Opinie o Piekarnia Cukiernia Mochowo Agnieszka Gogół w Mochowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia Cukiernia Mochowo Agnieszka Gogół. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekarnia Cukiernia Mochowo Agnieszka Gogół o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Cukiernia Mochowo Agnieszka Gogół w Mochowo

Paula1777

Jestem zainteresowana pracą ale jak pracować skoro mam tydzień robić za darmo a by się poznać ,,, to jakoś nie tak się szuka pracownika.

Irena

Nie wiem na ile w tym prawdy ale jeśli to z jakich powodów ktoś na to przystaje? jakie inne warunki pracy motywują, żeby zdecydować się na tego typu rozwiązanie? Co z ubezpieczeniem chociażby?

Patka Nowy wpis

Jak to jest, że niby wyrabia się te 50 / 60 godzin w tygodniu? Ktoś tak napisał a ja jak widziałam ofertę dla pomocnika cukiernika to było w niej napisane, że pracuje się od 6:00 do 14:00. Czy moja matematyka zawodzi?

nie, praca jest na czarno w głównej mierze

Max

Praca 6dni w tygodniu płacą poniżej najniższej krajowej

Klientka
@Max

Zamknięto punkt na jachowicza gdzie pani też pracowała 6 dni i odnosiłam wrażanie że była to osoba robiąca tam wszystko bo pozostałe osoby nie źle nie ogarnięte..podobno tą panią zwolniono szok. Tak dobry pracownik naprawdę jestem zdziwiona...

@Max

Wyjaśnisz jakim cudem miałoby wychodzić poniżej najniższej? jak to godzinowo wychodzi, niby po 6 dni ale na część etatu jakoś jest to dzielone? Padła też wzmianka o zamkniętym punkcie. Z jakich przyczyn do tego doszło?

Ktos Nowy wpis
@Irena

Normalnie. W tygodniu przepracujesz 50 albo 60 godz więc wychodzi albo 16 albo 13 zł za godzinę.

Julka Nowy wpis

Widzieliście tę opinię o jakichś dziwnych sytuacjach, do których dochodzi? Skąd takie informacje? I na czym konkretnie można byłoby przy nich sobie dorobić? Oraz w jaki sposób może się to odnosić do pracy kierowcy? Mój chłopak widział ofertę jeszcze z tego roku, chcieliśmy sprawdzić jak się tu jeździ

@krecik Nowy wpis

Słyszałam że dochodzi do dziwnych sytuacji że nawet ludzie będący na L4 będąca pracownikiem innej firmy dorabia sobie na czarno w tej firmie

Czy rekrutacja na stanowisko SPRZEDAWCA w firmie Piekarnia Cukiernia Mochowo Agnieszka Gogół odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Piekarnia Cukiernia Mochowo Agnieszka Gogół?

Z tymi wypłatami to już temat był chyba wałkowany od tamtego roku jak tak patrzyłem po wpisach. Powiedzcie zatem ile średni staż pracy przy takich warunkach wynosi? Są długoletni pracownicy mimo wszystko? Z jakich innych przyczyn w takim razie warto pracować?

Pracują ciagle narzekają ale boja sie zmian.. czekają na jakąś lepszą ofertę pracy albo tak sie zasiedziali poprostu.. licząc na cud. Ja pracowałam kolo 1 roku ..Pracując w innej firmie tez w takim charakterze majac porównanie wiem ze byłam wwykorzystywana,ani opieki na dziecko nie bylo nic a i urlop jak znajdzie się za siebie zastępstwo.no coz kazdy to tam pracuje badz pracował to wie jak jest.

byłypracownik1234

Umowy o prace są niepełne lub wogóle ich nie (praca na czarno). Wypłaty są w ratach albo mocno po terminie w czym trzeba o nią walczyć gdyz szefowa nie odbiera od nikogo telefonow i przeciaga oddawanie pieniedzy tak dlugo jak sie da. Pracownice sa nagminnie (usunięte przez administratora) na pieniadze, stawki godzinowe nie sa wieksze za soboty czy niedziele handlowe a legalnie powinny. Nie wiem dlaczego daja sie tak traktowac skoro szefowa jak i cala firma ma ich gleboko w powazaniu. Dodatkowo szefowa nagminnie nie placi faktur od innych firm z ktorych bierze towar lub korzysta z ich uslug. Dochodzilo do tego ze rachunki nawet za prad nie byly placone i prad byl odcinany. Ciasta jak i chleby sa wielokrotnie mrozone i to oczywiscie jest polecenie szefowej zeby tylko nie marnowac towaru. Ceny sa gigantyczne, co chwile podnoszone a koszt produkcji zostal taki sam jak np sprzed roku ale cene podwyzszyly na ciescie np o 15 zl za kilogram. Oszukiwanie pracownikow, klientow, partnerow biznesowych i wyzysk pracownic ktore wielokrotnie potrafia pracowac po 14,15 godzin dziennie oczywiscie bez zadnej premii, chleba czy zyczen na swieta. Gdyby mieli wybrac najgorsze odzwierciedlenie typowego "prywaciarza" to wizerunkiem byłoby mochowo.

Paula1777

Max
@Paula1777

Na wypłatę czeka się również. po przepracowanym miesiącu następny miesiąc. i to najniższa krajowa za pracę 6 dni w tygodniu

Danuta
@Max

Jeśli wam wypłata nie pasuje to próbowaliście o tym pogadać z pracodawcą? Nie ma szans na jakiekolwiek podwyzki? A tak poza tym to jaki rodzaj umowy tu macie?

@Danuta

Umowa na czarno

Zuzanna

Z tego co wiem cukiernia szukała i cukiernika, i sprzedawcy :) Mam doświadczenie na obydwu stanowiskach, ciekawi mnie na którym z nich sa lepsze warunki? Może jakiś pracownik się wypowie? :) Często firma szuka nowych osób do pracy? Takie mam przeczucia, ale nie wiem z czego to wynika. Firma sie rozwija, czy chodzi raczej o wysoką rotację przez warunki?

Gosc

Zamówiłam ciasto na swięta, zostało spakowane, tylko je odebrałam. Ciasto odbierałam przed pracą, spieszyłem się. Z przykrością stwierdzam, ze sprzedano mi nieświeże ciasto, które 3 dni wcześniej było eksponowane w gablocie????a sprzedawczyni namawiała mnie już wtedy, ze spokojnie mogę je kupić a będzie super na święta. Szkoda, ze już wtedy nie zapaliła mi się lampka. Jak dojechałam do pracy coś mnie tknęło, żeby zajrzeć do torby z ciastem . Kartoniki ubrudzone na zewnątrz, przesiąknięte zawartością ciasta. Niestety nie mogę wrócić do cukierni, takim sposobem jestem lżejsza o 170 zł i bez ciasta na święta.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Piekarnia Cukiernia Mochowo Agnieszka Gogół? 10 sierpnia na portalu Praca.gov.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Sprzątaczka. Ktoś z Was aplikował?

Na 100% poniżej minimalnel płacone, oczywiście z pocałowaniem ręki szanownej właścicielki

Danuta

I to za pełen etat taka stawka?

Punkt na 11 Listopada 1 był zamknięty po 17 w dniu 20.05.2022. Telefonu podanego jako kontaktowy nikt nie odbierał. Na drzwiach wejściowych nie było żadnej informacji o wcześniejszym zamknięciu.

@Marcin

A to było coś bardzo pilnego? O której dzwoniłeś?

@Irena

Odbiór zamówienia miałem między 17 a 18. Opłacone z góry. Teraz nie mam ani towaru ani pieniędzy

@Irena

Dzwoniono było 2 razy o 17:45.

@Marcin

Ahaaa teraz rozumiem oburzenie, bo nie pisałeś wcześniej, że o jakiś odbiór chodzi. A to dziwne z ich strony, co, zapomnieli? Do teraz chyba już się kontaktowaliście, co nie? Jak to się zakończyło?

@Irena

Reklamacja i zwrot pieniedzy. W odpowiedzi na reklamację dostałem informację, że w tym dniu zamknęli wcześniej i tyle w temacie... Niepoważne zachowanie. Dlatego takie miejsca trzeba omijać szerokim łukiem.

@Marcin

I potem już nie próbowałeś? Odpuściłeś? Wcale to nie dziwne, że odradzasz

Anka

Wiekszosc tych negatywnych opinii i oskarzen jest chyba napisanych przez pracownice ktore po tygodniu rezygnowaly. Owszem rotacja jest duza bo nowe osoby nie ogarniaja ilosci obowiazkow, towaru, zamowien i dokumentow do skladania. Owszem praca na poczatku jest wymagajaca ale wystarcza checi do nauki ktorych niestety wielu osobom brakuje. Umowa zawsze jest, wyplaty sa na czas, godziny sie zgadzaja. Praca sama w sobie wymagajaca ale bardzo satysfakcjonujaca. Milo obsluguje sie klientow, kontakt z biurem jest w razie potrzeby. Nie ma co sie nie zniechecac po pierwszych paru dniach tylko dac sobie szanse

Edward
@Anka

Z czego czerpiesz tę satysfakcję? Z jakiego, lub jakich powodów chodzisz tam do pracy? Chodzi o zarobki, dobrych przełożonych, koleżeńską atmosferę? I dlaczego inni nie podzielają tego entuzjazmu i odchodzą?

Eks pracownicy 2

Potwierdzam nie mieliśmy umowy należało nam się za urlop jak każdemu to niestety zostaliśmy (usunięte przez administratora) wypłacono nam.pare groszy śmiesznych i jeszcze na koniec tekst właścicielki no przykro.mi ale nie macie umowy nie zapłacę wam.jal.innym ale jak (usunięte przez administratora)człowiek jak wszyscy to było dobrze też mam nadzieję że inspekcja pracy wiernym zajmie ....A karma wraca za odszukanie uczciwych ludzi nie dorobi się Pani!!!!!!!

Hanna
@Eks pracownicy 2

A gdy upominaliście się o umowę, co zazwyczaj odpowiadał pracodawca?

Eks pracownicy
@Hanna

Że to wina kadrowej A Kadrowa to złota kobieta dobrze że też odeszła z tego (usunięte przez administratora)

Hanna
@Eks pracownicy

Super, że tak uważacie o kadrowej. Co najbardziej się Wam podobało w jej zachowaniu i podejściu do pracowników?

@Eks pracownicy 2

Właśnie widzę, że to jakaś krzywa akcja jest niestety... Ja mam tylko takie przekorne pytanie czy człowiek, który się godzi pracować na czarno jest uczciwy? I co do pipu to masz tylko szczerą nadzieję, czy idziesz i sama zgłaszasz?

Gosia

Czy Inspekcja Sanitarna nie widzi w jakich warunkach przechowywane są produkty w tej cukierni jaki na zapmeczach jest (usunięte przez administratora) ciasta pozamrazane w lodowkach które się później wyjmuje i sprzedaje jak nowe. A bajaderka wrzucają są wszystkie stare bułki słodkie ,ciasta już kilku dniowe .Nie rozumiem dlaczego nikt się tym.nie zajmnie czy musi wydarzyć się coś strasznego aby w końcu ktoś zareagował. Jeśli na punktach nie utrzymują czystości i właściciel nie zwraca na to uwagi to strach pomyśleć co się na zakładzie dzieje .A nie wspomnę o tych brudnych koszach i samochodach dostawczych chyba zacznę robić zdjęcia i wrzucać gdzie popadnie może ktoś się w końcu tym zainteresuje .Ludzie obudzcie się spójrzcie jakie tam są warunki chcecie zarazić się salmonela

Klient

Kto przyjmował personel do pracy w cukierni w Kauflandzie ? Pani blondynka i dwie młode panny ( chyba nawet nie przyuczone do obsługi klienta ) ubliżają i wyzywają kupujących . Broń Boże prosić o wybranie i wymianę towaru. Wypadałoby zastanowić się nad wymianą tego czegoś , bo pracownikami trudno te młode damy? nazwać .

Kalina
@Klient

Jeżeli rowar nie spełnia oczekiwania klienta zawsze jest wymieniony bądź od ręki oddana gotowk. Proszę nie pisać opinii o personelu pod wpływem impulsu lub zdenerwowania. Panie w Kauflandzie idą ludziom na rękę. Niestety niektorym konsumentom trudno jest powstrzymać się od poganiania Pań lub ubliżania im. Wszyscy jesteśmy ludźmi i trzeba traktować się z należytym szacunkiem . Niestety często ludzie po drugiej stronie tego nie rozumieją. A z chęcią zapraszamy za ładę w weekendy Pozdrawiam

Miśka
@Klient

Co Pani opowiada za głupoty w tym sklepie są najfajniejsze dziewczyny z całego Mochowa uśmiechnięte sympatyczne mimo podłych ludzi i tak mają humor. Podziwiam i doceniam ich pracę

EksPracownicy

Lewe dokumenty ,podrabianie świadectw pracy i umów."Paniom"zarządzającym już tak woda sodowa uderzyła do głowy,że myślą iż są niezniszczalne.???? Na szczęście Sądy Pracy są od rozstrzygania takich przekrętów.????

Gosia

@Anna nie warto nawet tam iść jestem byłym pracownikiem poszłam na rozmowęPani Kortynator tak nazwana bez umiejętności rozmowy z potencjalnym pracownikiem obiecywał.duzo A w rzeczywistość same (usunięte przez administratora) co to za firma (usunięte przez administratora) ",Jak.mozna tak.traktoeac pracownika.pierwszy tydzień miło.sympatycznie A później gorzej niż za Hitlera i ten dyr wszędzie te sprzedawane stare ciasta ,włosy w kartach od wypieku masakra,warunki.fla pracowników.tez noe sa.idelane i te wymuszenia o srednia.paragonu nie wspamne ze wlasciel firmy drze ryja na.pracownikow .ja tu wołam.inspekcje pracy z I sanepid obudzić się zobaczcie co się tam dzieje !!!!!!

Nie chce sie wyrażać nie kulturalnie ale czy właściciel firmy nie widzidz jaki ms burdel na punktach Panie sprzedające chyba powinny dbać o swoje stanowisko czy kulturę w stosunku do klienta .Powiem.szczerze ze jezdze do różnych cukierni ale takiego pierdolnika nie widzialam dawno.Dziwię się że jeszcze inspekcja pracy się tym.nie zajęła!!!!!

Teresa
@Kasia

No może właśnie nie widzi i czas nabrać odwagi i mu o tym powiedzieć? Pisanie w internecie nic nie da.

Czy ktoś wie czy zmieniła się sytuacja na punktach nie ma już tej nagonki na sprzedaż bo czytam opinie i nie wiem czy złożyć cv do tej Piekarni o pracę? Czy szanuja pracownika ? Czy wyplata jest na czas ?

Teresa
@Anna

Śmiem twierdzić, że bez zmian, głównie dlatego że opinie są w miarę aktualne, z tego roku. Ale najlepiej chyba będzie jak pójdziesz tam i sama wszystko sprawdzisz. A potem daj tu znać :)

Patrycja

Nie polecam pracy w tym.miejscu nie dosc ze jest balagan na.punktach to mamy wypuchac stare ciasta ktore sa na wurzucenie skorupy od jajej w biszkoptach,wlosy ile razy sie zdarzaja brud,syf dziwie sie ze jeszcze sanepit tego zakladu nie zamknal przeciez w koncu ltps nabawi soe salmonelli ja nie kupuje tu pieczywa wole.konkurencja chpciaz jestem.pracownikiem .

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia Mochowo Agnieszka Gogół - Mochowo

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia Mochowo Agnieszka Gogół?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia Mochowo Agnieszka Gogół tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia Mochowo Agnieszka Gogół?

Piekarnia Cukiernia Mochowo Agnieszka Gogół
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Pszenna 4
    09-214 Mochowo