Opinie o Zawiślański Paweł Bartex F.H.U. w Ulan-Majorat

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zawiślański Paweł Bartex F.H.U.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zawiślański Paweł Bartex F.H.U. o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zawiślański Paweł Bartex F.H.U. w Ulan-Majorat

@WarsKontrola Nowy wpis

Firma Zawiślański Paweł Bartex F.H.U.-Ulan-Majorat , nie stosuje się do ustawowej stawki minimalnej krajowej , zgłoszenie do KAS , lista płac z liczbą 8h/dobę gdzie rzeczywiście przepracowane godziny wynoszą średnio 18 godzin / dobę , na prośbę wypłacenia wynagrodzenia na konto bankowe usłyszałam że jest to nie możliwe , wyłącznie gotówka .

Marcin Nowy wpis

Moim zdaniem negatywne opinie są czystą złośliwością. Ja w swojej strony nie mogę nic złego powiedzieć na temat pracodawcy i z czystym sumieniem mogę polecić. W moim przypadku wyłącznie sytuacja rodzinna spowodowała zakończenie współpracy. Jeżeli ktoś szanuje pracę i zasady to uważam że będzie zadowolony, oczywiście jak w każdej pracy są dni lżejsze i cięższe ale fajny zespół ludzi bywa wsparciem w cięższych chwilach. Podsumowując jak chcesz pracować i otrzymywać wynagrodzenie na czas możesz śmiało aplikować i nie spotka Cię żadne rozczarowanie.

Anna Nowy wpis

A ten wspomniany nierówny podział obowiązków to z czego wynika? kto je dzieli? I czy w tym przypadku jest mowa o pracy jako stewardesa? Takie oferty znalazłam. Przyznam, że pracy po prostu w gastro szukałam, tak wysoko to nie mierzyłam jeszcze. A jest może ktoś kto teraz pracuje i by się odniósł? Ile w sumie dziewczyn potrzeba?

War Nowy wpis

Przestrzegam przed tą firmą, ogłoszenie jest wszędzie cały czas szukają, gdy pracownik się stara panuje zasada daj palec wezmą całą rękę. Zupełny brak kultury i brak zwracania uwagi na to przez odpowiednie osoby. Wstrząs, dominacja psychiczna szybkość w tym postępowaniu jest zadziwiająca i domyślam się co może oznaczać.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zawiślański Paweł Bartex F.H.U.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
Wa

Nie rowny podzial obowiazkow.Można wykończyć się psychicznie, bardzo dużo stresu, czegoś takiego jeszcze nie spotkałam.

Warss

Brak uzgodnionej wypłaty za szkolenie. Nie poważne traktowanie pracownika.

Wars

Próba (usunięte przez administratora) kolega-menager pana Pawła w porozumieniu stosował (usunięte przez administratora), wyrywał mi fakturę z ręki za koszule bluzniac,gdy chciałam się jej przyjzec. Szantaz, groźby że strony managera brak reakcji na te okolicznosci ze strony pracodawcy, przestal odbierac telefon, nie reagowal na smsy i zablokowal moj numer. Biuro Wars zablokowało mój numer. Zostałam wyrzucona z pociągu na drugim końcu polski beż środków na powrót. Brak wielu informacji przed podjęciem szkolenia i pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zawiślański Paweł Bartex F.H.U. - Ulan-Majorat

• Jak się pracuje w Zawiślański Paweł Bartex F.H.U.?

Zobacz opinie na temat firmy Zawiślański Paweł Bartex F.H.U. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Zawiślański Paweł Bartex F.H.U.
  • 36B
    21-307 Ulan-Majorat
  • NIP: 8251908988 REGON: 060128615

Zawiślański Paweł Bartex F.H.U.