Opinie o Amt Genowefa Wojciechowska w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amt Genowefa Wojciechowska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Amt Genowefa Wojciechowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amt Genowefa Wojciechowska w Łódź

Koli Nowy wpis

Firma dno , zarządzana tragicznie , pensje poniżej krytyki, park maszyn to złomowisko. Nie polecam. Januszex.

Piotrek

Witam czy to nie jest przypadkiem ta firma GEP ? Tylko nazwę inna dodali ?

Paul J DeSanti
@Piotrek

Ten sam budynek, ten sam adres, te same pomieszczenia produkcyjne, ta sama szatnia i toalety , ci sami właściciele , ten sam styl zarządzania, ci sami pracownicy co Gep Poland. GEP Poland = AMT G. Wojciechowska. Można poczytać opinie na temat GEP wszystkie są w 100 % trafne i prawdziwe. Nie polecam pracodawcy, jest bardzo słabo.

Piotrek
@Paul J DeSanti

Bzdury piszesz coś Ci się pomieszało. Jak pracowałeś e GEP to nie mogłeś pracować w AMT całkowicie inny profil i właściciele też inni. AMT jest pod tym adresem a GEp a nie ma teraz jest Ehret na Traktorowej. Celowo głupoty piszesz a jak masz problem to z którąś z tych firm to najlepiej nie bądź anonimowy odważny kolego.

Danuta Nowy wpis
@Piotrek

Czyli to totalne zmiany, nie tylko nazwa? To jakie konkretnie są między nimi różnice w takim razie? Czym te profile się różnią między sobą?

Anonimowy pozostanę Nowy wpis
@Piotrek

Ta strona opiera się na tym, że można tu się wypowiedzieć anonimowo. To jest podstawa ,która daje możliwość napisania prawdy bez konsekwencji. Czy ci się to podoba, czy nie to właśnie tak to funkcjonuje. Uwaga, jeśli by z pracy u ciebie ludzie byli zadowoleni nie pisali by tu złych komentarzy. Skoro napisali to najwyraźniej nie są zadowoleni. Mam nadzieję, że to nie jest przerost formy nad treścią

Piotrek Nowy wpis
@Anonimowy pozostanę

W AMT nie ma niezadowolonych pracowników jak sobie poczytasz. Mylisz firmę celowo z GEP bo to twój wspaniały szewuncio jest jego prezesikiem i celowo robi bankruta. A że nie wypada ci pisać w GEP to głupoty opowiadasz na forum AMT. Skupcie się na swoim nowym tworze Ehret bo nie AMT jest problem a personalne ataki na właściciela AMT . Jak masz personalny problem i nie jesteś pracownikiem AMT to to nie jest miejsce na takie wywody. A personale problemy załatwią się w cztery oczy po męsku A nie tak jak ty odważny człowieczku chowaniem się za anonimem i psucie celowo reputacji firmy. To jest karalne.

Max123

Witam , orientuje się ktoś jak wyglądają zarobki w tej firmie na dziale produkcyjnym ?

@Max123

też chętnie bym się dowiedział, wiadomo tylko, że na forum nikt nie poleca pracy tam, podobno słabe warunki zatrudnienia. A czemu się tą firmą interesujesz, masz może kogoś znajomego kto tam pracuje?

Danuta

Z tego co widać na forum firma podobno zmieniła swoją nazwę. Pytanie tylko jaki był tego powód? Działanie marketingowe czy może pod poprzednią nazwą kryło się dużo negatywnych opinii? Wie ktoś może coś o tym?

Firma Amt Genowefa Wojciechowska w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Sprzątanie. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
starter

Ktoś wie czy tam się coś zmieniło w tej firmie? Bo kiedyś pracowałem i zastanawiam się czy nie wrócić? Nadal znajdują się na teofilowie z Gep Poland?

Zostaw merytoryczną opinię o Amt Genowefa Wojciechowska - Łódź

• Jak się pracuje w Amt Genowefa Wojciechowska?

Zobacz opinie na temat firmy Amt Genowefa Wojciechowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amt Genowefa Wojciechowska?

Amt Genowefa Wojciechowska
  • Partyzantów 1