Opinie o Matuszak Zbigniew Dom Dla Osób Starszych Preczów w Preczów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Matuszak Zbigniew Dom Dla Osób Starszych Preczów. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Matuszak Zbigniew Dom Dla Osób Starszych Preczów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matuszak Zbigniew Dom Dla Osób Starszych Preczów w Preczów

Cześć. Tutaj pracuje stała kadra pracowników? Szukam pracy na kuchni i pomyślałam o tym miejscu. Niestety w internecie nie znalazłam żadnych ofert pracy z tego miejscu ( ani do kuchni, ani nawet dla opiekunek).

Anna Nowy wpis

Mama mieszka w domu seniora "Preczów" od paru lat. Opiekunki są bardzo pomocne, troskliwe i pełne empatii. Mamy bardzo dobre relacje. Telefon kontaktowy do opiekunek dostaliśmy po przyjęciu mamy do Ośrodka.

Natala Nowy wpis

Dużo opinii zadowolonych podopiecznych, to dobrze wróży ;) Szukam tutaj pracy jako opiekunka, na jakie warunki zatrudnienia mogę liczyć? Znacie może przykładowe widełki?

KSD Nowy wpis

Czy jest jakikolwiek numer na który można się tam dodzwonić? Niestety numer i email podany na stronie nie odpowiadają. Czy jedyną opcją jest pojechanie tam?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Matuszak Zbigniew Dom Dla Osób Starszych Preczów? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Tomasz

Mój dziadek mieszka w domu seniora "Preczów" od paru lat. Wszyscy w rodzinie jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki w tym domu seniora. Jakość osług opiekuńczych , zakwaterowanie, wyżywienie są na wysokim poziomie a jednocześnie opłaty za pobyt dostosowane są do krajowych emerytur. Dom w Preczowie jest położony w "zielonym, bardzo ekologicznym terenie", otoczony jest zadbanym parkiem i lasem/arboretum z którego można zawsze korzystać. Jednocześnie jest to blisko dużych miast więc bez problemu możemy dziadka odwiedzać i fajnie spędzać z nim czas. Jest tam jak na fajnych wczasach/w sanatorium. Dziadek ma indywidualne, nieodpłatne zajęcia z rehabilitantem. Jednocześnie w tym domu seniora nie ma przygnębiającej atmosfery szpitala lub hospicjum.

Emilia
@Tomasz

Chwalisz jakość usług opiekuńczych a możesz powiedzieć czy wiesz jak bardzo są to wykwalifikowane osoby? Przyjmują tylko doświadczonych pracowników? Czy pracownicy mają szkolenia/kursy aby zwiększac ich kompetencje?

Edyta

Szukam pracy jako opiekunka i widzę tutaj po opiniach, że opiekunki pracują po kilka lat w tym miejscu co jest dość zachęcające. Liczę na opinie osób pracujących. Na jakich umowach pracujecie? Czy starając się o pracę tutaj trzeba mieć duże doświadczenie czy może można liczyć na zdobycie go właśnie w tej pracy?

Teresa

Moja mama przebywała tam tylko miesiąc. Odebrałam ją z odleżynami, zajadami, pleśniawkami, zaropiałymi oczami. Była w bardzo złym stanie. Mama była osobą chodzącą, ale prawdopodobnie całe dnie trzymano ja w łóżku. Wróciła nie używając protez zębowych. Ciekawe jak zjadała te słodycze, które jej dowoziliśmy. Moim zdaniem ten dom to umieralnia bez szacunku dla chorego i jego rodziny.

Zadowolony

Ja z domu seniora Preczów jest bardzo zadowolony, jako z miejsca dla osoby starszej

@Zadowolony

A jak oceniasz pracowników pracujących w domu?:)

Klijent
@Edyta

Personel z długo letnim doświadczeniem, miałem tam babcię kilka lat i nigdy nie było problemów.

Dominika
@Klijent

A Babcia co tak naprawdę mówiła? Bo jednak wiadomo, że ludzie starsi czasami lubią ponarzekać. Tutaj kompletnie nic? Ogólnie to Na pewno byłeś w środku, wizualnie jak oceniasz?

Babcia mieszka w tym Domu. Początkowo była to dla niej trudna decyzja żeby zamieszkać w Domu Seniora bo od 40 lat zawsze mieszkała w swoim mieszkaniu. Teraz mówi, że jest jej tam najlepiej. To duża zasługa pań opiekunek, które otaczają ją bardzo troskliwą opieką. Ważne dla niej jest również to, że inni mieszkańcy są grzeczni i dobrzy dla siebie. Wszyscy znają się, często mówią sobie po imieniu. Dodatkowo dobre warunki mieszkaniowe, pyszne jedzenie. Polecam

Beata

Moja mama mieszka w domu seniora w Preczowie od kilku lat. Ma ponad 80lat, jest całkowicie sprawna umysłowo i dużo mi opowiada. Jest osobą poruszającą się na wózku i chociaż mogłaby mieszkać w swoim mieszkaniu w bloku woli w Domu w Preczowie bo tam jest jej dobrze. Ma fajne koleżanki w swoim wieku i dobre panie opiekunki, które pracują tam od wielu lat. Ma stałą opiekę lekarza, który jest w Ośrodku codziennie. W Ośrodku w Preczowie jest domowa atmosfera i bardzo dobre jedzenie. Mama zawsze lubiała przyrodę a Dom jest przy lesie, jest otoczony zadbanym parkiem, ogrodem stale dostępnym dla mieszkańców. Wiosną z okna pokoju słychać śpiew ptaków.

Moja babcia tam jest, gorąco polecam. Rodzinna atmosfera, czysto, piękny duży ogródek, lekarz cały czas na miejscu

Zadowolony klient

Polecam ten dom opieki.

Wraz z żona jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki nad moja mama. Dobra opieka, ładna okolica, lekarz zna miejscu. Polecamy !

Paulina

Bardzo polecam dom seniora „ Preczów”. Moja babcia jest w tym miejscu od wielu lat, nigdy nie mieliśmy najmniejszego powodu do niezadowolenia. Dużym plusem jest obecność lekarza specjalisty na miejscu.

Edyta

Personel jest ciągle wymieniany,aby nie poznał wszystkich spraw wstydliwych i prawdziwego oblicza Matuszaka i Sebastiana.Liczy się tylko zysk..Matuszak jest to "człowiek" kompletnie pozbawiony empatii. Jeżeli żle życzysz swojemu bliskiemu umieść go u Matusiaka.

Urszula
@Edyta

Jak to wymienianie wyglada? Że jak zaczniesz pracę jako opiekunka, to zaraz zwalniają? I przecież by były ogłoszenia, a ja sprawdzałam i nie ma...

Była klientka

Nie polecam. Całkowity zakaz odwiedzin i brak osobistego kontaktu z osobą, którą oddaliśmy "pod opiekę" wydawałoby specjalistycznego domu opieki, spowodowało, że stan mamy diametralnie się pogorszył, Przez pierwszy miesiąc wszystko wydawało się OK, lekarz miał czas na osobiste spotkania, opiekunki mówiły, że mama jest trudnym pensjonariuszem, ale sama je, siada do posiłków. Nagle, po zakończeniu pierwszego miesiąca, lekarz przestał odbierać telefon, a jak zadzwoniliśmy z innego nr to odebrał i mówił, że nie ma czasu. Mama stała się osobą leżącą i podobno odmawiała jedzenia, zaczęto ją karmić strzykawką. Dziwne, bo średnio dwa razy w tygodniu woziliśmy jej ciastka, owoce, bułki słodkie. Ciekawe, że opiekunki zabierały przekąski... chyba dla siebie. Odmawiano nam przesłania zdjęcia lub filmiku. Nawet w więzieniu mają chyba większe prawa, niż w tym ośrodku. Z dnia na dzień zabraliśmy mamę. Ratownicy medyczni zastanawiali się czy nie zawieźć jej do szpitala, tak źle wyglądała i nie było z nią żadnego kontaktu. Lekarz nawet nie wyszedł. I co ciekawe nie oddano jednego z leków na receptę, który miał wystarczyć na kolejne pięć dni. Podobno się skończył, tylko że nikt z ośrodka nie informował wcześniej o tym. Jakie leki podawali mamie, co się stało z jej lekarstwami? Mimo ciągłego kontaktu telefonicznego i osobistego z opiekunkami ośrodka, nikt nie powiedział, że stan mamy się pogarsza i należałoby ją zabrać do specjalistycznego ośrodka leczniczego. Jeśli komuś zależy na dobrej opiece nad bliską osobą, niech omija ten ośrodek z daleka. Ośrodek jest dla tych, którym nie zależy na jakości świadczonych usług i nie dbają o zdrowie i dobro osoby, którą tam umieszczają.

św. Sebastian

W DPS pracują tylko przyuczone kobiety.Pielęgniarki są za drogie..Właściciel,kierownik-lekarz wykazuje wyjątkowy brak empatii.Liczą się tylko pieniądze .Mają być w porządku tylko dokumenty /ewentualna kontrola/ Na realną pomoc nie ma co liczyć. /umieralnia / Z-ca kierownika ,jego " przyjaciel " niewychowany,wyjątkowy chamski człowiek. Współczuje podopiecznym.

Zostaw merytoryczną opinię o Matuszak Zbigniew Dom Dla Osób Starszych Preczów - Preczów

• Jak się pracuje w Matuszak Zbigniew Dom Dla Osób Starszych Preczów?

Zobacz opinie na temat firmy Matuszak Zbigniew Dom Dla Osób Starszych Preczów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Matuszak Zbigniew Dom Dla Osób Starszych Preczów?

Matuszak Zbigniew Dom Dla Osób Starszych Preczów
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Polna 9"C"
    42-512 Preczów

Matuszak Zbigniew Dom Dla Osób Starszych Preczów