Opinie o Pierogarnia U Małgosi Małgorzata Tokarczyk w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pierogarnia U Małgosi Małgorzata Tokarczyk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pierogarnia U Małgosi Małgorzata Tokarczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pierogarnia U Małgosi Małgorzata Tokarczyk w Słupsk

Nie wiecie czasem czy w najbliższym czasie będzie można się jeszcze spodziewać, że na kuchnie będą szukać? Pomoc konkretnie mam na myśli, widzę właśnie ze jedna Pani z rok temu nawiązywała do tamtego ogłoszenia, które kiedyś także widziałam. Gdyby praca była możliwa to czy możecie mi opisać warunki? Nie ukrywam, że atmosfera jest dla mnie bardzo istotna

Inga Nowy wpis

Dzień dobry ???? mam książeczkę sanepidowska i chęć do pracy, lubię pracować przy pierogach i ich klejeniu. Od której jest praca godziny? Dziękuję Pozdrawiam serdecznie ???????? Często kupuje ruskie pierogi i śledzik pyszny, a coreczka uwielbia kotlety drobiowe

Helena Nowy wpis

Padały na forum w ostatnim czasie jakieś negatywne opinie odnośnie warunków oraz samej rekrutacji. Z tego co widziałam szukali teraz do Słupska na linku kucharza / pomocy kucharza. Opcja na trzy miesiące z możliwością przedłużenia umowy. Był więc ktoś teraz na rozmowie i by się odniósł do tych poprzednich opinii? I tak pzt., to jaką atmosferę tam mają i ile osób zatrudnia się w zespole?

Dośka

Hmm, czytam te wpisy i muszę przyznać że to prawda... Nie znam Pani właścicielki osobiście ale miałam przyjemność parę lat temu styczność, mianowicie dostałam ofertę pracy z UP.. Rekrutacja odbyła się w sklepie przy klientach kupujących.Bylam w ciężkim szoku! Nie zaprosiła mnie nawet na rozmowę o pracę... Wstyd mi było że potraktowała mnie jak bym była drugim gatunkiem człowieka.... To było żenujące... Nigdy w życiu nie podjęła bym pracy u kogoś kto nie szanuje innych...

Karolina Nowy wpis
@Dośka

To jak nie znasz osobiście jak piszesz, że poznałaś. Znam takie jak Ty z UP, też prowadzę działalność i współpracowałam z UP. Przychodzą proszą o podbicie papierka, aby dalej otrzymywać zasiłek. Jak proponujemy wam Warunki pracy to się obrażacie i jesteście obruszone tym, że musicie pracować, a nie siedzieć w domu i za Nasze i Podatników pieniądze. Weź się zastanów jeszcze raz zanim napiszesz głupie komentarze, a nie weźmiesz się za siebie.

Aplikowałeś do firmy Pierogarnia U Małgosi Małgorzata Tokarczyk? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Wojciech47

Jestem klientem pierogarnii od wielu lat, pamiętam Panią Małgosię jeszcze ze szpitala na Kopernika. Zawsze uśmiechnieta, zawsze miłe Panie pracują. Jedzenie zawsze świeże. Polecam

gość

NIKOMU, NIE POLECAM, KOBIETA O IMIENIU, MAŁGOŚKA, KTÓRA ZAWSZE SPRZEDAJE PRODUKTY, TO JEST OSOBA BEZ WYCHOWANIA, NIE UMIEJĄCA SIĘ ZACHOWAĆ. ANTYPATYCZNA. stale pouczająca Klientów. NIE KUPUJMY TAM, MIESZKAŃCY SŁUPSKA. JA NA PEWNO, NIGDY JUŻ NIC TAM NIE KUPIĘ. NIGDY.

renald
@gość

Piszesz bzdury, zobacz jaki bałagan jest w pierogarni na Słowackiego, jaki tam jest ohydne i wstrętne pierogi. U Małgosi jest super, pierogi są fantastyczne, a Pani Małgosia jest uprzejma i zawsze doradzi. To klient piszący takie bzdury ma uszkodzone ego, myśli,że jest w super restauracji dla Idiotów. POLECAM PIEROGARNIĘ U MAŁGOSI.

Helena

A aktualni pracownicy również mogliby się czegoś takiego podjąć i pójść do innej pierogarnii czy raczej aktualne warunki pracy są jak najbardziej ok i stabilnie się pracuje? Jaka rotacja?

Helena

Z perspektywy pracownika całkiem inaczej mogłoby to wyglądać? Dasz przy tym znać jak? Zdarzają się jakieś problematyczne sytuacje z klientami obecnie czy nie bardzo?

@Helena

Patrząc z perspektywy klienta, który odwiedza to miejsca kilka razy w miesiącu widać, że dobrze się tam dzieje i pracuje. Jest zgrana ekipa kilku solidnych babek. Jeżeli zgorzkniałe Panie, które piszą tu komentarze mają nadzieje, że dostaną wynagrodzenie za darmo to nie ma dla nich miejsca i odgrywają się tutaj w komentarzach.

@gość

Ten Komentarz nadaje się do zgłoszenia w formie pozwu cywilnego, ponieważ osoba pisząca ten komentarz świadomie podburza większe grono osób do działania na szkodę przedsiębiorstwa. Gość-iu pamiętaj, że w internecie nie jesteś anonimowy. Takie oszczerstwa, nie pokryte, żadną prawdą nie mogą być tolerowane.

Irena

Poczytałam i podsumowuję: większość z zamieszczonych komentarzy pochodzi od tej samej osoby (z różnymi nickami). A skąd to przypuszczenie? - popełniane są te same błędy ortograficzne!!! i pisane w tym samym tonie! Autorowi zależy na jednym -zaszkodzić! Skąd tyle jadu?!!!! Masz żal? - po prostu powiedz Jej to ( oczywiście, jeśli masz tyle odwagi)!

Dorcia
@Irena

Nie sądzę aby pisała jedna osoba, ta Pani jest naprawdę bezczelna i traktuje ludzi okropnie... Doświadczyłam tego i wiem co mówię... Takich ludzi należy omijać szerokim łukiem... Pracują u niej osoby które nie mają innego wyjścia... Ale i tak z czasem nie wytrzymają i uciekają...

@Dorcia

Dobrze powiedziane. Ktoś kto tam pracuje a się nie potrafi postawić pracownicy która pracuje tam kilka lat tz prawa ręka szefowej to jest przegrany na wstępie bo długo niepopracuje bo nie wytrzyma. Szefowa wierzy tylko jej a resztę ma za nic płaci jak chce.

Łukasz
@Dorcia

Zawsze jest wyjście. Jak ktoś pracuje to znaczy że chce. Co takiego się stało ze jest aż tak konfliktowo? Jak tego doświadczyłaś to napisz o co poszło?

@Łukasz

Co z tego że chce pracować jak z tymi ludźmi się nie da. Jedna osoba potrafi tak namieszać między cała reszta a i tak na koniec jest niewinna. To nieona .uważa że zawsze ma rację a szefowa jej wieży chociaż by ona była całą prowadyrka do konfliktu między dziewczynami to i tak ona będzie niewinna. Chyba że człowiek jest odważny i się nie da na samym początku. To wtedy ma spokuj i będzie pracowal

@Irena

Oczywiście, że ktoś pisze, żeby zaszkodzić. Kupuję od Pani Małgosi od naprawdę wielu lat, gdy jeszcze była przy ul. Zygmunta Augusta. Nigdy się nie zawiodłam, pierogi i inne dania zawsze smaczne, świeże. Co do komentarza na temat dorsza- jak się robi dorsza, to nawet po kilku dniach nie jest ...gorzki. Nie wierzę w to, żeby mogło się tak zdarzyć.

@Dorcia

Dorcia czy ty się przypadkiem z kurą na głowy nie pozamieniałaś? Jeżeli doświadczyłaś okropieństw to opisz jaka sytuacja Ciebie spotkała. Nie rozumiem jak mogą pracować osoby, które nie mają wyjścia? Co tam przywiązywane są kajdanami do kuchenek gazowych? Wydaje się, że jesteś zgorzkniałą starą babą, która nie ma co robić z własnym życiem tylko mieszać się w nie swoje sprawy. Wygląda na to, że piszesz brednie, a że jesteś anonimowa w Internecie to nie ma jak tego zweryfikować.

@Gosc

Czy jest Pani w stanie przedstawić dowody na to, że szefowa nie płaci? Nie rozumiem wpisu, że szefowa płaci jak chce. Jest pani byłą pracownicą, która przyszła wylewać tu gorzkie żale? Może przez takich ludzi jak Pani atmosfera w pracy jest passe. Chodząc do tej Pani od wielu lat nie widzę, żeby u pracownic był lament i płacz i były kłótnie. Raczej pełno uśmiechu i żartów. Ale najłatwiej będąc starą zgorzkniałą babą jest wejść na Internet i pisać głupoty.

Emilia

Hej, mam takie konkretne pytanie na temat tego, jakie wymogi trzeba spełnić, żeby nasza kandydatura została rozpatrzona podczas rekrutacji do pracy w pierogarni. Czy trzeba mieć książeczkę sanepidowską? Albo jakiś inny dokument od lekarza. Potwierdźcie proszę, jeżeli tak – z góry dziękuję za każdy komentarz i pozdrawiam.

Pomorzanka
@Emilia

Emiio książeczka sanepidowska musi być bo bedzies pracowała przy jedzeniu a to jest oczywiste że przy takim rodzaju pracy musi być książeczka sanepidowska i oczywiście Medycyna Pracy.Powodzenia

Wanda
@Pomorzanka

A czy wymagają książeczkę na już czy może można wyrobić ją już bezpośrednio przed podjęciem pracy? Finansują takie badania?

Pomorzanka
@Wanda

Pani Wando raczej powinno się ją mieć przed podjęciem pracy bo w razie kontroli z Sanepidu Małgosia dostanie karę.Ale książeczkę wyrabia się bardzo szybko mój syn wyrobił ją w tydzień do pracy w Perle

Wiktoria

Pracował tutaj ktoś? Właśnie widziałam ogłoszenie na Pomoc Kuchenną. Powiecie jak płacą? I czy firma zapewnia pracownikom posiłek firmowy?

Stanisława

Właśnie wróciłam z zakupami...nęcąco pachniał mi dorsz smażony 88 zł /kg. Kupiłam płat i pierogi z mięsem i galaretkę drobiową. Niestety dorsza dostałam o smaku gorzkim , bo wczorajszy. Świeży został na paterze. Nie polecam.

Oooooo

Z tej pierogarni mojej rodzinie nawet smakowały pierogi. Dzisiaj kupiłam kolejny raz. Kupiłam ruskie i z mięsem. I z mięsem były stare, kwaśne. Były wymieszane

An-ia
@Oooooo

W moim przypadku nigdy nie zdarzyło się, by towar był nieświeży.

@An-ia

No to raczej pozytywnie? Generalnie to możliwe, żeby pracownicy świadomie coś takiego sprzedali? Raczej powinni mocno o to dbać, żywieniówka to nie przelewki przecież

GOSC

Nie polecam tej pierogarni ochyda, bylem przejazdem , a wlascicielka to nie wychowawana kobieta ciagle sie kluci z ludzmi

An-ia
@GOSC

Skąd wiesz że stale się kłóci, skoro byłeś przejazdem????? Mam bardzo pozytywne doświadczenia w związku z zakupami w pierogarni. Czysto,smacznie, solidnie.

Czy pracownicy w Pierogarnia U Małgosi Małgorzata Tokarczyk dogadują się między sobą?

Gosc

Nie dogadują się jedna druga jakby mogła to by zjadła a najgorsza jest prawa ręka szefowej kaska. Która nic nieumnie a uważa się za nie wiadomo kogo..

Łukasz
@Gosc

Jak się nie mogą dogadać to może jakaś integracja by pomogła, co? Pracują tu same kobiety, czy facet też ma szanse na zatrudnienie?

Viola

Dania serwowane przez Małgorzatę i jej ekipę są wyśmienite.A co do Malgosi znam ja od bardzo dawna i jest to bardzo fajna osoba.

GOSC

Pierogarnia ochyda , wlascicielka siedzi przy stoliku z konkubentem o 25 lat mlodszym i strasza ludzi , ludzie boja sie i uciekaja a jedzenie przerabia na drugi dzien

Nikt

Polecam wszystko robione na bierzaco, obsluga jak I pracownicy zawsze usmiechnieci.

KRYSIA

pisza bzdury o tej pierogarni ze jest super ze pierogi jak u mamy Wszystko drogie i nie smaczne , nie polecam tej pierogarni pracowalam tam i wiec co tam sie dzieje , spojrzec na ciasta ktore piecze osoba z kniaziewicza sa niesmaczne Ogarnijcie sie ludzie nie jesc w tej pierogarni bo ulica pasuje do wlascicielki PIEKIELKO

BASIA

PIEROGARNIA OCHYDA , A TA WLASCICIELKA TO OKROPNA BABA TYLKO PIENIADZE SIE LICZA SOROWKI Z DNIA NA DZIEN PRZERABIANE , PIEROGI CIASTO ZA GRUBE , WOGULE KTO DOPUSCIL TO SPRZEDAWAC cIASTO KTORE SPRZEDAJE WYSLAC PIKACA DO Gesler NIECH NAUCZY PIECZENIA

TAKSOWKARZ

Strach tam przychodzic siedzi tam konkubent 2 metry o 20 lat mlodszy od niej ktory siedzial 7 lat w wiezieniu to bandyta

Mirek

Jestem taksowkarzem czesto wpadalem z kolegami na pierogi , ale gdy zobaczylem jakiego ma konkubenta o 2o lat mlodszego Ale to nie problem tylko ze ta osoba byla 7 lat w wiezieniu , , o co a no wynajmowal mieszkania w innych miastach i dawal ogloszenia ze ma na sprzedarz samochod i przychodzili kupowac , a on na tych ludzi napadal lamal rece zabieral pieniadze i noga z pieniedzmi, tak (usunięte przez administratora)i uszkodzil wiele ludzi No i ta osoba przychodzi tam i siedzi , wstyd na cala pierogarnie pracownicy sie smieja z kim ona zyje, od tej pory nie przychodzimy juz tam jest bo strach patrzec na tego faceta

Zostaw merytoryczną opinię o Pierogarnia U Małgosi Małgorzata Tokarczyk - Słupsk

• Jak się pracuje w Pierogarnia U Małgosi Małgorzata Tokarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Pierogarnia U Małgosi Małgorzata Tokarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pierogarnia U Małgosi Małgorzata Tokarczyk?

Pierogarnia U Małgosi Małgorzata Tokarczyk
  • Piekiełko 13