Opinie o Praktyka Lekarska Pediatryczna DR N. Med. Anita Pierończyk w Rudno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Praktyka Lekarska Pediatryczna DR N. Med. Anita Pierończyk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Praktyka Lekarska Pediatryczna DR N. Med. Anita Pierończyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Praktyka Lekarska Pediatryczna DR N. Med. Anita Pierończyk w Rudno

Jestem studentką medycyny i szukam miejsca, które przyjmie mnie do zrealizowania swoich praktyk. Czy jest szansa, aby częściowo odbyć je tutaj? Jak to wygląda? W jakich dniach i godzinach należałoby być dyspozycyjnym? Z góry dziękuję za każdą informację.

Ta kobieta minęła się z powołaniem . Ma za nic człowieka, kazda rozmowa tel z tą osobą zaczyna i kończy się cyt. nie mam czasu poczym odkłada słuchawkę. Poco została lekarzem skoro nie ma czasu na pacjenta .

Halina
@Ewa

Czy poza rozmową telefoniczną miałaś bezpośredni kontakt z tym lekarzem i możesz powiedzieć coś więcej na temat jakości wizyty? Z Twojej opinii może wynikać, że jedynie próbowałaś umówić się na wizytę, czy dobrze zrozumiałam?

Bsbs Nowy wpis
@Ewa

Nie ma czasu lecz zawsze oddzwania .. A nie ma czasu bo od rana do wieczora bada dzieciaki i 10ty raz z kolei jestem świadkiem tego iż badając dziecko ma w tym czasie 10telefonow od innych rodziców.. więc zrozumiałam dlaczego tak robi gdy zobaczyłam...

Elżbieta

Dziwią mnie opinie które czytam bo Pani doktor leczy 3 moich dzieci w przychodni od 4 lat i mam o niej bardzo dobre zdanie. Zawsze usmiechnieta, mila, super podejscie do dzieci, zawsze sie przejmuje, nie zdarzylo się żeby zla diagnozę postawiła przez 4 lata.

Natalia Nowy wpis
@Elżbieta

profesjonalizm , doświadczenie , najlepszy pediatra

Martadela

Nie polecam , nic nie potrafi załatwić , bilansu nie zrobi bo niby dziecka nie zna(chociaż jest jego lekarka od kilku lat)z czym bym nie przyszła zawsze słyszałam że ja nie mogę....Skierowania nie wypisze bo stwierdziła że jestem nie poważna żeby dziecko naświetlać( chodziło o RTG kolan)Młodsza córka była chora i po każdym jej przepisanym antybiotyku wymiotowała, poprosiłam o zastrzyki, to się dowiedziałam że są niehumanitarne, ale żeby na szepienie przychodzić to potrafili dzwonić po trzy razy w tygodniu. Polecam zapłacić troszkę więcej i wybrać się do Marka Jacka bo ta pani to zawody chyba pomyliła. A i te ich wizyty ,najpierw telefoniczne,sama stwierdza czy się dziecko nadaje. NIE POLECAM.

Natalia Nowy wpis
@Martadela

No to jak sprawa tego antybiotyku została rozwiązana? I czy wyjaśniła może jakoś szerzej temat tych zastrzyków? Bo co to znaczy, że niehumanitarne?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Praktyka Lekarska Pediatryczna DR N. Med. Anita Pierończyk odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Doktor oko

Nigdy w życiu bym nie dał pod opiekę dziecka tej kobiecie miałem okazję widzieć panią doktor w furii w szpitalu jak się zachowuje do pacjentów i do rodziców dziecka masakra normalnie

Urszula
@Doktor oko

A czy po tym ataku furii w szpitalu gdzieś interweniowałeś? Może dałeś znać jakimś przełożonym tej kobiety, aby ukrócić takie rzeczy?

Julita

Jeśli są uwagi do firmy to nie bardzo rozumiem dlaczego znalazły się na forum dla pracowników?

Nie polecam tej Pani "Doktor". Zero emptaii do chorego dziecka. Tele poradą leczy dziecko od kilku tygodni i co chwile daje inne leki które się nie sprawdzają. Odsyła do innych lekarzy więc należy się domyślać, że nie wie jak leczyć. Jeszcze tylko brakuje, żeby zdalnie przez telefon osłuchała dziecko! Ta Pani dostała już tyle negatywnych komentarzy wię cmoże ktoś się w końcu zainteresuje z izby tą panią "doktor".

Mariusz

Korzystaliście ostatnio z usług Praktyki Lekarskiej Pediatrycznej DR N. Med. Anita Pierończyk? Jak oceniacie efekty? Każdy wpis jest na wagę złota, warto dzielić się swoimi przemyśleniami.

Aleksandra

NIE POLECAM!!!!! ONA NIE LECZY !! ZA KAŻDYM RAZEM DZIECKO JEST WEDŁUG NIEJ ZDROWE A POTEM KOŃCZY W SZPITALU! NIE ROZPOZNALA ZAPALENIA PŁUC, GORĄCZKA 40 STOPNI TO DLA NIEJ NIE GORĄCZKA! AWANTURUJE SIE PRZY DZIECKU!! UWAŻA ŻE POLSKA JESR ZACOFANA!!! TRAGEDIA A NIE LEKARZ. ZERO SKIEROWAŃ NA WYMAZ MAMY USTNEJ CZY POBRANIA KRWI!! SZCZEPIENIA WYKONUJE KIEDY DZIECKO JEST OSŁABIONE! Moje sugestie dla Praktyka Lekarska Pediatryczna DR N. Med. Anita Pierończyk: Nie polecam!!!!!

Przemek

Nikomu nie polecam tej Pani Doktor. Kobieta jest jakaś niepoważna, w skrócie opowiem. Żona trafiła z dzieckiem na oddział patologii noworodka, po wszystkich badaniach itp powiedzieli jej że zostanie jeszcze przez noc na obserwacji i jak wszystko będzie dobrze to na drugi dzień dostanie wypis. Na drugi dzień pobrali krew do badań po czym przyszła Pani Doktor i powiedziała że wszystko jest dobrze ale żona z dzieckiem nie dostaną wypisu tłumacząc się tym że ma dużo pracy i nie zrobi tego dzisiaj. Poszedłem do niej i spytałem grzecznie na jakiej podstawie dziecko nie dostanie wypisu, w odpowiedzi usłyszałem że nie ma czasu ze mną rozmawiać i mam wyjść z gabinetu, do tego nie chciała mi udzielić żadnych informacji, gdzie należy to do jej obowiązków. Bardzo niemiła kobieta, z daleka od niej.

Zostaw merytoryczną opinię o Praktyka Lekarska Pediatryczna DR N. Med. Anita Pierończyk - Rudno

• Jak się pracuje w Praktyka Lekarska Pediatryczna DR N. Med. Anita Pierończyk?

Zobacz opinie na temat firmy Praktyka Lekarska Pediatryczna DR N. Med. Anita Pierończyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Praktyka Lekarska Pediatryczna DR N. Med. Anita Pierończyk
  • Wiśniowa 90
    44-160 Rudno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042