Mazowiecka Fabryka Mebli Stan Plus

Mińsk Mazowiecki

Opinie o Mazowiecka Fabryka Mebli Stan Plus

starszy topór ksywa dziadek do orzechów :-)

Samochody kupują po 400 tysięcy, a wypłaty najniższe, i jeszcze nie waż się o podwyżke spytać, na mikołaja nie dają nawet ani na jajeczko. nie wiem co się dzieje z tą polską.... weż utrzymaj rodzine za taką pensje....

starszy topór ksywa dziadek do orzechów :-)

Jajo

Nic ciekawego. Płaca niska. Plusem jest 1 zmiana

asia

a na poczatku jaka umowe dostajesz? Ty masz jaka obecnie? i ile czasu mniej wiecej to zajmuje by dostac umowe o pracę?

kumpel anonima

cisza? warunki już są super? a może Tableta wyrzucili wreszcie?! Dajcie znać co w kołchozie słychać.

pewnie pracował bym tam do dzis gdyby nie "dyrektor" i "szef" którzy ludzi mają za brązową masę czyli za g.....no. wypłaty nie na czas, chora atmosfera, kierownik konfident, ludzie na produkcji dwulicowi. nie polecam.

kumpel kumpla anonima

dokładnie. druga Białorus/niewygodna prawda.

kumpel anonima

Jaka cenzura. Zaczęli usuwać posty. Wielki dyrektor został wielkim cenzorem w firmie.

najśmieszniejsi tam są ludzie którzy ciągle gadają na tą firmę, na szefa i dyrektora, gadają co tydzień że się stamtąd już natychmiast zaraz zwalniają a siedzą tam po parę lat bez jakichkolwiek dalszych ambicji w życiu i tak tyrają i tyrają i( usunięte przez administratora ). powodzenia dla nich w życiu. daleko nie zajdą.

dd

To ty podaj do sądu,zabierz klucz, utnij opory i przestań trolowac.

picia64

hej . Mam zamiar pracować w tej firmie - może mi cos doradzisz ? napisz picia64@wp.pl

tablet

Prawo pracy mówi o 2 tygodniowym nieprzerywalnym urlopie. Co u was w tym temacie? A co z odzieżą ochronną ? A jak tam suwnice ? Są badania UDT ?

tablet

Jeśli jest tak dobrze to napiszcie co dali wam na święta ?

laptopo
@tablet 13.12.2014 18:30
Jeśli jest tak dobrze to napiszcie co dali wam na święta ?

opłatek i życzenia

lanki

na miejscu czytających to na niektore komentarze brałbym dość znaczną poprawkę czy rzeczywiście są one w pełni odzwierciedlające to co dzieje się w fabryce mebli stan plus. Ze swojej strony pracę tutaj mogę polecić. Nie jest ona najlżejsza , ale która fizyczna praca jest... Wiem , że pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi... ale cóż macie ku temu prawo

wredny

ale co ? przez rok po wypłate przychodził ;)))

a.

co za bzdety.. "ja ich polecam bo brat miał z nimi do czynienia" troche logiki ludzie!!!!!!

NIE.

jak chcesz sie cos dowiedziec to idz tam i zapytaj na miejscu to sie dowiesz. tutaj mozesz sie dowiedziec tylko cos od troli ktorzy zawsze pisza tylko zeby komus dowalic. popatrz po innych firmach i masz to samo. tylko narzekanie.taki narod...

solo

Praca nie jest zła,nerwowka jest,ale jak cos nie wychodzi.mysle ze pensja plus nadgodziny to całkiem przyzwoita kasa.fakt,płacone na 2 raty.(takie czasy:().mozna przyczepić się do wielu rzeczy,najważniejsze skacentrowac się na pracy,szary pracownik nie ma wpływu na pewne odgórne decyzje.ale to chyba dobrze...trzeba przyjsc i przekonać się samemu.

alar

Co nie którym przydałoby się przed wystawieniem komentarza zajrzeć do słownika ortograficznego.zenada

anybody

Cos w tym jest,ze ci co narzekaja,pracuja tam najdluzej,rzeczywiscie,ale z tymi 800 zl,to nie wiem o co chodzi.Z moich doswiadczen z ta firma,moge powiedziec,ze jest tam jak wszedzie,czasem lepiej,czasem gorzej.Ale sporo ludzi narzeka na stan+.Najlepiej isc samemu i zaobaczyc,bo co dla jednego bedzie nie do zniesienia,drugiemu nie bedzie przeszkadzalo i na odwrot.Gdzie 2 polakow tam 3 opinie.Isc popracowac troszke,przeciez zawsze mozna odejsc.Powiem jeszcze ,ze jak ja tam robilem,to byla spora rotacja ludzi.Pare osob zwolnilo sie,tylko ze wzgledu na kierownictwo.Powodzenia

mamuśka

Witam, czy orientuje się ktoś ile wyciąga tzw. Referent w Dziale Zamówień i w jakich godz pracuje?

bneb

Najbardziej narzekają ci co tam najdłużej pracują,ciekawe co ich tam trzyma.pewnie fajni koledzy i kolerzanki,bo praca to interesuje ich na samym końcu ale po wypłatę(usunięte przez administratora)pierwsi.tacy to powinni dostawać nie więcej niż 800 zł,na więcej nie zasłużyli.

chudy

masz racje w 100% wszystko co napisałeś to prawda odradzam !!!!!!! szkoda nerw i czasu

były

Atmosfera ogolnie jest jak wszedzie.raz tak raz siak.Premie sa,ale nie czesto,dodatki bywaly czasami,nadgodziny czy soboty mozna sobie dorobic.Po prostu jak wszedzie,przynajmniej jak ja robilem to tak bylo.Ogolnie nie ma sie czym podniecac i plakac tez nie ma nad czym.Najlepiej pojsc samemu i sprawdzic,bo gdzie 2 polakow tam 3 opinie.Pozdrawiam

?

Po co to forum?Jesli sie komus nie podobaja warunki,system wynagrodzenia i zasady panujace w firmie,to droga wolna i tak zarobki sa zawyzone w stosunku do poszczegolnych osob ktore sa obserwowane i jesli w dalszym ciagu nie bedzie poprawy jakosci,rzetelnosci i zaangazowania w wykonywanie powierzonych zadan beda wyciagane bezdyskusyjnie konsekwencje

wojtus

Pracuje tam kilka lat,rozpisywać się nie zamierzam,jak mnie nie zwolnią sam nie odejdę.to tyle.

olo

A ja bardzo sobie chwale te prace,jest bardzo ciekawa.jak ktoś się stara to i zarobi nie zła kasę.a co do wyplat(że nie na czas i w ratach)najważniejsze ze wogle szef płaci, z własnego doswiadczenia wiem ze ludzie maja gorzej.wiec nie narzekajmy tylko zróbmy wszystko żeby było lepiej.

@olo 24.09.2013 23:08

@ktoś 15.04.2016 09:25
Przepraszam Cie,ale argument-"dobrze,ze szef w ogole płaci"jest komiczny.Nie oslabiaj mnie takimi stwierdzeniami....

Przepraszam Cie,ale argument-"dobrze,ze szef w ogole płaci"jest komiczny.Nie osłabiaj mnie,proszę,takimi stwierdzeniami.A po co,sa raty?Kazdy,kto troszke pomyśli,powinien wiedziec.Płacone jest jako zaliczka 10 kazdego miesiaca,a ostatniego wyrownanie,reszta.Z tym,ze jest to wyplata z poprzedniego miesiaca,czyli np.10 lutego bierzesz zaliczke za styczen,ale w tym momencie masz juz przepracowane 10 dni nowego miesiaca.Jak bedziesz sie zwalnial kiedytkolwiek,zawsze masz przepracowane na do przodu.Umowy przedluzane sa co miesiac.Jezeli sie zwalniasz np.w niezgodzie z szefem lub zwolnia Cie sami za cos,moga zrobic tak,ze nie przedluza umowy i zawsze jestes troche kasy do tylu,a oni do przodu.Ale,nie ma co sie denerwowac akurat na ta firme,bo to jest powszechny sposob stosowany przez wielu pracodawcow.Jak sie przyjmujesz,mowia Ci o tym i sie na to godzisz lub nie.Pracowalem tam i bylo wiele absurdow jak wszedzie,ale bywalo gorzej.Pozdrawiam

gal anonim

podstawa sporo w gore i premie. problem w tym, ze nie mozna nikomu sie chwalic bo by ci oczy wydziobali jak by sie dowiedzieli i od razu jestes[usunięte przez administratora] i donosiciel.jak komus zalezy to nadgodziny mozesz w dowolnej ilosci robic bo pracy jest full.

@gal anonim 26.07.2013 21:18

Podstawa sporo w gore???I premie???W takim razie,kto by Ci oczy wydziobal,skoro premie ostro w gore i premie?Ha,ha.Nie chodzi mi zeby Cie obrazac,ale sam/sama Sobie przeczysz.I prosze nie pisac takich klamstw i nie wprowadzac innych w błąd.Pozdrawiam

@gal anonim 26.07.2013 21:18

Podstawa sporo w gore i premia???To kto by Ci oczy wydziobal jakby tak bylo?Nikt by z tamtad nie chcial odejsc.Prosze nie wprowadzac innych w błąd.Pozdrawiam

gal anonim

sa tylko nie zabieraja tutaj glosu, zeby ich ktos nie wrzucil do jednego worka z tymi "innymi". takie czasy, ze anonimowo to tylko narobic na kogos mozna. poza tym badz pewien, ze ten co tutaj najwiecej kracze to najpotulniejszy jest. internet w kazdym zakompleksionym czlowieku wyzwala to co najgorsze. a na poczatek daja umowe zlecenie bo pytales.

@gal anonim 25.07.2013 19:22

na poczatek umowa zlecenie,tak?A tak szczerze,to ile ten poczatek trwa.Zanim zaproponuja Ci normalna umowe o prace to ze 2 lata minie.Na bank

Ktoś
@ktoś 15.04.2016 09:12

Dlugo,trzeba sie wykazywac,ale kiedy sie wykarzesz to juz oni oceniaja,nie ma z góry ustalonego czasu,ze np.dostajesz umowe o prace po 6 miesiacach.Tak naprawde to na umowie zleceniu mozna i 2 lata jechac.W sumie to nic dziwnego bo 70% firm i firemek tak robi

co ty nie powiesz

jak jestes taki zadowolony to zdradz wszystkim po ile godzin sie robi i w ilu tarach dostaje wyplate.

był i widział
@co ty nie powiesz 18.06.2013 11:42

Ludzie zasuwają całymi dniami w soboty i niedziele w pyle kurzu za śmieszne pieniądze. Śmiech na sali

akronim

to jak pracuja wszyscy bez umowy o prace to ani na chorobowe nie chodzą ani urlopów nie mają pewnie? bzdura, wiem bo pracuję tam. najlepiej to na kogoś narzygać tylko, bo taka mentalność polaka. pewnie by się znalazł nie jeden zadowolony ale wstyd się przyznać bo w dzisiejszych czasach to bardzo nie popularne.

z umowami to prawda, zarobki smieszne jak na te czasy. lepiej isc robic na budowe

Zostaw opinię o Mazowiecka Fabryka Mebli Stan Plus - Mińsk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mazowiecka Fabryka Mebli Stan Plus