stanplus

Mińsk Mazowiecki

Opinie o stanplus

użytkownik zarejestrowany

Gość

Jak w wiekszosci firm.Jednak na jakis awans nie licz,z reszta jaki awans skoro wszyscy robia za tyle samo,czy to na maszynie,czy to na lakierni.Awansowac mozna w sumie tylko na kierownka.Wiadomo,ze kierownicy rzadko sie zmieniaja,ale istnieja tam jakies premie,mozna dorobic w soboty.Generalnie nie ma sie czym podniecaci nad czym plakac.Ogolnie jak wszedzie...

xxx

to wszystko prawda :)

remi

zgadzam się w stu procentach przecież w tej firmie przyjmują się ludzie tylko ci którzy są w tracie poszukiwania nowej pracy a firme stanplus traktują jako chwilową egzystencje do przetrwania wystarczy popytać po jakiej szkole tam ludzie z dłuższym stażem pracują większość jest po szkołach podstawowych ale są i ananasy po ohp i o czym tu gadać w tej firmie(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o stanplus - Mińsk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stanplus