Opinie o Alvic Investment s.c. Monika Mamak Karol Mamak w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Alvic Investment s.c. Monika Mamak Karol Mamak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alvic Investment s.c. Monika Mamak Karol Mamak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alvic Investment s.c. Monika Mamak Karol Mamak w Jastrzębie-Zdrój

Zatroskany obywatel Nowy wpis

Serdecznie odradzam współpracę z tą firmą na każdym poziomie , patrząc na niezwykle wysoki poziom "Januszostwa" przy prowadzeniu pierwszych realizacji projektów jak i kolejnych ,firma ta powinna wpierw iść na porządne szkolenie jak i z działu PR ,HR tak i z merytoryki budowlanej . Opierając się na panu Edku który pilnował porządku na budowie kończąc na współpracy przy budowaniu nowoczesnymi technologiami segmentowymi. Niestety ale poziom intelektualny kadry zarządzającej jest za wysoki aby móc współpracować z ludźmi. Szczerze odradzam .

Jak szefostwo w Alvic Investment s.c. Monika Mamak Karol Mamak traktuje ludzi?

ulala122

Osobiście uważam, że jest o wiele więcej pracodawców którzy po prostu mogliby się od tej firmy uczyć lojalności i uczciwości wobec pracownika. Prywaciarz to prywaciarz jego sytuacja na rynku jest uzależniona od wielu czynników, a podejście ... ludzie są różni. Czasami zdarzają się absurdalne sytuację właśnie po przez, odmienne poglądy i chore zarzuty. Pokażcie mi firmę developerska mająca nieposzlakowaną opinie. Nie znajdziecie, bo tyle koncepcji ile ludzi. Osobiście polecam alvic jako pracodawcę i nadmieniam, że każdy kto chce uczciwie pracować znajdzie w tej firmie ostoje.

hahahha
@ulala122

hihihhhahhahahah...skisnę ze śmiechu :D Opinia wystawiona przez samego pracodawcę lub na jego polecenie- godne pożałowania

masakra
@ulala122

ulala122 chyba nie wiesz co mówisz nigdy nikomu nie polecę współpracy z K.M to oszust jakich mało gdy jesteś mu potrzebna/ny wszystko jest cacy ale gdy już potrzebna/ny nie jesteś nagle zostajesz złodziejką/em pracowników traktuje jak szmaty, podwykonawców też w 100% nie polecam podejmowania pracy u niego

Elo

Wiadomo już skąd mają siano, uczciwą praca nie jesteś wstanie żyć na takim poziomie, e ta nie uczciwość jest zawsze kosztem innych. By jeden miał setki ludzi musi na to pracować!!

Kili

Smutne jest to że czytasz takie brednie i dajesz temu wiarę , piszesz że wiesz kim ci ludzie są - powiem ci coś to są normalni ludzie którym porostu sie zazdrości , ciekawe czy Ty żyjesz zgodnie z naukami biblijnymi bo oceniać innych umiesz i pisać takie bzdury tez umiesz - to też jest smutne i ciekawe jakie nieposzlakowane jest twoje imię skoro nie potrafisz sie podpisać imieniem i nazwiskiem tylko nickiem i zauważ nikt kto pisze negatywy nie podpisuje sie tutaj tylko umie szkalowac a napewno Rysiek który podszywa sie pod różne pseudoinimy i pisze cały czas już od kilku lat oszczerstwa bo nie umie przeżyć tego ze już nie pracuje w tak dobrej firmie

@Kili

Rysiek nie pisze oszczerstw, tylko samą prawdę a to Mamaki próbują się wybielać pod różnymi nickami. Ja tylko ostrzegam innych żeby uważali na Alvic.

Wiara wiarą, nie ma tu nic do rzeczy, dobrym człowiekiem się po prostu jest. Druga rzecz to nie wydaje mi się żeby ktoś tu wszystkich z tej rodziny potępiał, raczej chodzi tylko o jednego fałszywego osobnika.

Oj biedny rysiu , ty fałszywy osobniku nie pracujesz już biedaczki od tytułu lat i ciagle szkalujesz tych ludzi to widać jakim ryb jesteś człowiekiem , gdyby inni wiedzieli jak okradała firmę , oj boroczku tylko tyle ci zostało

Ja2

Tak,tak, Rysiek brychcy pisze prawdę ,kto by pomyślał , za każdym razem Rysiek pisze prawdę a Mamaki nie - to ciekawe i zawsze to oni sie wybielają , nie masz już co pisać rysiu ?? Ja wiem nudzisz sie w domu to przecież można o kimś negatywy pisać , ile ty już nie pracujesz w tej firmie ????? NO tak , tak myślałem a ciagle żałujesz ze cię zwolnili , gratuluje cierpliwości w szkalowaniu innych,

@Ja2

Oj takimi wpisami sami sobie robicie opinie, Mamaczki biedne napastowanie przez pracownika, pewnie z litości do sądu mnie nie podaliście o to że was okradałem, chyba się popłaczę ze śmiechu. Jak mi przykro, że was nieskazitelnych pozwoliłem sobie opluć.

@Ja2

Byś sobie na to nie pracował to bym nic nie pisał a ludzie dobrze wiedzą kim ja jestem a kim ty jesteś. (usunięte przez administratora) jakich mało!!

No biedactwa Tomek ich okradał, Michał ich okradał, Rysiek ich okradał no to trzeba mieć pecha normalnie.

Ja Nowy wpis

Pokaż pokaż, chętnie zobaczę dowody mojej złodziejskiej działalności. Niestety nikt ich nie zobaczy bo ich nie ma. Umowa pożyczki?? Była oczywiście bo lepiej pracownikowi dać umowę o pracę na najniższej krajowej żeby nie miał zdolności kredytowej i potem mieć go w garści. A przypominam że posiadam podpisane przez panią Mamak potwierdzenie zwrotu całości mojej pożyczki. I całe szczęście wszystkie dokumenty trzymam. Bo przy tak fałszywych ludziach trzeba wszystko przelać na papier i żądać potwierdzenia. Swój domek robię za swoje uczciwie zarobione pieniążki. Więcej nie zamierzam z wami dyskutować, bo rodzice mnie uczyli by z głupim nie dyskutować bo cię sprowadzi do swego poziomu i zniszczy doświadczeniem. Serdecznie NIE pozdrawiam

Ja Nowy wpis

Hihihi, Rysiu skąd to wygooglowałeś mama i tata cię uczyli ?, zapomniałeś już jak spuszczaliśmy paliwo z koparki nie wiedząc że szef założył gps , masz racje szefostwo nie zniży sie do naszego poziomu

Izabela

Warto składać CV do firmy Alvic? Jeśli możecie, to napiszcie coś o swoich doświadczeniach z pracą tam. Oferują jakieś ciekawe benefity?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Alvic Investment s.c. Monika Mamak Karol Mamak? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Wiecie czy w Alvic Investment s.c. Monika Mamak Karol Mamak szukają chętnych na staż?

Na staż nie wiem, ale wiem że szukają fachowca budowlanego. Szczerze odradzam

Czarek

Po co tak narzekać? Przecież jeśli ktoś jest fachowcem to zawsze może zmienić prace.

@Czarek

Chciałbym zauważyć, że aby prowadzić firmę też należy być fachowcem. Niestety szefostwo Alvic nie są fachowcami. Temu też tyle tutaj złych opinii. Pracowałem więc wiem.

Józek

@Ja Na motywację czyli premię trzeba zapracować i pewnie nie każdy ją dostaje. dla mnie to spoko firma!

@Józek

Czytaj ze zrozumieniem, popracujesz dłużej to zrozumiesz.

Jaki jest wkład kierownictwa Alvic Investment s.c. Monika Mamak Karol Mamak w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kierownictwo Alvic nie potrafi motywować pracowników, póki jest w miarę dobrze to jest ok. Jednak firmą zarządza choleryk, dlatego nie raz firma popadała w kłopoty, co prowadziło do agresywnych zachowań wobec pracowników, oskarżanie ich. Podwykonawcze firmy były obciążane za zużycie np wody, czy korzystanie z toalety.

Witek

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

@Witek

Nie potrzebuje, Ukraińców jest dość

Współpraca z firmą Alvic to współpraca korzystna dla obu stron. Polecam - Konkretni i fachowi ludzie. Marek

@Marek

Korzystna dla obu stron Szefa i Szefowej haha

Dominika

@Wiemcomowie jakie zatem jest Twoje zdanie na temat pracy w firmie Alvic? Zależy nam na poznaniu prawdziwego obrazu firmy, dlatego jeżeli masz do dodania coś od siebie na temat tego pracodawcy, będzie stanowiło to pomocną informację dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu. @Rysiek możesz przytoczyć jakieś konkretne sytuacje potwierdzające Twoje zarzuty wobec pracodawcy? Takie nieuargumentowane stwierdzenia brzmią mało wiarygodnie, dlatego dopytuję o szczegóły. @Ja Co dokładnie masz na myśli? Takie ogólne stwierdzenia nie mówią zbyt wiele i są niejednoznaczne.

Wiemcomowie

Niektórzy tak narzekają że aż szkoda czytać te wypociny. Pracuję do dzisiejszego dnia i wcale nie jest tak jak niektórzy opisują. Nikt nikogo na siłę przecież nie trzyma..Ja tam z pracy jestem zadowolony , gdybym miał polegać tylko na opiniach tutaj to faktycznie - miałbym negatywnie zdanie. Problem polega na tym ze jest zupelnie inaczej. Jak Wam sie nie chce pracowac to co sie dziwicie? Zadna praca Wam nigdy nie bedzie pasowac :)

Rysiek
@Wiemcomowie

Nie pierdziel głupot , pracodawca który mówi pracownikom, że w budowlance nie ma latem urlopów a sam wyjeżdża 3 razy który daje premię a potem wyzywa od złodziei , który mógł na ludziach polegać, ale zaczął to wykorzystywać i zmuszać do pracy w nadgodzinach i dodatkowo pracy o której nie masz pojęcia. Taki pracodawca do zwykły wyzyskiwacz. Mam nagrania potwierdzające to co mówię i tylko to że szkoda mi czasu było na nich , zadecydowało ,że nie poszedłem z tym do sądu.

Ludzie nigdy nie Alvic to oni sami piszą takie fajne opinie .Ludzie już w Jastrzębiu się na nich poznali więc teraz przenieśli się do Żor.

Gimser

Pracowałem dla Alvic i wcale nie było tak jak wypisują niektórzy. Tak pisać to sobie można o każdym - zero konkretów a tylko zwykłe biadolenie. Tak jakby komuś zależało by zepsuć wizerunek firmy. Moja opinia jest taka : Firma jest w porządku i tyle .

@Gimser

I z twojej strony tak samo zero konkretów firma jest do (usunięte przez administratora) i trzeba uważać na co się z nimi umawia i wszystko przelać na papier, a i tak próbują urwać kase

ZenON

Nie narzekam..uczciwy pracodawca

Niki Lauda
@ZenON

Co konkretnie robiłeś?Przecież Alvic nie ma już interesów budowlanych na Śląsku.Opowiedz o Tym

Marian

Konkretna firma i konkretni pracownicy. Współpracowałem z Alvic już 3 raz i jestem bardzo zadowolony. Współpraca owocna dla obu stron. Pracownicy są kompetentni i ogarnięci w temacie. Serdecznie Polecam, Marian

Cienki
@Marian

Jaką usługę wykonywałeś dla Alvic

zdanie

Pracuję w Alvic i lubię swoją pracę. Nie każdemu musi przecież ona pasować. Mi tam pasuje :)

Pani (usunięte przez administratora) pani sama te brednie wypisuje ,czy macie kogoś na etacie do wybielania wizerunku firmy ????

były

Jako były pracownik wiem jak wygląda praca w Alvic Investment. Jako pracodawca w moim przypadku sprawdzili się bardzo dobrze. Podejście do pracownika jak do człowieka a nie jak do maszyny co sobie bardzo cenię. Zarobkowo też było nieźle. Zmieniłem branżę ale Alvic jako pracodawcę wspominam dobrze.

Michał_W

Najlepsza firma budowlana z jaką przyszło mi współpracować. Konkretni goście.

Zostaw merytoryczną opinię o Alvic Investment s.c. Monika Mamak Karol Mamak - Jastrzębie-Zdrój

Alvic Investment s.c. Monika Mamak Karol Mamak
2.1/5 Na podstawie 25 ocen.

Alvic Investment s.c. Monika Mamak Karol Mamak