Opinie o Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzówie Wlkp. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzówie Wlkp.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzówie Wlkp. o rekrutacji.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzówie Wlkp. w Gorzów Wielkopolski

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Główny Księgowy w Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzówie Wlkp. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Lika Nowy wpis
Inne

Dziwie się ze tego ośrodka jeszcze nie zamknęli po tych wszystkich aferach . Jak dla mnie dno i pół metra mułu - zdawalnosc na poziomie zero . Jakoś dziwne ze w Szczecinie można zdać bez problemu . Mój kolega kierowca zawodowy który w Gorzowie wiecznie robił coś nie tak w szczecine zdał od razu

Elżbieta Nowy wpis
Inne

aplikanta kiedyś szukali do ośrodka i w sumie to byłabym ciekawa jak w praktyce się tu pracuje. z opisu wynika, że praca przy kompie nawet do 4 h ale tez teren wchodzi w grę. a coś więcej? ma ktoś jakieś doświadczenie i da znać? warto byłoby się zgłosić?

Ciekaw Nowy wpis

Zastanawia mnie jak wyglada praca w takim miejscu. Jakie uprawnienia, kwalifikacje oraz zdolności należy posiadać alby piastować taką funkcję? W jaki sposób można się zatrudnić oraz jak wyglądają struktury władzy w WORD?

logo firmy Psycholog
Gdańsk
Amadeusz Krebs Ikuchnia
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert

Temat firmy Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzówie Wlkp. ucichł, ale może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiem jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzówie Wlkp. - Gorzów Wielkopolski

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzówie Wlkp.
0/5 Na podstawie 0 ocen.

1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzówie Wlkp.
Przejdź do nowych opinii