Opinie o Biuro Usług Turystycznych Andreso Andrzej Jagodziński w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Biuro Usług Turystycznych Andreso Andrzej Jagodziński. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Usług Turystycznych Andreso Andrzej Jagodziński o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Usług Turystycznych Andreso Andrzej Jagodziński w Bydgoszcz

orchidea.ania Nowy wpis

Korzystałam z usług biura pierwszy i ostatni raz. Brak profesjonalizmu pana Andrzeja Jagodzińskiego całkowicie zniechęciło mnie do dalszej współpracy. Pan Andrzej wydrukował różne bilety dla dwóch osób, jednej przekręcił nazwisko, że nie wpuścili jej do samolotu. Dodatkowo wprowadził w błąd ludzi, że bagaż 10 kg, który jest rejestrowany idzie do luku bagażowego, a na lotnisku okazało się , że niestety idzie do kabiny, więc nie może zawierać niektórych rzeczy np. kosmetyków powyżej 100 ml. W popłochu trzeba było przepakowywać walizki przed samą odprawą. Jako organizator wycieczki nie wiedział, gdzie na bilecie znajduje się informacja o bagażu 20 kg i nie był w stanie poinformować o tym klienta. Na miejscu docelowym kazano nam płacić podatek turystyczny w kwocie 23 euro, na szczęście po interwencji oddali nam 12 euro. Całkowita niewiedza, brak kompetencji, wyzywanie klientów, ignorancja to cechy, którymi mogę opisać pana Jagodzińskiego. Brak słowa "przepraszam" za niedogodności nie stawia tego pana do miana poleceń innym klientom.

Agata

Opieka na koloniach tragedia!!!zwłaszcza dla dzieci 9 lat 12lat.13 lat nie polecam!!

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Usług Turystycznych Andreso Andrzej Jagodziński - Bydgoszcz

Biuro Usług Turystycznych Andreso Andrzej Jagodziński
  • Łęczycka 8