Opinie o Info Tech Jarosław Kin w Studzienice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Info Tech Jarosław Kin. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Info Tech Jarosław Kin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Info Tech Jarosław Kin w Studzienice

Dostawca Nowy wpis

Niestety, firma również jako Klient jest nieodpowiedzialna oraz niesłowna. Nie płacą dostawcy za otrzymane produkty. Uchylają się od jakichkolwiek płatności, Z dala od osób zarządzających firmą. Porażka.

Kamil Nowy wpis

@orka opiszesz dokładnie swoją sytuacje ?

orka

Należę do grona osób (usunięte przez administratora). Czy jest grupa osób, która rozważa wspólne działania? Czy jednak każdy oddzielnie? Firma wisi mi za niezrealizowane zlecenie.

Krystian Nowy wpis
@orka

Telefon , mi też nie dokończyli 608441131

Czy jest tu ktoś komu firma nie wykonała zlecenia wzięła zaliczkę i nie oddała kasy. Jeżeli tak to dajcie znać. Trzeba zrobić zbiorowe oskarżenie.

@Gość

Jest masa ludzi ktorym firma nie wykonała lub nie dokończyła zlecenia,90 procent zlecen nie zostala dokonczona i temat zapomniany. Odradzam wpłat zaliczek. Dopóki firma nie wykona zlecenia nie zapłaciłbym złotówki.

Tomasz
@Gość

Mam taka sama sytuacje. Wykonali tylko początek zlecenia. Otrzymali duza zaliczkę na duze prace. Nie odbieraja tel i nie kończą, milczą.

@Tomasz

Nie liczylbym na dokonczenie projektu na pana miejscu, oszukali mnóstwo ludzi. Proponuje jak najszybciej powiadomic odpowoednie organy o tym co wyprawia ta,, firma''. Pozdrawiam

Tomasz
@Gość

przekazalem sprawę i dokumenty do Kancelarii Prawnej i nie mam zamiaru odpuścić. Firma jest osobowości fizycznej- czyli odpowiada całym swoim majątkiem prywatnym. T

gość
@Tomasz

mnie oszukali i wyłudzili kasę ja zawiadomiłem odpowiednie organy i założyłem sprawę jest to wyłudzenie na to są paragrafy

gość
@Tomasz

nie liczyłbym na ich odpowiedź od razu do sądu z nimi

GOŚĆ
@Nie polecam

CZY Z TYCH CO TU PISZĄ JUŻ KTOŚ ODDAŁ SPRAWĘ DO SĄDU LUB ZGŁOSIŁ NA POLICJĘ PROSZĘ NAPISAĆ TU NA FORUM

@M
@gość

POPIERAM JAKBY COŚ TO MOGĘ TEŻ POTWIERDZIĆ TO W SĄDZIE BO MAM TAKĄ SAMĄ SYTUACJĘ JAK COŚ TO MOŻNA SIĘ SPOTKAĆ I OBGADAĆ PLAN DZIAŁANIA ABY TYM KŁAMCOM UTRZEĆ NOSA I NAUCZYĆ POKORY

dd
@Tomasz

czy na policję też zgłaszaliście sprawę napiszcie do jakich organów zgłosić tych ludzi

klient
@Gość

Może jakieś forum założyć, żeby zgromadzić więcej osób poszkodowanych? Usunęli już strony i profile na FB.

Ma
@Gość

Mamy to samo. Proszę o kontakt

klientka
@Gość

Mam podobną sytuację, konstrukcja częściowo zamontowana, kontakt zerowy, mam nadzieje, że wpłacona zaliczka pokrywa chociaż tę zrealizowaną część zamówienia. Właściciel to zwykły kombinator, a do tego obraża klienta i rzuca słuchawką jak klient dochodzi swoich racji.

@Gość

tak, mi firma nie wykonała zlecenia mimo przedplaty.

@gość

Czy mozesz polecić prawnika? jak zna już sprawę, to będzie prościej może ...

Krystian Nowy wpis

Tak ja podaje namiar 608 441 131, 666 494 666

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Info Tech Jarosław Kin? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Nie polecam

Odradzam jakichkolwiek współpracy z tą firma, najlepiej unikac szerokim łukiem. Oszuści. I jezelinchodzi o praca czy o zlecenie pracy.

Miki
@Nie polecam

Ja zakładam im sprawę.

Lipusz

No niestety nie placa kaza robic po 13 15 godza z kasa lipa

Kamila

Faktycznie nie płacą? ktoś miał podobną sytuację?

Byly pracownik z Lipusza

Do dzis kasy nie dostalem a minelo już kilka lat

Najlepiej pracować po 14 godz i nie placic nic jakies groszki

Były

Czemu usuwacie prawdziwe komentarze?? Nie wyplacaja pieniedzy a kupuja sobie samochody

Zostaw merytoryczną opinię o Info Tech Jarosław Kin - Studzienice

• Jak się pracuje w Info Tech Jarosław Kin?

Zobacz opinie na temat firmy Info Tech Jarosław Kin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Info Tech Jarosław Kin?

Info Tech Jarosław Kin
  • Spokojna 11