Opinie o Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzówie Wlkp. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzówie Wlkp.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzówie Wlkp. o rekrutacji.


Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzówie Wlkp. w Gorzów Wielkopolski

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Główny Księgowy w Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzówie Wlkp. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Lika Nowy wpis
Inne

Dziwie się ze tego ośrodka jeszcze nie zamknęli po tych wszystkich aferach . Jak dla mnie dno i pół metra mułu - zdawalnosc na poziomie zero . Jakoś dziwne ze w Szczecinie można zdać bez problemu . Mój kolega kierowca zawodowy który w Gorzowie wiecznie robił coś nie tak w szczecine zdał od razu

Elżbieta Nowy wpis
Inne

aplikanta kiedyś szukali do ośrodka i w sumie to byłabym ciekawa jak w praktyce się tu pracuje. z opisu wynika, że praca przy kompie nawet do 4 h ale tez teren wchodzi w grę. a coś więcej? ma ktoś jakieś doświadczenie i da znać? warto byłoby się zgłosić?

Ciekaw Nowy wpis

Zastanawia mnie jak wyglada praca w takim miejscu. Jakie uprawnienia, kwalifikacje oraz zdolności należy posiadać alby piastować taką funkcję? W jaki sposób można się zatrudnić oraz jak wyglądają struktury władzy w WORD?

logo firmy Psycholog
Warszawa
GoWork.pl
(542 opinii)
Wyślij CV
logo firmy E-learning Content Creator
Kraków
Polscy Inżynierowie Rafał Janowski
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Gdańsk
Amadeusz Krebs Ikuchnia
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
admin

Temat firmy Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzówie Wlkp. ucichł, ale może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiem jak obecnie jest u nich?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzówie Wlkp. - Gorzów Wielkopolski

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzówie Wlkp.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzówie Wlkp.
Przejdź do nowych opinii