Firma Usługowa Ata Borchard Tomasz

Opinie o Firma Usługowa Ata Borchard Tomasz

Filtruj opinie po kryteriach:

sylwek
 Opinia

super firma, bardzo dba o swoich klieantów, a także pracowników. polecam!

Przemysław
@sylwek 17.10.2018 13:14

Fajnie, że masz taką opinię o firmie i jesteś zadowolony z zatrudnienia - to dobrze świadczy o pracodawcy. Może mógłbyś dodać jeszcze, czy obowiązują Cię premie lub inne bonusy do wynagrodzenia? A może wiesz także, czy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności też mogą starać się o zatrudnienie? Zachęcam Cię do dalszej merytorycznej dyskusji.

janek
 Opinia

polecam wszystkim i każdemu z osobna, a zwłaszcza tym, którzy za niewielkie pieniądze chcą zapewnić sobie czyste biuro.

marcin
 Opinia

najlepsza firma sprzątająca w Trójmieście. Korzystałem z wielu, ale tylko oni mogą uporać się z bałaganem w moim biurze. Pozdrawiam!

amelia 32
 Opinia

Firma usługowa Ata z Sopotu jest bardzo profesjonalna wiem bo moja kuzynka z niej korzystała:-)

Pączkarnia
 Opinia

Największy trud w mojej firmie zawsze jest z utrzymaniem czystości w biurach. Hala produkcyjna sprzątana jest zawsze okej, ale reszta - dramat. W końcu trafiłem na firmę Ata, która jak nikt inny doprowadziła moje biura do stanu nowości. Wykładziny po każdym sprzątaniu są wręcz coraz to czystsze, robi na mnie to ogromne wrażenie z jak bardzo profesjonalnymi ludźmi mam do czynienia. Rewelacja

Zostaw opinię o Firma Usługowa Ata Borchard Tomasz - Sopot