Opinie o Usługi Transportowe Marian Chabera w Kolonia Kinowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Usługi Transportowe Marian Chabera. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Usługi Transportowe Marian Chabera na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Marian Chabera w Kolonia Kinowo

Były kierowca Nowy wpis

Firma jedna wielka porażka auta zaniedbane brudne porozwalane naczepy myją raz na miesiąc jak im się chce brak przeglądów kierowcy zmieniają się jak rękawiczki adblue po odcinane a ten szef to już w ogóle wielka porażka zero kontaktu byle do przodu tacha po przeginane ładowanie po 30T

Administrator Nowy wpis

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Usługi Transportowe Marian Chabera rekrutuje na stanowisko Kierowca Ciężarówki. Może ktoś planuje aplikować?

Darek

Bardzo dobra firma z nowoczesna flotą, wszystko na czas. Profesjonalne podejście do każdego przewozu.

Kierowca
@Darek

Nowoczesna flota? Sypiące się Many które nie pobierają adblue. I ten synalek Adrianek który tylko umie kłamać..

Chciałem tam pracować
@Darek

Chciałem tam pójść do pracy ale po rozmowie z kierowcą takim z kitką którego spotkałem w Niemczech na autostradzie A71 podczas naprawy auta firmie nazywał druciarzami i liczą tu się tylko tony i dojechanie na czas kosztem przegiecia czasu pracy.po rozmowie z szefem który gwarantował mi że auta są serwisowanie wiedziałem że kłamie a tłumaczył mi że to nie jego auto i jego kierowca i kazał mi nie psuć renomy firmy.

Marzena
@Chciałem tam pracować

A czy zasięgałeś opinii innych osób pracujących w Usługi Transportowe Marian Chabera? Czy postanowiłeś jednak opierać się na tylko jednej ocenie? Może każdy ma inne doświadczenia z pracą dla tej firmy i najlepiej samemu osobiście się przekonać jak to jest?

Mariusz
@Marzena

Nie polecam. Chcą obciążać za wszystko. Praca to orka. Samochody złomy z odciętym adblue

Krystian Nowy wpis
@Mariusz

Nie obciążają za nic, sam rozwaliłeś samochód więc co się dziwić , choć z tego co wiem to może 1/4 dałeś za szkody które wyrządziłeś. Ze wszystkim idzie się dogadać, robota jest poukładana.

Mariusz Nowy wpis
@Krystian

Niech wam będzie że poukładana.. Do czasu aż się śruta skończy a się skończy... A kolega co dwa silniki rozjebal placil za nie? Czy postraszył że się zwolni. Wrócić zapomniałem on ładuje po 30t więc jest dobrym pracownikiem. A Krystianie czy tam Adrianie bo ty odpisujesz życzę powodzenia bo gorszej osoby5w życiu na miejscu spedytora nigdy nie poznałem

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Marian Chabera - Kolonia Kinowo

• Jak się pracuje w Usługi Transportowe Marian Chabera?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transportowe Marian Chabera tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Usługi Transportowe Marian Chabera
  • 22