Opinie o Bam Bam Wojenkowska Paulina w Iława

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bam Bam Wojenkowska Paulina. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bam Bam Wojenkowska Paulina o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bam Bam Wojenkowska Paulina w Iława

Dirota

Pracowałam w sklepie Bam Bam zgodnie zprawem za pracę w soboty należy się dzień wolny. Pracodawca za 2 soboty daję 1 dzień wolny. Po drugie nie płaci za nadgodziny. Już pomijam brak butelki wody w upały. Nie polecam tej pracy. Zastanów się 2 razy aby tu pracować!!! Ten chłopczyk niech uważa,przyjdzień dzień że tatuś mu nie pomoże!!!

Klaudia
@Dirota

Po co w ogłoszeniu o pracę na OLX jest wynagrodzenie do 5000 tyś brutto, I premie. Pracuję i premi na oczy nie widziałem!!!! A brutto to mam 3600 teraz 4224 będzie i tyle!!!! Po co kłamać??? A może 5tyś będzie za 250 godzin. Panie Wojenkowski proszę traktować pracowników zgodnie z Regulaminem Pracy, bo przyjdzie dzień Sądu!!!!

Jaki jest wkład kierownictwa Bam Bam Wojenkowska Paulina w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Nie ma żadnych rotacji od lat ta sama osoba

Czy w Bam Bam Wojenkowska Paulina odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Bożenka Nowy wpis

Nie Kupujcię w tym sklepie zabawek, zabawki bez gwarancji. Ceny z Kosmosu na Allegro o 40/50% taniej. Ten cały chłopiec bardzo mie sympatyczny krzyczy i wyzywa pracowników. Niedługo otwarcie SMYK z gwarancją i miłą obsługą. Za dużo zarobił już na Nas!!!! Czas powiedzieć STOP!!!!!!

Bożena Nowy wpis

Ludzie jak nie znają reklamacji to trzeba kierować sprawę do sądu. Nie wolno pozwolić by zabawka za 250 zł odpadały ręce a chłopaczek się chowa i unika odpowiedzialności. A gdy przyjmie na reklamację to naprawia sam nieudolnie w dodatku. Zaraz mu się skończy bo niedługo otwarcie SMYKA!!!

Olka

Hejka. Nie dają w ogóle umowy o pracę? Bo było tu kilka komentarzy o braku umowy. Skoro piszecie ze nie wypłacają za nadgodziny to co się z tym dzieje?? No i jak zwalniają to jakie usłyszeliście powody zwolnień ?

Heje
@Olka

Umowę dają po czasie, przy zwolnieniu nic nie usłyszałyśmy dostałyśmy tylko wypowiedzenia :) bez możliwości jakiej kolwiek obrony z dnia na dzien

@Heje

Po czasie to znaczy jakim? Czeka się z miesiąc na papiery czy krócej? Jak z dnia nadzień zwalniają to byłaś na zleceniu? Dużo osób poleciało?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bam Bam Wojenkowska Paulina? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Biogened S.A.
Dirota

Werka
@Dirota

Chociaż można zdecydować, w który dzień chce się mieć to wolne? :x Jeśli chodzi o nadgodziny to sporo ich jest? Można za nie odebrać dzień wolny, skoro wynagrodzenia brak? Daj znać, bo się zastanawiam, czy tu aplikować...

@Werka

Nie polecam, z tego względu że zwolnią cię bez powodu z dnia na dzień bez podania przyczyny strata czasu lepiej szukać czegoś na stałe. I taka rada uważaj na Panią kierownik :) nie spoufalaj się

Ala
@Monika

Hej, a to co, Ty tak miałaś? Ciekawe, czy to Twój przypadek tylko czy inni też, bo jednak rozumiem, że no czasem firmy zwalniają pojedyncze osoby z jakichś powodów. A okres wypowiedzenia w ogóle jakiś przysługuje jak coś?

@Ala

Tak okres wypowiedzenia adekwatny do umowy tak nie tylko ja tak miałam już widzę kolejny nabór się szykuje haha nowy rok nowe zasady

@Werka

Omijaj szerokim łukiem tego pracodawcę. Jego nie obejmuje żadny kodeks pracy. Nie dostaniesz ani nadgodzin ani dni wolnych. A za święto wypadające w sobotę, musisz to jeszcze odpracować. Tak zna się na kodeksie Wielka Pani kierownik. Oczywiście jej wolno wszystko, bo już dawno wyrobiła sobie (wiadomo czym) pozycję. Dlatego jest nie do ruszenia. Nikt nie powie Ci, że w grudniu aż do Świąt pracujesz praktycznie bez ani jednego dnia wolnego. Zabierają Ci wolne, kiedy im pasuje, nie pytając pracownika w ogóle o zdanie! Urlop wykorzystasz tylko wtedy, kiedy będzie pasowało SZANOWNEJ PANI! Jeden wielki (usunięte przez administratora), gdzie jak tylko masz coś do powiedzenia zaraz jesteś zwalniany! I prawdą jest to, że dziś pracujesz a jutro Cię po prostu zwalniają. Trzeba zamykać się na kilka godzin z Szefem w pokoju ALBO ZAKŁADAĆ KRÓTKIE SPÓDNICZKI I MEGA KRÓTKIE SPODENKI, tak, jak robi to obecna Kierownik a może wtedy w końcu ktoś ją wygryzie! Szczerze odradzam!!! Ale karma wraca- tyle w temacie!!!

Elka
@Monika

Nowy rok nowe zasady? Co masz na myśli? Czy ty również zakończyłas współpracę ? Faktycznie firma nie wypłaca nadgodzin ?

Klaudia

Wkurzona

Kierowniczka zamiast budować dobrą atmosferę to ją rujnuje. Bardzo ciężko się z Nią pracuje, stąd też znów ogłoszenie na olx. Musisz być robotem, który tańczy, tak, jak Ona Ci zagra. O swoich prawach-zapomnij.

Helena
@Wkurzona

czy dosłownie każda osoba ma problemy ze współpracą z kierownictwem tutaj czy zdarzają się wyjątki? zastanawiam się nad predyspozycjami, które należałoby mieć, żeby móc się podczas pracy tutaj odnaleźć. Czy na stanowiskach kierowniczych występują rotacje?

@Helena

Niestety każdy ma tam problem z kierowniczką, ponieważ zjadła wszystkie rozumy. Szef je Jej z ręki, więc Ona robi z pracownikami co chce. Nie ma mowy, żeby była rotacja wśród kierownictwa. Jest jedna i ta sama osoba. Nie ma co skarżyć się na Nią szefowi, ponieważ On i tak robi, co Ona powie.

Ktoś powinien zgłosić Ją w końcu o (usunięte przez administratora). Tacy ludzie nie powinni mieć stanowisk kierowniczych

Nie ma żadnych rotacji od lat ta sama osoba

Czy to co pisali prawie z rok temu się spełniło? Chodzi mi o brak zmian w kierownictwie? Przeglądam okoliczne firmy i w tym przypadku zauważyłam, że postu urwały się spory czas temu. czy jest ktoś na bieżąco? I w ogóle macie jakieś rotacje czy cos się poprawiło? Nie widzę ofert na necie

Wanda

Kierowniczka to jego papuga. Robi z nią co chcę !!! Może łączy ich coś więcej. Kobieta nie do ruszenia!!!

Hehe

Na pewno jest brak zmian bo kierowniczka musi dobrze się starać :) każdy kto nie jest głupi widzi co się tam dzieje jak miał okazję tam pracować jedna wielka masakra dziś robisz jutro cię nie ma bo komuś nie pasujesz (i nie jest to szef )

Co jaki czas w Bam Bam Wojenkowska Paulina można ubiegać się o podwyżkę?

Dora

Z tego, co słyszałam od niejednej osoby, to praca jak to praca, ale kierowniczka to porażka. Za wszystko podwala do szefa i jeszcze połowę wysysa z palca, byle by tylko wybielić ze wszystkiego siebie. Nie dziwię się, że co chwilę widzę w sklepie nowe dziewczyny.......szkoda, że nie wypowie się tutaj jakiś pracownik

@Dora

właśnie nie wiadomo czy te opinie ze słyszenia to jednak wierzyć czy nie. Jeśli rzeczywiście tak jest z kierowniczką to czemu nikt o tym nic nie pisze?

@Monika

Gdyby IP nie było blokowane po wystawieniu negatywnego komentarza, opinii na pewno byłoby dużo więcej...

@Monika

W obecnych czasach pracownicy boją się cokolwiek powiedzieć, ale uważam, że jak tylko 1 osoba zabierze głos to posypie się stos komentarzy.....

Agata

Dalej praca bez umowy

Ona

Praca na czarno z obietnicą umowy, nie polecam sprawa dla pipu????

@Ona

No jeśli rzeczywiście tak jest to naprawdę. Dzięki za ostrzeżenie, nie wiem kto by teraz pracował bez umowy, mamy 2022. A ta obietnica to co, umowa za pięć lat ? :D Ale łaskawi

Magkol

Prosze o kontakt w sprawoe zwrotu pieniędzy za zabawke zepsuta ktora. Odeslalam ponieważ niedzialala. Zero kontaktu z panstwa strony.w poniedziałek zglaszam. Sprawe na policje. Kołodziej Magdalena

Zostaw merytoryczną opinię o Bam Bam Wojenkowska Paulina - Iława

• Jak się pracuje w Bam Bam Wojenkowska Paulina?

Zobacz opinie na temat firmy Bam Bam Wojenkowska Paulina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bam Bam Wojenkowska Paulina?

Bam Bam Wojenkowska Paulina
  • Gen. Władysława Sikorskiego 2