem , dodał jeszcze jeden w razie jak by coś było z tym uszkodzonym nie tak :D po drodze jeden padł , 2 okazał się nie mieszczący do auta :( auto serwisowane niby , chyba u juzka w Garażu

ZENEK
@Nie zadowlony Klijent !

Dodał drugi akumulator to nie jest taki zły a może miał dodać jeszcze drugie auto. A ty co ślepy jesteś i nie widziałeś że za duży. Chyba zatraciłeś różnicę między salonem a komisem. Jak chcesz extra ciuch idziesz do butiku a nie ciucholandu. A jak super auto to o salonu. BARDZO DOBRY KOMIS POLECAM !!!!

Zenek
@ZENEK

Ewidentny wpis właściciela komisu i podejście do klijętów po zakupie auta ,proszę pana w jakim pan święcie żyje same kłamsta i (usunięte przez administratora).

Zadowolony klient

Dobre samochody w niskich cenach

Radek

Proszę o kontakt wszystkich (usunięte przez administratora)ludzi przez tego pana pod adres e-mail radek.lejczak@wp.pl bądź num tel 513855026 ten pan nie może dalej prowadzić tego komisu i (usunięte przez administratora)ludzi .

art. 212 § 3 k.k. Polecam ten komis

Szkoda czasu na to Miejsce na Mapie Polski.Handlarz (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Kobylański Tomasz Auto Handel - Kluczbork

• Jak się pracuje w Kobylański Tomasz Auto Handel?

Zobacz opinie na temat firmy Kobylański Tomasz Auto Handel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kobylański Tomasz Auto Handel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kobylański Tomasz Auto Handel
3.3/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Księdza Skargi 24
    46-200 Kluczbork