Opinie o Usługi Geodezyjne Geodeta Uprawniony MGR Inż. Sebastian Staszak w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Usługi Geodezyjne Geodeta Uprawniony MGR Inż. Sebastian Staszak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Usługi Geodezyjne Geodeta Uprawniony MGR Inż. Sebastian Staszak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Geodezyjne Geodeta Uprawniony MGR Inż. Sebastian Staszak w Mikołów

Wiktoria

Podobno jakiś sfrustrowany były pracownik chciał się "odpłacić" firmie za mały konflikt odnośnie jego zachowania u nich. Zastanawiam się czy więcej takich błędów się tutaj zdarzało, czy raczej po tej jednej nauczce firma zaczęła dbać o to kogo przyjmuje? Pozostali pracownicy faktycznie są zadowoleni i jak tu zresztą padło czy co niektórzy mają już swoje biznesy? Jak tak to jakie branże?

@Wiktoria

mówimy tu o jednym pracowniku, który nie raczył wykonywać poleceń szefa. Ciekawe dlaczego nie powie o tym, że szef chętnie pomagał, np. udzielał mu pożyczki, czas pracy wynosił tylko 7h dziennie a liczone było jako 8 godzin. Brak problemów z udzielaniem urlopów, wolne we Wielki Piątek i Wigilię, w okresie noworocznym tylko dyżury ( na przełomie 2021/2022 to były dwa dni w pracy zamiast 4, gdzie te dodatkowe dwa dni były wolne od szefa). Takich spraw ten Pan nie powie, bo to według niego słusznie się mu należało.

Wiktoria
@Szef - Sebastian Staszak

Ale to on tak nagle przestał te polecenia tak właściwie wykonywać? Bo skoro tyle przywilejów dostawał i udogodnień to musiało chyba być przez jakiś czas w miarę dobrze / akceptowalnie? Chyba, że od początku już było coś nie tak?

@Wiktoria

Na umowie o oznaczonym czasie pracował, problemy narastały z czasem, kiedy kazano przygotować dokumenty dla zamawiającego zaczął zwalać na innych pracowników swoje obowiązki, pojawiały się notoryczne błędy, które wykonywał na budowach lub u klientów. Obrażał innych pracowników, bardziej go insertowały plotki, zaczął obgadywać pracowników oraz tworzyć historie wyssane z palca. Jak pisałem jeśli coś było na korzyść tego pracownika to super mogło być, jeśli coś miał zrobić dla dobra firmy to już mu to nie pasowało. Najciekawiej wyglądały ostanie dni i godziny jego pracy, to co zrobił wcale mnie nie dziwi, że miał tyle zwolnień dyscyplinarnych lub po okresie próbnym nieprzedłużona mu umowy, ostatnim dniu miał przekazać wszystkie dokumenty i rozliczyć się z tego co robił. Przez 5 godzin siedział i niby pilnie przygotowywał się, jak przyszła informacja że można iść do domu ( a było to około 13 w Sylwestra) to łaskawie mnie poinformował, że sobie on już idzie a ja mogę sobie sam te dokumenty przygotować - bo nie wie czego od niego chcę. Nie będę się wybielał bo jak każdy nie jestem człowiekiem bez winny, ale szanuję swoich pracowników, jak mogę to im pomagam jeśli jest to możliwe. Rozmawiam z nimi, pytam ich o ich zdanie w sprawach firmowych (np. podczas przygotowywania ofert, ustalamy razem jak ma wyglądać grafik pracy). Obecny czas pracy, czyli 7 godziny czas pracy od pn do pt oraz jedna dowolna wybrana przez pracownika sobota (od 8 do góra 13) została przegłosowana przez pracowników. Dzięki takiemu podejściu pracownicy pracują wydatniej i mają wpływ na działalność firmy. Ponadto nie ma obowiązku siedzenia do przysłowiowego dzwona, zanim wprowadzono prace zdalną u nas już to było. Lecz same też muszę zaznaczyć, że jestem szefem. Nie obrażam się i nie wyciągam konsekwencji jak pracownik na mnie na krzyczy bo każdy ma lepszy lub gorszy dzień. Moim zdaniem pracownicy mojej firmy to jedna rodzina, gdzie każdy ma swoje problemy ale staramy się je rozwiązywać jeśli jest to możliwe w naszym gronie, dzielimy się swoimi przeżyciami, sugestiami i każda propozycja i uwaga jest rozpatrywana. Prowadzimy "burze mózgu" nad tematem wspólnie bo nie zawsze Szef ma rację czasem szeregowy pracownik lepiej może rozwiązać problem.

@Wiktoria

A najważniejsze oczernia firmę w której nie pracował. Ponieważ był zatrudniony w spółce, gdzie wiceprezesa traktował jak popychadło, że nie powiem jak pewne zwierze. Zatem pracował w spółce a pisze o jednoosobowej działalności - to też świadczy o jego wiedzy, zaangażowaniu w pracę .

Bartosz Nowy wpis
@Szef

To faktycznie nieciekawa historia. Mam nadzieję że nie ma więcej takich sytuacji jak opisałeś i inni pracownicy się dogadują miedzy sobą i z tobą. Przewidujesz teraz przyjęcia nowych osób? Pytam tak na wszelki wypadek.

Szef Nowy wpis
@Bartosz

Raczej się dogadują, bo na tym na nasza współpraca polegać. Obecnie nie przewiduje zatrudnień. Raczej będę zmniejszać liczebność załogi, ale nie z powodu zwolnień, ale z racji osiągnięcia wieku emerytowanego. Swego czasu było zatrudnione 10 osób, ta ilość zmniejszy się naturalnie już z początkiem 2023 roku i potem z 2024. Mimo szczerych chęci aby ludzi mogli pracować, nie pozwala na to rynek zleceń z ciągle niższymi ofertami wykonawstwa geodezyjnego. Ostatecznie z początkiem II połowy roku 2024 zostaną tylko ci który jeszcze nie osiągnęli wieku emerytowanego, a chcą dalej pracować w mojej firmie.

Katarzyna Nowy wpis
@Szef

Czyli nie planuje Pan zatrudniać nowych pracowników na miejsce tych, którzy odchodzą na emeryturę?

szef Nowy wpis
@Katarzyna

Nie, ponieważ podjąłem decyzję o zmniejszeniu ilości pracowników.

Kto tu pracował ten w cyrku się nie śmieje. Dwa komentarze niżej w odstępstwie 5 minut sugerują kto je pisał. Nie polecam.

Sławomir

To jakie Ty masz zdanie o firmie? Może powiesz coś od siebie w takim razie i napiszesz z czym się nie zgadzasz jeśli chodzi o te wypowiedzi poniżej?

Szef

Odnośnie wpisu z dnia 17.11.2021 roku od Pracownik. Mieliśmy Pracowniku o mieniu J. któremu co się nie powiedziało to albo wiedział lepiej albo robił tak aby zwalić winę na innego pracownika. Przez błąd podczas przyjmowania tego pracownika na okres próbny i załatwienie szybkiego zastępstwa nie sprawdzono że z poprzednich zakładów pracy zwalniano go albo dyscyplinarnie albo nieprzedłużona umowy po okresie próbnym. Zatem opinia pana J. jak sądzę jest podyktowana skutkiem jaki otrzymał od Szefa. Mieliśmy tyle pracowników, którzy byli zadowoleni obecnie prowadzą swoje już biznesy lub zmienili całkowicie karierę w celu rozwijania swoich innych pasji oraz stałą załogę która pracuje i jest zadowolona.

Iza
@Szef

Skoro tam pracujesz, to możesz zdradzić ile trwa okres próbny i jaka umowa jest oferowana?

@Iza

Umowa zawsze o pracę i najpierw na 3 miesiące potem zależy od pracownika i jego zaangażowania. Zazwyczaj po okresie próbnym jest umowa na czas stały

Katarzyna
@Szef - Sebastian Staszak

A czy stawka sie zmienia na większa po okresie probnym, czy pierwsza kwota jest stała?:)

@Katarzyna

Jeśli w okresie próbnym pracownik wykazuje inicjatywę to stawka rośnie z miesiąca na miesiąc. Sawka próbna dotyczy tylko okresu 3 miesięcy, po tym okresie wynagrodzenie idzie w górę.

Była pracownica

Okropna firma! Szef furiat i oblech! Nikomu nie życzę tam pracować!!!

Zofia
@Była pracownica

Ale czemu według Ciebie to okropna firma? I czemu aż tak piszesz o szefie? Co Ci takiego zrobił?

@Była pracownica

W odpowiedzi na "była pracownica" chciałbym zapytać jaka była pracownica ponieważ wszystkie cały czas pracują. Nie przypominam sobie abym z którąś się roztarł z tytuły pracy. Roztarłem się z jednym Panem Janem, który nie raczył wykonywać poleceń szefa, obrażał zastępce, w swojej historii wielokrotnie miał wpadki u innych pracodawców, co kończyło się odpowiednim wpisem do Świadectwa pracy. Pan Jan oprócz nie wykonywania poleceń, zasłynął również składaniem fałszywych oświadczeń przy podpisywaniu umowy. Doprowadził do start materialnych ( sprzętu), jak i strat związanych z świadczoną usługą. Na pytania odnośnie innych pracowników jeden poszedł do pracy przy obsłudze kolejowej ponieważ rozwiną swoją karierę o studia w zakresie budownictwa ( mamy do tej pory świetny kontakt i jest mile widziany w naszej firmie, inny zmienił braże na IT i tutaj też mamy kontakt, a trzeci ma swoją działalność w zakresie geodezji i życzymy mu sukcesów.

Praca w Firmie jest całkiem dobra, szef jest elastyczny, nie ma problemu z wzięciem dnia wolnego, istnieją elastycznego godziny pracy jeśli zachodzi taka potrzeba. Wynagrodzenie zawsze na czas. Praca w doświadczonym zespole. Szef daje dodatkowe wolne dni np. 24.12, wielki piątek i inne, które nie są liczone jako urlop a jako normalny dzień w pracy. Zawsze można się dogadać z szefem, nigdy nie robi problemów swoim pracownikom.

Usługi Geodezyjne Geodeta Uprawniony MGR Inż. Sebastian Staszak prowadziła rekrutację na stanowisko GEODETA DROGOWY. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Firma prosperuje całkiem nieźle, pracownicy zadowoleni, pracodawca elastyczny można się dogadać. Godziny pracy dostosowane do potrzeb. Dodatkowe dni wolne - nie trzeba brać urlopu. Atmosfera całkiem dobra

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Geodezyjne Geodeta Uprawniony MGR Inż. Sebastian Staszak - Mikołów

• Jak się pracuje w Usługi Geodezyjne Geodeta Uprawniony MGR Inż. Sebastian Staszak?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Geodezyjne Geodeta Uprawniony MGR Inż. Sebastian Staszak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Geodezyjne Geodeta Uprawniony MGR Inż. Sebastian Staszak?

Usługi Geodezyjne Geodeta Uprawniony MGR Inż. Sebastian Staszak
  • Tadeusza Kościuszki 73A
    43-190 Mikołów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042