Konik Firma Usługowa Wincenty Zawrzykraj

Opinie o Konik Firma Usługowa Wincenty Zawrzykraj

Pan M

Nie polecam tego pracodawcy. Straszny typ. Hehehehehe

Gacek

Tlumaczy się winny. Widocznie pan ma cos na sumieniu pozatym straszyc to sobie pan sądem moze siebie. Nie jedno o panu slyszalem lecz w żadnych superlatywach. Wszystko sie potwierdzilo co o panu mowia auta szroty pan nieuczciwy i marne pieniadze.

Gacek

Pracodawca nieuczciwy. Ma gdzies pracownika liczy sie on i tylko on. Marnie placi. Wykorzystywacz jednym slowem. Nie polecam pracy u tego Pana.

Franek
@Wincenty Zawrzykraj 05.07.2016, 12:17
Napisał to człowiek, który porzucił pracę po 7 dniach, ani wypowiedzenia ani pocałuj mnie w d... Myślę że ta sytuacja znajdzie...

Ale pan jest wulgarny.

Franek
@Wincenty Zawrzykraj 05.07.2016, 12:17

Pozatym od dobrego pracodawcy ludzie nie uciekają. A jak ten pan porzucil prace po 7 więc cos chyba bylo nie tak. Pewnie mial jakis powód.

Zostaw opinię o Konik Firma Usługowa Wincenty Zawrzykraj - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konik Firma Usługowa Wincenty Zawrzykraj