MG Logistic Głogowski Mariusz

Opinie o MG Logistic Głogowski Mariusz

Kierowca

Uwaga wrabiaja kierowcow do przemytu..zostalem wrobiony przez pana T.oraz spedytorke..jestem swiadom co pisze mozecie mnie podac do sadu.czekam

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie MG Logistic Głogowski Mariusz w miejscowości Gorzów Wielkopolski? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od zatrudnionych na temat MG Logistic Głogowski Mariusz. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw opinię o MG Logistic Głogowski Mariusz - Gorzów Wielkopolski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MG Logistic Głogowski Mariusz