Firma Usługowa Ata Borchard Tomasz

Sopot

Firma Usługowa Ata Borchard Tomasz

Opinie o Firma Usługowa Ata Borchard Tomasz

sylwek

super firma, bardzo dba o swoich klieantów, a także pracowników. polecam!

janek

polecam wszystkim i każdemu z osobna, a zwłaszcza tym, którzy za niewielkie pieniądze chcą zapewnić sobie czyste biuro.

marcin

najlepsza firma sprzątająca w Trójmieście. Korzystałem z wielu, ale tylko oni mogą uporać się z bałaganem w moim biurze. Pozdrawiam!

amelia 32

Firma usługowa Ata z Sopotu jest bardzo profesjonalna wiem bo moja kuzynka z niej korzystała:-)

Pączkarnia

Największy trud w mojej firmie zawsze jest z utrzymaniem czystości w biurach. Hala produkcyjna sprzątana jest zawsze okej, ale reszta - dramat. W końcu trafiłem na firmę Ata, która jak nikt inny doprowadziła moje biura do stanu nowości. Wykładziny po każdym sprzątaniu są wręcz coraz to czystsze, robi na mnie to ogromne wrażenie z jak bardzo profesjonalnymi ludźmi mam do czynienia. Rewelacja

Zostaw opinię o Firma Usługowa Ata Borchard Tomasz - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Usługowa Ata Borchard Tomasz