Salon odzieżowy Reserved

Opinie o Salon odzieżowy Reserved

Mikołaj
użytkownik zarejestrowany

@anonim pewnie opisywał jakąś konkretną sytuacje i tyle. Nie ma co się sugerować, kierownicy w różnych salonach są inni, nie ma sensu generalizować sytuacji. Pomijam też fakt, że minął już szmat czasu, więc pewnie wszystko uległo zmianie, oby tylko na lepsze :)

Słowa kojarzące się z Salon odzieżowy Reserved (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako odpowiednią . Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili i odpowiedzialni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Salon odzieżowy Reserved: atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Salon odzieżowy Reserved: nic.

Słowa kojarzące się z Salon odzieżowy Reserved (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):wyczerpujaca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .mili Od jakiej stawki można negocjować pensję?od1200 Najbardziej podobało mi się w Salon odzieżowy Reserved:adtosfera między pracownikami Najbardziej nie podobało mi się w Salon odzieżowy Reserved:postępowanie kierownka wobec pracowników

Zostaw opinię o Salon odzieżowy Reserved - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon odzieżowy Reserved