Opinie o Edyta Kiliś w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Edyta Kiliś. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Edyta Kiliś o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edyta Kiliś w Warszawa

Nawet nie piszecie, gdzie ta opisywana przez Was restauracja jest. To chodzi o Jaskółkę na Placu Wilsona, czy o co? Bo jakby szukać pracy, to człowiek musi wiedzieć, gdzie ma dojeżdżać. A z nazwiska właścicielki to nie wynika :)

Anonimowy :) Nowy wpis

Od 3 miesięcy wypłaty nie przychodzą na czas. Nie tylko mi, ale wszystkim pracownikom i tak jak wspomniałem nie zdażyło się to tylko raz. Jest włascicielką bodajże 3 lokali i wątpię żeby taki problem był tylko w jednym z nich. Umowy? Swój egzemplarz otrzymałem po pół roku. Sprzęt - w większości bardzo stary albo ledwo działający. Higiena - bardzo trudna do utrzyamania w tego typów miejsca. Zdecydowanie odradzam współpracy z wyżej wymienioną osobą.

Krzych Nowy wpis
@Anonimowy :)

Mam pytanie w sprawie tych umów, bo napisałeś, że egzemplarz umowy dostałeś dopiero po pół roku. To przez pół roku na jakiej podstawie zatrudnienie? Mam jeszcze pytanie o te wypłaty. Dowiadywaliście się, z czego biorą się konkretnie te opóźnienia? Bo w sumie nigdy nie jest to dobre, jak na swoją kasę trzeba czekać.

Anonimowy :) Nowy wpis
@Krzych

Pensja przez ten czas normalnie wpływała na konto mimo tego ze umowy nie widziałem na oczy. Była ona przygotowana podobno, ale przekazana dopiero z podpisem po mniej więcej pół roku. Tak, najprawdopodobniej z lenistwa. Podejmujemy już działania w tym temacie i zobaczymy jaki będzie skutek.

Radzę ci poszukać pracy gdzie indziej, chyba ze masz ochotę na wielogodzinne zmiany w parszywej atmosferze ze zbyt mała liczba pracowników za minimalna stawkę. Eda i nowa menadżerka nie są osobami które nadają się do zarządzania ludźmi i ich praca. Normalnością są bezsensowne zadania wyznaczane w najgorsza tabakę. Komunikacja z nimi tez nie należy do najprzyjemniejszych. Z jakiegoś powodu większość ekipy zwolniła się lub szuka nowej pracy. Jest sezon, szybko znajdziesz coś lepszego.

Emilia
@…

A te wielogodzinne zmiany, o których wspominasz to ile trwają? Mam nadzieję, że nie po 12 godzin codziennie...A podasz przykłady tych bezsensownych działań?

@Emilia

Codziennie 12 godzin nie, ale zdarza się dzień ze i 13 godzin.

Halina
@…

13 godzin? Czemu nie przyjmą dodatkowych pracowników, skoro widza, że dużo z was odchodzi? Dobra, czyli zapotrzebowanie na dodatkowe ręce do pracy będzie, skoro taka rotacja, chłopak chciał aplikować, ale nie wiem czy mu nie odradzać... macie chociaż jakięs benefity, premie, podwyżki? Cokolwiek?? Jakiś ciepły posiłek do tej 13godzinnej zmiany?

oni

Niestabilna emocjonalnie. Mówi jedno robi coś zupełnie innego, o pieniądze często trzeba się dopraszać bo zapomina. Praca w chaosie i dezinformacji to czysta codzienność. Każdego potrafi doprowadzić do granic cierpliwości. Nie docenia niczego, czepia się wszystkiego. Brak szacunku do ludzi, telefony o późnej godzinie i na wolnym to norma. Odradzam stanowczo pracę u tej Pani

x
@oni

Wszystkie opinie to prawda. Problemy z umowami to standard. Psujący się sprzęt, problemy z grafikami i ogólny (usunięte przez administratora) Nie polecam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Edyta Kiliś? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Agata

Trochę jestem zaniepokojona tymi opiniami na temat szefowej... Czy może coś się w tej kwestii poprawiło i warunki pracy są już lepsze?

Jakie mieliście ostatnio szkolenia pracownicze ?

Nieuczciwość i brak profesjonalizmu. Nie można się doprosić o wynagrodzenie. Nie warto podejmować jakiejkolwiek formy współpracy!

Norbi

Jeśli nie ma powodu to nikt nie zwraca uwagi to jest oczywiste. Firma ok i potrzebuje pracowników którym chce się pracować.

z

NAJGORSZY MOŻLIWY PRACODAWCA! Niesłowna, nieodpowiedzialna, pracowników ma za nic. Brak towaru w punkcie, ciągle czegoś nie ma, trzeba się tłumaczyć klientowi z błędów szefowej. Stanowczo odradzam wszystkim i każdemu z osobna współpracy z tą osobą

Somebody

Nie polecam współpracy z tą panią. Na pozór uśmiechnięta i życzliwa, ale nie dajcie się nabrać. Żadne jej słowa nie mają pokrycia w rzeczywistości. Kompletny brak szacunku do ludzi. Wydaje jej się, że jest niewiadomo kim, a pracownicy niewolnikami, którzy mają być dostepni 24/7. Częste wydzwanianie na dniach wolnych. Wymyślanie i stwarzanie problemów. O wszystko się trzeba prosić, o umowę o pieniądze na czas. Dodatkowo niestabilna emocjonalnie. Potrafi się obrazić na pracowników za własne niedopilnowania i unikać ich zamiast rozwiązać sytuację. Przerwy w pracy są niedopuszczalne.

Xxx

Zdecydowanie odradzam wszystkim pracę z tą Panią. Latające myszy po punkcie gastronomicznym, to mało śmieszny żart, poza tym totalny brak szacunku do pracowników, wypłaty regularnie po terminie. Ogromny wyzysk, często będąc 8 godzin na zmianie nie ma możliwości iść do toalety lub spokojnie zjeść.

Ikonka

Nie polecam pracy u tej Pani. Ludzi ma za nic, śmieje się prosto w twarz. Wszystkie pomysły są blokowane na starcie, a potem pretensje. Nic dziwnego, że nie mogą znaleźć nikogo na stałe. Brud, brak szacunku do pracowników, brak możliwości realizowania się. Właścicielka nie ma pojęcia o gastronomii, jedzenie tragiczne. Cięcia kosztów na każdym możliwym kroku. Współpracowanicy to w większości przećpana młodzież przyjaciół dzieci tej "Pani".

Zostaw merytoryczną opinię o Edyta Kiliś - Warszawa

• Jak się pracuje w Edyta Kiliś?

Zobacz opinie na temat firmy Edyta Kiliś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edyta Kiliś?

Edyta Kiliś
  • Przy Agorze 25 lok. 1