Netma

Sosnowiec

Opinie o Netma

fcff

@czapka no najłatwiej to jest wejsc na ich storne internetowa i sprawdzic konkretna oferte asortymentu

protmon

Widze tutaj takie trochę poplątanie z pomieszaniem, czy ktoś konkretnie móglby powiedzieć czym zajmuje sie ta netma z Sosnowca, bo ja byłem święcie przekonany, że oni zajmują się sprawami szeroko związanymi z internetem, jak na przykład po prostu usługa internertu, moinitoring, reklama lcd, a także co ważne to biorą udział w projekcie bezpieczna gmina. Tylko niepokoi mnie fakt że firma o której piszę mieści się na jagielońskiej a nie na piłsudzkiego jak mówi ciorka

ludwik

no dobra... bo ja już się zgubiłem... z trudem, ale jakoś przebrnąłem przez to co tu piszecie i w sumie się zastanawiam o co tu własnie chodzi... chciałem się dowiedzieć coś na temat Netmy, np ile można zarobić i jakie umowy proponują. Ale nie wiem już czy dobrze trafiłem, bo przeciez jedna firma nie może zajmować się i pracą biurową i akwizytacją i magazynem... jak to jest ?

Ada

Byłam tam na rozmowie na Piłsudskiego 8 ale to nie cyfra. Jakaś inna firma. Brat mój dostał u nich pracę na magazynie przy bateriach słonecznych, chwali sobie tą pracę.

osoba.

Wpisz sobie w googlach pilsudzkiego 8 sosnowiec i tam wam wyskoczy forum i sie do wiecie wszystkiego. Cyfra plus oraz netia tam nie ma naboru do pracy biurowej no chyba ze tylko na szkolenie bo tam tylko jedna osoba jest w biurze ktora pracuje a takto to przedstawiciel handlowy.

jakulajlen

bylem tam na rozmowie, rozmowa trwa okolo minuty podejrzana ta firma strasznie

Gosia

I jak byłas na rozmowie? co to za firma do mnie tez dzwonili i tez nie zapamietalam nazwy firmy ale numer telefonu sie zgadza. co to za firma. skladalam w ostatnim czasie mnoswto aplikacji i nie moge skojarzyc nic.

Ona

Witam, dzisiaj dzwoniła do mnie Pani Aleksandra G. w sprawie pracy. Jutro mam rozmowę na ulicy Piłsudskiego 8. Niestety nie pamiętam nazwy firmy. Zna ktoś numer zaczynający się na 535955...?

kacior85

byłam dziś na rozmowie w firmie netma w sosnowcu na stanowisko administracja biurowa i nie zapowiada się na to, aby chodziło o coś innego, gdyż facet podał konkretne obowiązki i programy, na których bym pracowała, jednak nie zostałam przyjęta ze względu na brak doświadczenia.

Absolwent

Byłem tam na rozmowie w sprawie pracy - stanowisko Kierowca. Sama rozmowa trwała około 2 minut (czyli dosyć długo, bo niektórzy wychodzili po ok 30 sek.) a biuro znajduje się pod dobrze znanym szyldem SUPRANET. Miał być kontakt, bez względu na wynik rekrutacji - póki co - nie było.

Zostaw opinię o Netma - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netma