Mazowiecka Fabryka Mebli Stan Plus

Mińsk Mazowiecki

Mazowiecka Fabryka Mebli Stan Plus

Opinie o Mazowiecka Fabryka Mebli Stan Plus

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Bogdan

Ostatni komentarz pokazuję firmę Mazowiecka Fabryka Mebli Stan Plus poprzez pryzmat jakości ich usług. Trzeba jednak wiedzieć, iż ten wątek powinien zawierać opinię o pracodawcach. Na ich oficjalnej stronie w zakładce kariera: http://www.stanplus.pl/kariera.html znajdziecie aktualne oferty pracy w tej firmie. Może ktoś z Was ma w planach aplikowanie?

Henryk

Taka cisza na forum wskazuje, że dobrze się tu pracuje. Może potrzebują pracowników?

Gosia
@Henryk 23.01.2018 09:52

Firma, w której zamówiłam meble kuchenne, zleciła wykonanie frontów w Stan Plus. Po krótkim czasie lakier zaczął odpryskiwać na łączeniu z płytą po lewej stronie. Front od obudowy zmywarki zaczął lekko puchnąć i odpryski z każdym dniem były bardziej widoczne. Firma wykonująca usługę przekazała zdemontowane fronty do reklamacji. Po ocenie "specjalisty" ds jakości uznał on , że są to uszkodzenia mechaniczne a front od zmywarki został rozmiękczony przez wodę. Mogą wymienić na nowy po dodatkowej odpłatności !! To chyba jakiś żart. Pytam: jaka jest zatem trwałość tych frontów? Moje były używane ok. trzech miesięcy. Co z jakością, rzetelnością i dbałością o zadowolenie klienta . Na pewno nie polecę tej firmy i wykonawca moich mebli zapewne też nie będzie więcej korzystał z usług firmy Stan Plus- a raczej Stan MINUS .

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na wątku o Mazowiecka Fabryka Mebli Stan Plus w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Zniesmaczony

Firma jakich mało... Zanim podejmiesz pracę przejdź się i rozejrzyj się gdzie będziesz pracował. Pracują tam Ci wszyscy którzy nie mogli znaleźć pracy w całej okolicy z przyczyn wiadomych ... ( jeśli jesteś kobietą na pewno znajdziesz tam swojego faceta który się ukrył i nie płaci alimentów) :) Od początku umowy śmieciowe, A jeżeli chodzi o kadrę zarządzającą (samozwanczą)... Po prostu wiedzą kim zarządzają interesuje ich robota która ma iść...

Posiadacie jakieś informacje dotyczące Mazowiecka Fabryka Mebli Stan Plus? Dajcie znać, jak aktualnie przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

starszy topór ksywa dziadek do orzechów :-)

Samochody kupują po 400 tysięcy, a wypłaty najniższe, i jeszcze nie waż się o podwyżke spytać, na mikołaja nie dają nawet ani na jajeczko. nie wiem co się dzieje z tą polską.... weż utrzymaj rodzine za taką pensje....

starszy topór ksywa dziadek do orzechów :-)

Jajo

Nic ciekawego. Płaca niska. Plusem jest 1 zmiana

asia

a na poczatku jaka umowe dostajesz? Ty masz jaka obecnie? i ile czasu mniej wiecej to zajmuje by dostac umowe o pracę?

kumpel anonima

cisza? warunki już są super? a może Tableta wyrzucili wreszcie?! Dajcie znać co w kołchozie słychać.

pewnie pracował bym tam do dzis gdyby nie "dyrektor" i "szef" którzy ludzi mają za brązową masę czyli za g.....no. wypłaty nie na czas, chora atmosfera, kierownik konfident, ludzie na produkcji dwulicowi. nie polecam.

kumpel kumpla anonima

dokładnie. druga Białorus/niewygodna prawda.

kumpel anonima

Jaka cenzura. Zaczęli usuwać posty. Wielki dyrektor został wielkim cenzorem w firmie.

najśmieszniejsi tam są ludzie którzy ciągle gadają na tą firmę, na szefa i dyrektora, gadają co tydzień że się stamtąd już natychmiast zaraz zwalniają a siedzą tam po parę lat bez jakichkolwiek dalszych ambicji w życiu i tak tyrają i tyrają i( usunięte przez administratora ). powodzenia dla nich w życiu. daleko nie zajdą.

dd

To ty podaj do sądu,zabierz klucz, utnij opory i przestań trolowac.

picia64

hej . Mam zamiar pracować w tej firmie - może mi cos doradzisz ? napisz picia64@wp.pl

tablet

Prawo pracy mówi o 2 tygodniowym nieprzerywalnym urlopie. Co u was w tym temacie? A co z odzieżą ochronną ? A jak tam suwnice ? Są badania UDT ?

tablet

Jeśli jest tak dobrze to napiszcie co dali wam na święta ?

laptopo
@tablet 13.12.2014 18:30

opłatek i życzenia

lanki

na miejscu czytających to na niektore komentarze brałbym dość znaczną poprawkę czy rzeczywiście są one w pełni odzwierciedlające to co dzieje się w fabryce mebli stan plus. Ze swojej strony pracę tutaj mogę polecić. Nie jest ona najlżejsza , ale która fizyczna praca jest... Wiem , że pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi... ale cóż macie ku temu prawo

wredny

ale co ? przez rok po wypłate przychodził ;)))

a.

co za bzdety.. "ja ich polecam bo brat miał z nimi do czynienia" troche logiki ludzie!!!!!!

NIE.

jak chcesz sie cos dowiedziec to idz tam i zapytaj na miejscu to sie dowiesz. tutaj mozesz sie dowiedziec tylko cos od troli ktorzy zawsze pisza tylko zeby komus dowalic. popatrz po innych firmach i masz to samo. tylko narzekanie.taki narod...

solo

Praca nie jest zła,nerwowka jest,ale jak cos nie wychodzi.mysle ze pensja plus nadgodziny to całkiem przyzwoita kasa.fakt,płacone na 2 raty.(takie czasy:().mozna przyczepić się do wielu rzeczy,najważniejsze skacentrowac się na pracy,szary pracownik nie ma wpływu na pewne odgórne decyzje.ale to chyba dobrze...trzeba przyjsc i przekonać się samemu.

alar

Co nie którym przydałoby się przed wystawieniem komentarza zajrzeć do słownika ortograficznego.zenada

anybody

Cos w tym jest,ze ci co narzekaja,pracuja tam najdluzej,rzeczywiscie,ale z tymi 800 zl,to nie wiem o co chodzi.Z moich doswiadczen z ta firma,moge powiedziec,ze jest tam jak wszedzie,czasem lepiej,czasem gorzej.Ale sporo ludzi narzeka na stan+.Najlepiej isc samemu i zaobaczyc,bo co dla jednego bedzie nie do zniesienia,drugiemu nie bedzie przeszkadzalo i na odwrot.Gdzie 2 polakow tam 3 opinie.Isc popracowac troszke,przeciez zawsze mozna odejsc.Powiem jeszcze ,ze jak ja tam robilem,to byla spora rotacja ludzi.Pare osob zwolnilo sie,tylko ze wzgledu na kierownictwo.Powodzenia

mamuśka

Witam, czy orientuje się ktoś ile wyciąga tzw. Referent w Dziale Zamówień i w jakich godz pracuje?

bneb

Najbardziej narzekają ci co tam najdłużej pracują,ciekawe co ich tam trzyma.pewnie fajni koledzy i kolerzanki,bo praca to interesuje ich na samym końcu ale po wypłatę(usunięte przez administratora)pierwsi.tacy to powinni dostawać nie więcej niż 800 zł,na więcej nie zasłużyli.

chudy

masz racje w 100% wszystko co napisałeś to prawda odradzam !!!!!!! szkoda nerw i czasu

były

Atmosfera ogolnie jest jak wszedzie.raz tak raz siak.Premie sa,ale nie czesto,dodatki bywaly czasami,nadgodziny czy soboty mozna sobie dorobic.Po prostu jak wszedzie,przynajmniej jak ja robilem to tak bylo.Ogolnie nie ma sie czym podniecac i plakac tez nie ma nad czym.Najlepiej pojsc samemu i sprawdzic,bo gdzie 2 polakow tam 3 opinie.Pozdrawiam

Zostaw opinię o Mazowiecka Fabryka Mebli Stan Plus - Mińsk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mazowiecka Fabryka Mebli Stan Plus