Opinie o Robert Graś Drowis w Wronki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Robert Graś Drowis. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Robert Graś Drowis o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Graś Drowis w Wronki

Mikifik Nowy wpis

Również nie polecam p.Robert ewidetnie ma problemy (usunięte przez administratora),obrażanie na porządku dziennym najchętniej stał by nad każdym z batem i go popędzał. Na rozmowie o pracę możecie się spodziewać odpytania z tabliczki mnożenia...

Ark Nowy wpis
@Mikifik

To jak ludzie tam pracują że tak ich traktuje?

basia

tą firmą rządzi pan R..człowiek ma straszne problemy psychiczne , BIEGA JAK SZALONY, KRZYCZY , OBRAŻA LUDZI , NIE POLECAM

Janek
Kandydat
@basia

Zgadza się omijać tą firmę z daleka jak jest taka atmosfera z szefem

Mikifik Nowy wpis
@basia

Czyli bez zmian miałem nadzieję że się opanował.. no ale jeśli liczy się tylko zarobek a nie ludzie którzy pracują na niego to będzie ciągle szukał pracowników za długo nikt tam nie popracuje

Starszy stażem Nowy wpis

Wszyscy myślą że będą wam kwiatami drogę słali , w każdej firmie zawsze są jakieś zgrzyty, jak ktoś jest w porządku do szefa to on i do was. Bywa też że udają że cały czas pracują a po kątach się chowają, albo jeszcze inne rzeczy robią itp... Ma tam swoje jakieś dziwne wejścia ale tak to ok, trzeba z nim rozmawiać.

Anonim

Krzyki , chamstwo na porządku dziennym ,gratis (usunięte przez administratora)na pracownika prosto od szefa pana R... Pozdrawiam tych to chcą pracować i życzę powodzenia ;) , ps liczcie dobrze wynagrodzenie bo szef lubi się mylić na swoją korzyść

Gabriela
@Anonim

A jest w firmie ktoś komu mógłbyś powiedzieć o takim zachowaniu szefa i coś mogłoby się zmienić dzięki temu? Każdy pracownik ma podobne zdanie do twojego?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Robert Graś Drowis? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku SPECJALISTA DO SPRAW PRODUKCJI/TECHNOLOG?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
(825 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Natalia
Inne

A wie ktoś coś więcej na temat obecnych warunków tutaj? widziałam tę opinię sprzed roku, podobno szefostwo miało tu słabe podejście do ludzi. Nikt do teraz się nie skarżył, więc czy to oznacza, że coś się poprawiło? Jakie warunki tutaj oferują, co ze stawkami?

Lidia
Inne

Poszukuję informacji na temat pracy w Robert Graś Drowis. najlepiej, gdyby wypowiedzieli się aktualni pracownicy firmy. Czy polecacie składać CV?

Nieznajomy
@Lidia

Firma tragedia. Sam szef nie szanujacy swoich pracowników, obraza i wyzywa. Nie polecam zdecydowanie

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Graś Drowis - Wronki

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Robert Graś Drowis?

Zobacz opinie na temat firmy Robert Graś Drowis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Robert Graś Drowis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Robert Graś Drowis
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Myśliwska 29
    64-510 Wronki
  • NIP: 7872001994 REGON: 301381851

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188