Opinie o Super Sport Car Soszka Grzegorz w Otwock

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Super Sport Car Soszka Grzegorz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Super Sport Car Soszka Grzegorz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Super Sport Car Soszka Grzegorz w Otwock

Marek Nogalski Poznań Nowy wpis

Super Gościu, i ma super pracowników, dowozi na miejsce, doradzają w sprawach technicznych. Ceny są do zaakceptowania odpowiednie do jakości. Miałem wątpliwości po przeczytaniu tutaj kilku komentarzy, trochę nie miałem wyboru, żeby tyle części kupić u jednego dostawcy. Jednak po rozmowie telefonicznej, wiedziałem że to są pasjonaci Aston Martina i takiej wiedzy i ilości części nie znalazłem nawet w Anglii u żadnej firmie. A jeśli ktoś pisze żeby podać mu adres który niżej wymienia, bo chce ich zlokalizować, albo że kupił coś u nich za 8000 a mógł kupić za 4000 to śmiech mnie ogarnia. Konkurencja chyba nie śpi i łatwo jest wystawiać opinie incognito. Sprawdziłem jeszcze portale internetowe ze sprzedażą części i tam o dziwo opinie o SUPER SPORT CAR są zgoła odmienne od tych tutaj, ale tam są opinie osobowe. Jedyny zarzut jaki się pojawia, to czas sprawdzenia zapytania.

Grzegorza

Super sprzedawca polercam tom firmę robiłem zakupy nie było problemu zakupem jak również że zwrotem aby tak dalej i więcej takich firm

Małgorzata
@Grzegorza

A co sądzisz o innych, negatywnych komentarzach? Trochę się nie chce wierzyć w Twoją opinię. Serio było wszystko okej? To co kupiłeś że musiałeś zwrócić?

Jajaja Nowy wpis
@Małgorzata

Fajne są :)

Grzegorz Nowy wpis
@Małgorzata

Od tamtego czasu kupiłem jeszcze do dwóch aut, wiedza którą ma ten Człowiek na temat Jaguarów jest nie spotykana w autoryzowanych serwisach. Bez problemowo zwróciłem to co zamówiłem niepotrzebnie.

Tomasz Nowy wpis

Nie polecam , nie dajcie się zwieść "pięknym" słowom. Ceny radzę porównywać z pozostałymi ofertami na necie (np. zakupiłem zestaw chłodnic za 8000 - cena średnia na necie 4000 PLN !!!) , Lampy - komplet 8000 - jedna uszkodzona druga od Anglika !!! Kontakt z tym panem kosztował mnie dużo zdrowia , pieniędzy , czasu i nerwów.

Klient

Zostałem (usunięte przez administratora) przez tego człowieka wysłał wadliwy towar i części nie od tego auta za kwotę prawie 20 tys zł jest to (usunięte przez administratora) sprawę będę kierować d prokuratury odradzam współpracy

@Klient

A kontaktowałeś się ze sprzedawcą? Co On na to? Przecież to ogromne pieniądze... Współczuję Ci bardzo.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Super Sport Car Soszka Grzegorz? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Klient

Bardzo proszę wszystkie osoby co mają wiedzę gdzie można spotkać tego (usunięte przez administratora) lub odres firmy wiem że jest zarejestrowana na ul poetyckiej 10 to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) obiecał wymienić towar i każdego dnia te same bajki pt.odzwonie później nie mogę rozmawiać its i tak minęły dwa miesiące gorąca prośba o pomoc w namierzeniu tego złodzieja info proszę na emaila alus87@onet.eu

Romek

Pare lat temu ten (usunięte przez administratora) odebrał towar. Miał wysłać kase i ale przestał odbierać telefon. Podobno standardowe postępowanie tego złodzieja! Kwota to prawie 10 tyś zł. Odradzam współpracę.

z
@Romek

Potwierdzam, miałem bardzo podobną sytuację. (usunięte przez administratora)

@z

To (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wysłał nie ten towar za kwotę 22 tysiące jak części wymienić i zbywa telefonami że zadzwoni później i tak każdego dnia to (usunięte przez administratora) czy ktoś zna jego odres odradzam współpracy prośba o jakieś namiary na tego (usunięte przez administratora)

Ja kupowałem w tej firmie części kilka razy, do Jaguara i Range Rovera i zawsze spotkałem się z bardzo merytorycznym podejsciem i niesamowitą wiedzą tej firmy na temat wyposażenia, wersji modelowej. Naprawiam różne marki samochodów i wiem jaki to jest problem konfiguracji poszczególnych modeli. Każdy model, tak jak w przypadku Range Rovera Velara którego naprawiałem ostatnio ma trzydzieści czterdziesci wersji zderzaka, i oni to wszystko wiedzą, szacun. Z innymi markami miałem dużo większe problemy. Oczywiście i tu były jakieś pomyłki, ale nigdy nie zostałem z tym zostawiony sam sobie. Przy następnych Jaguarach, Rangach czy mam nadzieję, będę miał kiedyś do naprawy Aston Martina, to będę to robił przez nich. Nigdy nie miałem z nimi nierozwiązanych problemów, a każdy kto dziś zajmuje się naprawą nowych modeli, to wie jakie nie jest to łatwe. Maskę, błotnik to kupię wszędzie, ale wszystkie mocowania, wsporniki, osłony itp to tylko oni potrafią ustalić dokładnie do każdego modelu. Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych i proponuję wyjaśnić swoje problemy merytorycznie z właścicelem firmy a niebezimienie wydawać opinie, a tym bardziej jeśli ktoś jest (usunięte przez administratora) na taką kwotę to idzie na policję i ma na to dowody. Służę pomocą przy wyjaśnianiu problemów.

sasza

Jest to gościu co nie zna się na częściach samochodowych. Przywozi części które nie pasuje do samochodu. Obiecuje że dośle a tak nie jest. Nie odbiera telefonów. Po prostu jest to (usunięte przez administratora) ,jak dostał pieniądze za części tak już ma klijęta w (usunięte przez administratora) Obiecał że odbierze resztę części i się rozliczy ale to też są puste słowa tego Pana. Nie polecał tej firmy bo to oszuśći.

L s
@sasza

Potwierdzam

Zostaw merytoryczną opinię o Super Sport Car Soszka Grzegorz - Otwock

• Jak się pracuje w Super Sport Car Soszka Grzegorz?

Zobacz opinie na temat firmy Super Sport Car Soszka Grzegorz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Super Sport Car Soszka Grzegorz?

Super Sport Car Soszka Grzegorz
  • Poetycka 10