IR-BUD IRENEUSZ GOŁAWSKI

Łuków

IR-BUD IRENEUSZ GOŁAWSKI

Opinie o IR-BUD IRENEUSZ GOŁAWSKI

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Przedstawiciel Handlowy

Właściciel firmy jest osobą niepoważną, jeździłem dwukrotnie kilkadziesiąt kilometrów na rozmowę w sprawie pracy na stanowisko Przedstawiciela Handlowego, pomimo zapewnień nawet nie raczył oddzwonić z informacją zwrotną. Przed rozmową nie zapoznał się z moim CV do czego sam się przyznał. Żadnych konkretów w sprawie zatrudnienia, nawet nie był w stanie podać informacji dotyczących wynagrodzenia oraz systemu prowizyjnego. Jak dla mnie jest to amatorka oraz zwykła żenada, brak szacunku dla potencjalnego pracownika, straciłem tylko czas i pieniądze na dojazd.

Ireneusz Goławski
@Przedstawiciel Handlowy 14.07.2017 19:26

Wielce szanowny Panie emerycie. Szanuję Pana długoletnią pracę w służbach. Jednakże po złożeniu przez Pana propozycji szpiegowania ludzi w mojej firmie, nie mogłem postąpić inaczej . Podziękowanie i zakończenie rozmowy,to było tyle na ile w tych okolicznościach Pan zasłużył.

Zostaw opinię o IR-BUD IRENEUSZ GOŁAWSKI - Łuków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IR-BUD IRENEUSZ GOŁAWSKI