Alvic

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o Alvic

Dominika

@masakra czyli jeżeli dobrze zrozumiałam - nie polecasz pracy w Alvic, ponieważ nie podoba Ci się, jak firma traktuje pracowników i współpracowników? Jak dokładniej zatem to wygląda? Oczywiście - szacunek do drugiej osoby to podstawa - a jak oceniasz inne aspekty zatrudnienia?

Dominika

Każdy ma prawo do własnego zdania @hahaha forum służy wymianie informacji zarówno dobrych jak i złych. Osoba powyżej uzasadniła swoje zdanie i to liczy się dla poszukujących pracy najbardziej.

ulala122

Osobiście uważam, że jest o wiele więcej pracodawców którzy po prostu mogliby się od tej firmy uczyć lojalności i uczciwości wobec pracownika. Prywaciarz to prywaciarz jego sytuacja na rynku jest uzależniona od wielu czynników, a podejście ... ludzie są różni. Czasami zdarzają się absurdalne sytuację właśnie po przez, odmienne poglądy i chore zarzuty. Pokażcie mi firmę developerska mająca nieposzlakowaną opinie. Nie znajdziecie, bo tyle koncepcji ile ludzi. Osobiście polecam alvic jako pracodawcę i nadmieniam, że każdy kto chce uczciwie pracować znajdzie w tej firmie ostoje.

Roman.de

Ludzie napiszcie coś konkretnego,kto was oszukał,naciągnął itd.itp dlaczego nie zglaszacie się Jan Policję tylko wylewacie tu żółć.Macie dowody,pomóżcie innym!

Roman.de

Roman

sławek

wysoka ocena Jarku, jak dla mnie dziwne, skoro warunki są nieco kiepskie. Jednak chyba każdy wie na co się pisze, pracując w lecie na zbieraniu truskawek :) Ciekawe jak to z przyjęciami do nich na ten moment.

klient

Jeśli ta podrzędna, marna firemka w taki sam sposób traktuje swoich pracowników jak swoich klientów to radzę omijać ją szerokim łukiem. Właściciel to oszust i krętacz jakich mało!!!!!!!! Jeśli planujesz zakupić coś od tego "dewelopera", a nie chcesz mieć problemów to dobrze się zastanów, a najlepiej sam wybuduj. Materiały jakie stosują oraz rozwiązania techniczne wołają o pomst do nieba. Jest pięknie i ładnie jak masz im płacić kasę, a później traktują klienta z buta- to anty-firma.

Kot

Tragedia ...brak słów by to opisac.

kitka

Też się naoglądałam co się tam wyczynia... ale tak to jest z podwykonawcami, trzeba ich uwalić, że niby coś do poprawy - każdy powód dobry żeby oddalić termin płatności. Klientów też nie szanują, za niedługo upadną i tyle, kto za kilka lat bd o nich pamiętał...

podwykonawca

Potwierdzam, wykonywałem prace, zostałem obciążony za materiał (niby zużyłem za dużo i część zniszczyłem), byłem wyliczany z gwoździ. Na kasę czakałem po 3 msc, Niestety potwierdza się że branie następnych robót nakręcało koło, umowy bardzo niekorzystne, zostałem obciążony nawet za prąd i wodę. Jakość usług mizerna kombinują na materiale i stali. Kierownik im wszystko podpisuje a od podwykonawców strasznie dużo wymaga

mik

(usunięte przez administratora) nie polecamy zakupu budynku w tej firmie

podwykonawca

nie polecam podwykonawstwa pod tą firmą, płatności z opóźnieniami po 4 miesiące, próby obcinania wynagrodzenia z umowy za \" zniszczony materiał\", [usunięte przez moderatora] u jak nie weźmiesz następnej roboty to ci nie zapłacimy. Masakra, [usunięte przez moderatora]

http://www.alvic.pl/ Ludzie uważajcie na firmę ALVIC - z Jastrzębia Zdrój jest to firma która ludzi traktuje przedmiotowo ,jedynie zależy jej tylko na nabiciu własnej kieszeni kasą a pracownika mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !!!!!!!!!!! na zewnątrz jest ok tej firmy ale w żadnym wypadku nie polecam podejmowania pracy w tej firmie ,kombinują z kasą !!!!!!!!!!!! PS: Oto kolejny przykład że jest to kolejny krzak który wyrósł na dziko

Zostaw opinię o Alvic - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alvic