3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Solano Group

Szanowni Państwo
Pracownicy
Osoby szukające pracy

·      Wierzymy, że obecność w tym serwisie pomoże nam lepiej pokazać sposób w jaki prowadzimy naszą firmę.
·      Zajmujemy się rekrutacją pracowników pochodzących z wielu miejsc na świecie. Nasze główne biura znajdują w Górze Kalwarii, Warszawie i okolicy.
·      Staramy się tworzyć możliwości do dobrej pracy i rozwoju w grupie Solano. Jak każdy z nas, mamy sporo plusów, ale zdarzają nam się także problemy.
·      Jesteśmy na GoWork, aby słuchać uzasadnionych opinii pracowników lub szukających pracy.
·      Mamy nadzieję, że forum będzie miejsce na opis istotnych spraw. Nie interesuję nas: plotkowanie, emocjonalne dyskusje, czy obrażanie innych.
Każdy ma prawo szacunku.

Jeżeli chcecie porozmawiać osobiście, zapraszamy do naszego biura.
Kontakt:
ul. Krótka 2
05-530 Krzaki Czaplinkowskie

(z dopiskiem „Gowork”)
 22 736 06 06kontakt@apsolano.pl
oraz >http://www.linkedin.com/company/apsolano/

Czego nie akceptujemy, zgodnie regulaminem:

Niedopuszczalne jest umieszczanie w serwisie materiałów tekstowych… sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, … treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę.

Fragment z regulaminu portalu GoWork.pl (§ 4 pkt 3)
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 godzin.

Czy w Solano Group poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Krzysiek Nowy wpis

Solano Group jest firmą rodzinna a pracownicy traktowani są jak członkowie wielkie rodziny, która w wspiera się w dążeniu do osiągnięcia wspólnego celu. Praca w tej firmie nie należy do monotonnych gdyż często wprowadzana są nowe projekty, które pozwalają na osiągnięcie nowych umiejętności. Jako pracownik Solano Group widzę dużą szansę własnego rozwoju.

Nowy wpis

@Krzysiek

Krzysztof - dzięki za opinię.

Nowy wpis

Szanowni Państwo
Pracownicy
Osoby szukające pracy

Każdy ma prawo szacunku.

Jeżeli chcecie porozmawiać osobiście, zapraszamy do naszego biura.
Kontakt:
ul. Krótka 2
05-530 Krzaki Czaplinkowskie

(z dopiskiem „Gowork”)
 22 736 06 06kontakt@apsolano.pl
oraz >http://www.linkedin.com/company/apsolano/

Czego nie akceptujemy, zgodnie regulaminem:

Fragment z regulaminu portalu GoWork.pl (§ 4 pkt 3)
Ola

@KSZ a co takiego robią??

Ktoś
@Ola

Nie polecam jeśli nie lubi się pracy w nadgodzinach za darmo, oczywiście później są do odbioru, ale o to ciężko. Urlop? Oczywiście, ale najpierw zrób pracę na zapas przychodząc w soboty. Praca 8-16? Jak pracujesz z prędkością odrzutowca to jasne. Dokładanie obowiązków, które nie są zawarte w umowie jeśli zauważa że coś umiesz na porządku dziennym, oczywiście bez podwyżki. Atmosfera w pracy szczególnie między działami pozostawia wiele do życzenia. Bałagan w dokumentacji jakiego w życiu się nie zobaczy, ciężko cokolwiek znaleźć albo doprosić się żeby inny dział to dostarczył. Generalnie atmosfera teoretycznie miła, gorzej jak człowiek się podczas okresu szkolenia ( które jest bardzo ubogie, wszystkiego tak naprawdę trzeba się nauczyć samemu) wtedy zaczynają się problemy, niestety nikt nikomu nic nie powie wprost bo po co? Lepiej stwarzać dosyć nieprzyjemna atmosferę, która sprawia że człowiek na sama myśl o błędzie denerwuje się do granic. Jeśli chodzi o pensje w stosunku do ilości obowiązków jaką można otrzymać to również kwestia pozostawiająca wiele do życzenia. Na rozmowie kwalifikacyjnej jest mowa o kwotach sporo wyższych niż te, które można w rzeczywistości osiągnąć. System premiowy nie istnieje, chyba że mowa o niezbyt wysokiej premii przed świętami. Generalnie ciężko polecić to miejsce jako dobre miejsce do pracy.

@Ktoś

Dziękujemy za opinię. Wydaje się sporo wyolbrzymiona, ale szanujemy opinie pracowników. Zawsze można też składać wnioski, prośby czy uwagi bezpośrednio w swoim dziale. Pozdrawiamy

Aktualność
Nasz ekspert - Jacek Skowroński - komentuje prognozy dla rynku pracy po zatrzymaniu ustaw dotyczących pandemii.

"Ocenia się, że około 100 tys. cudzoziemców korzysta z rozwiązań tarczy antykryzysowej w zakresie przedłużenia legalnej pracy w Polsce i taka liczba osób albo opuści Polskę, albo podejmie próbę przedłużenia swojej pracy w oparciu o normalnie obowiązujące procedury.
Czekają nas braki kadrowe. Urzędy nie są w stanie w ciągu 30 dni przeprowadzić tak wielu postepowań legalizacyjnych i ocenia się, że około 60 tys. osób nie otrzyma na czas pozwoleń i będzie musiało jednak nasz kraj opuścić – mówi Jacek Skowroński.

Czytaj więcej:
Emilia

AP SOLANO specjalizuje się w usługach z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim, m.in.: outsourcingu pracowniczego czy przeprowadzania rekrutacji. I akurat teraz chcą przyjąć do swojego zespołu nowego pracownika - Koordynatora ds. obsługi pracowników. Czy ktoś orientuje się, jakie konkretnie warunki należy spełniać, by dostać tę posadę?

Paweł

A z czego tak duża rotacja wynika?

KSZ
@Paweł

z atmosfery i zachowania niektorych pseudo karierowiczow.........

Zaciekawiony
Użytkownicy czekają na odpowiedź 162 dni.
Kandydat

Czy W tej firmie trudno o awans?

Remirem

Duża rotacja. Najniższe stawki na rynku. Obgadywanie i plotki są cały czas. Mobbing że strony kierownictwa. Uczciwych pracowników w tej firmie nie cenią. (usunięte przez administratora)

Dominika

Firma jest dobra ale o atmosferę to każdy z nas musi dbać. A teraz można mieć do siebie pretensje.

haalka
@Dominika

Kłopot w tym, że wszyscy na każdym kroku się tu obgadują, więc nierozumiem skąd Twój wpis. Potworzyły się układy i układziki i niektórzy są bez wątpienia ulubieńcami pewnych przełożonych..

Remik

Czy jest wam tak dobrze i dlatego nie korzystacie z forum? Liczyłem, że tu coś znajdę, szkoda.

haalka
@Remik

Nie jest dobrze, jest źle. Plotki, ploteczki, wszędobylskie kolesiostwa i układziki. Premii zero, choć właśnie ci, którzy potrafili się ustawić i bratać z tymi, na których wcześniej nadawali, na premię mogą liczyć. Prędzej znajdziesz inną pracę, niż ktoś życzliwy ci tutaj pomoże. Rotacja w niektórych działach jest olbrzymia i ja sama myślę nad zmianą pracy, ponieważ ciężko jest mi wytrzymać z niektórymi osobami, które działają mi na nerwy, a niektóre z nich stosują mobbing...

Widzę, że nie ma tu info odnośnie firmy Ap Solano Sp. z o.o. w mieście Góra Kalwaria. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Solano Group - Krzaki Czaplinkowskie