Marynowski Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Kluczbork

Opinie o Marynowski Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

ja,,,,,,,,,

Swieta racja potrafi pracownikami pomiatac I podnosic ciagle poprzeczke wydajnosci ,ten czlwiek od tego ciaglego narzekania ( malo-malo -malo) stracil rozum ,moze w koncu ktos sie znajdzie co pstawi mu sie ?Pozdrawiam

MIECIU

przeczytawszy wszystkie opinie na temat tego pracodawcy muszę niestety potwierdzić że praca w tej firmie to jest ciężka praca ponieważ oczekiwania co do wydajności są bardzo drastycznie podniesione na granicy możliwosci szef manifestuje wszehobecne niezadowolenie ze wszystkiego w zamian za cięzką pracę niskie stawki ok 10 zł niestety wiekszość firm tak samo postepuje poniewaz wygrywaja przetargi za psie pieniądze i zchodzac z kosztów odbija się to na pracownikach pozytywem jedynym jest rgularna pensja ... niestety to że tak jest to jest wina nas wszystkich poniewaz siła jest w jednosci nie jednostce a Polacy to by sprzedali za garść srebrników jeden drugiego(usunięte przez administratora)... nie dajmy się...były pracownik.

Zostaw opinię o Marynowski Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Kluczbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marynowski Przedsiębiorstwo Wielobranżowe