Opinie o Kociołek Elżbieta Szmulewicz w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kociołek Elżbieta Szmulewicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kociołek Elżbieta Szmulewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kociołek Elżbieta Szmulewicz w Płock

Czy w Kociołek Elżbieta Szmulewicz jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pracownik Nowy wpis

Tam rządzi stary Zbychu,Ela nie ma nic do powiedzenia.Nie pracujcie tam ludzie za marne grosze

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kociołek Elżbieta Szmulewicz?

Zbigniew obiecuje stawkę a nigdy takiej nie wypłaca.Obiecuje umowę a dają staż z Urzędu pracy.Najgorsze miejsce gdzie pracowałam.

Były pracownik Nowy wpis

Kobieto ostrzegam nie idźcie tam 10 zł/h lub z urzędu staż wykorzystany człowiek na maxa wszystko w rękach robisz a nas głową masz ciągle szefostwo rozumiesz nawet nie można zjeść w tej restauracji

Były pracownik Nowy wpis

Byłam 2 dni najgorsze dotychczas i dość atmosfera kiepska nie miło "szef" stoi za plecami i sprawdza nawet jak myjesz (usunięte przez administratora) wszystko trzeba było trzec na tarce ręcznej całą tafla sera gar buraków masa marchewek masa ogórków wszystko pan zapłacił mi 60 zł za dzień pracy ciężkiej pracy zaznaczam nie polecam oni wiedzą o kogo chodzi jak się nie zgodziłam na 10 zł /h to powiedział że jednak ja się nie nadaje ????????Kociołkek w Płocku ul. Dworcowa

Adus41

Wszystko jest dobrze dopuki nie trzeba wypłacić pensji, albo trzeba dać umowę na czas nieokreślony, wtedy zaczynają się intrygi i szukanie,, haków '', streżcie się proszę ????

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Kociołek Elżbieta Szmulewicz spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Kociołek Elżbieta Szmulewicz?

Atmosfera to porażka.Z.caly czas podgląda kamery. Plotkarze .(usunięte przez administratora)

Na Dworcowej sprzedają ,,swojskie wyroby,,Ludzie nie kupujcie to stare ochydne żarcie. Ela dymana przez Zbigniewa

Klient

Obrzydliwa fasolowa. Mielony z mięsa z biedronki i rozmrazany bigos. Zamknijcie ten zakład. Trujecie ludzi.

Stary obiecuje stawkę i umowę o pracę. Kolejne miesiące bez umowy i jeszcze (usunięte przez administratora) na godzinach.

Agnieszka

"Stary"? Od strony samego pracownika zastanawia mnie to czemu podejmuje się takiej pracy jeśli faktycznie umowy nie ma?

Ile jest zmian w Kociołek Elżbieta Szmulewicz?

Praca bez umowy

Agnieszka

Jeśli to prawda to jak to wszystko wygląda podczas rozliczania się za pracę?

Klijent

Obrzydliwe i niesmaczne jedzenie.Stare bo raczej nie mają ludzi.

Podolak

Dzis mialem niemiłom sytuacje sprzedawca jest nie miły strasznie czuć od niego jad odpowiada strasznie nie miło jakby mu kazali pracować na siłę nie wiem czy sobie ten starszy pan dorabia na lewo czy co Ale jest tam strasznie nie miło nie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Kociołek Elżbieta Szmulewicz - Płock

• Jak się pracuje w Kociołek Elżbieta Szmulewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Kociołek Elżbieta Szmulewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Kociołek Elżbieta Szmulewicz
  • Sierpecka 1