Opinie o K U B A Jakub Wadas w Mlęcin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy K U B A Jakub Wadas. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w K U B A Jakub Wadas o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K U B A Jakub Wadas w Mlęcin

Niezadowolony klient Nowy wpis

Witam, Firmy do układania podłóg nie polecam, długo trzeba czekać na realizację a po wykonaniu pracy jest rozczarowanie. Oczywiście panowie zrobili szybko tylko że niedokładnie, nierówno, między deską podłogową a listwa przyścienną szpary. Panowie stwierdzili, że nie poziomują tylko kleją nie patrząc na nierówną wylewkę. Mogli od razu powiedzieć że jest nierówna wylewka przez prawie rok czekania mogłem wypoziomować powierzchnię. Teraz są szpary z każdej strony. Ciekawe czy panowie fachowcy u siebie w domu też tak zrobili? Wcale nie są solidni jak piszą na swojej stronie internetowej. Po za tym zrezygnowali z innej zadatkowanej wcześniej roboty nie mówiąc o tym po prostu zostawili i nie zrobili. (usunięte przez administratora) Kasę wzięli i to dość sporą, Teraz widać, że nie warto było na takich fachowców czekać prawie rok. Pan Kuba lepiej obiecuje niż nasi politycy przed wyborami, mogą się od niego uczyć nieuczciwości.

Park Parkiet Nowy wpis
@Niezadowolony klient

Niezadowolony klient nawet nie podpisał się swoim imieniem aby jakkolwiek uwiarygodnić zarzuty. Panie Tomaszu K. bo o Panu tu mowa, prostując Pana zarzuty przypominam że usługę układania deski drewnianej wykonaliśmy z pełną starannością, dokładnością i w myśl technologii. Pamiętam jak przykładał Pan poziomicę na już ułożoną podłogę drewnianą i narzekał że jest nierówno, przyznam - pewne nierówności były ale w tolerancji normy i my jako parkieciarze nie poziomujemy parkietu klejem przeznaczonym do montażu podłóg drewnianych a jedynie przyklejamy do istniejącego podłoża, jedynie w miejscach zrównania z płytkami jest możliwość dołożenia niedużo grubszej warstwy kleju aby obie płaszczyzny były na tym samym poziomie. Trzeba było dopilnować i ustalić z wykonawcą posadzek betonowych tolerancję 0,0 mm/m.b. i wtedy proszę wymagać przyklejonego parkietu co do mm. Dodam że deska miała 14 mm grubości a płytka 8mm, gdzie płytka była już ułożona a inwestorzy wiedzieli że będzie drewno około 15 mm grubości i pretensja do mnie bo nie wyszło na równo. Szpary o których mowa, podłoga drewniana/ listwa nie powinny mieć miejsca ponieważ Park Parkiet zawsze szlifuje dół listew do istniejących krzywizn podłogi i wtedy jest zachowana estetyka, staranność i solidność wykonania. Na szczęście Park Parkiet nie montował listew u Pana a ten kto to robił nie miał pojęcia o tym i stąd ta frustracja Pana Tmnasza K. Zrezygnowaliśmy z dalszej współpracy z Panem Tomaszek K. na kolejne etapy na które byliśmy umówieni. Zaliczka została zwrócona w 100% i grzecznie się rozstaliśmy. Każdy klient jest dla nas ważny i do każdego zawsze podchodzimy profesjonalnie i z należytą starannością - "Jesteśmy tak solidni jak solidne jest drewno"

Czekamy na informacje od obecnych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy! Co wiecie nowego o pracy w przedsiębiorstwie K U B A Jakub Wadas w mieście Mlęcin? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o K U B A Jakub Wadas - Mlęcin

K U B A Jakub Wadas