SOLANO Paweł Sobczak

Opinie o SOLANO Paweł Sobczak

Radek

Dobrze się pracuje o ile ktoś stara się bo generalnie to firma jest dobrym pracodawcą choć wymagającym.

Co wchodzi w socjal SOLANO Paweł Sobczak?

Łukasz Nowy wpis

Ksenia Sobczak na pewno nie wchodzi. Ogólnie nic nie wchodzi.

Cel Nowy wpis

Solano zatrudnia (usunięte przez administratora) z.moldawii i.innych biednych państw obiecują złote góry a w gruncie rzeczy (usunięte przez administratora)się.kreci. Za zwykła poduszkę każą sobie płacić 50 zł.Doja ludzi równo. Zamiataja różne.rzeczy pod.dywan. Masakra

Julia Nowy wpis
@Cel

Poduszka za 50 zł? Chyba, że masz na myśli jakiś normalny nocleg? O co konkretnie chodzi z tymi złotymi górami, przybliżysz te obietnice?

Łukasz Nowy wpis
@Cel

Tak, to prawda. Za poszewkę, prześcieradło i za poduszkę każą płacić 50 zł. Faktycznie.

Aktualność
Nasza ekspertka Anna Kaszuba opowiada jak zalegalizować pracowników z takich krajów jak: Filipiny, Nepal, Indie, Uzbekistan, Indonezja, Bangladesz, Wietnam

Polecamy najnowszy numer "MY COMPANY", marzec 2022.

W razie pytań legalizacji, polecamy nasz zespół z Justay - Legalnie w Polsce.
Tel. 517 839 248

Aktualność
Podobnie jak Wy ze smutkiem patrzymy na wydarzenia, które mają miejsce za naszą wschodnią granicą. Dzwonicie i piszecie do nas w sprawie relokacji Waszych pracowników i ich rodzin z Ukrainy. Chcemy, żebyście wiedzieli, że jesteśmy dla Was dostępni i zrobimy coś w naszej mocy, aby udzielić Wam wsparcia.
Wsparcie naszej firmy z Solano Group:
 Kontaktujcie się z nami pod adresem kontakt@justay.pl - nie pozostawimy żadnej wiadomości bez odpowiedzi!
---
Як і ви, ми з сумом дивимося на події, що відбуваються за нашим східним кордоном. Ви телефонуєте і пишете нам про переселення ваших співробітників та їх сімей з України. Ми хочемо, щоб ви знали, що ми доступні для вас, і ми зробимо все можливе, щоб надати вам підтримку. Зв'яжіться з нами за адресою kontakt@justay.pl -ми не залишимо жодних повідомлень без відповіді!
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w SOLANO Paweł Sobczak się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Aktualność
o deficycie pracowników w branży HoReCa*
Posłuchaj podcastu Pulsu Biznesu:

Podcast - posłuchaj

* HoReCa to popularne określenie sektora hotelarskiego i gastronomicznego. Skrót pochodzi od angielskich słów – Hotel, Restaurant, Catering lub (Cafe)

Marek Lapan

Komentarz błędnie wystawiony. Nie ma nic wspólnego z określoną osobą. Jest do usunięcia.

Agnieszka

@Worker, rozumiem, że byłeś na rozmowie rekrutacyjnej w SOLANO Import Export Paweł Sobczak, tak? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Jak wyglądała Twoja rozmowa? Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w SOLANO Import Export Paweł Sobczak? Co możecie powiedzieć na temat tego pracodawcy oraz warunków, jakie oferuje?

Rafał
@Agnieszka

Pracowałem, przekleństwa ze strony sobaczki.

Nur

Zatrudnia ona głównie obcokrajowców z byłego ZSRR i na nich zarabia. Tak jak przykładowo jest w Lublinie, gdzie pracują oni w Indykpolu.

Radek

Jurek

Jak sie pracuje w tej firmie? W sensie jaki jest klimat w biurze? Jakie panują relacje pracownicy/właściciel? Jak z płatnościami? Płacą w terminie?

ATS
@Jurek

Zależy o jaki dział chodzi.

Rafał
@Jurek

Praca w biurze to tylko dla dziewczyn. Chłopaki to raczej nie wytrzymają kobiecych plotek.

Natalia

@Jurek a co, są jakieś miejsca nowe do biura ?

Worker

Ogłoszenie firmy SOLANO, umowę podpisac trzeba z inną firmą. Nic nie wygląda tak jak jest przedstawiane na rozmowie.

ab
@Worker

Masz na myśli pracę w agencji pracy tymczasowej czy bezpośrednie zatrudnienie Solano?

Zostaw merytoryczną opinię o SOLANO Paweł Sobczak - Góra Kalwaria

• Jak się pracuje w SOLANO Paweł Sobczak?

Zobacz opinie na temat firmy SOLANO Paweł Sobczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOLANO Paweł Sobczak?

SOLANO Paweł Sobczak