Opinie o Piekarnia Cukiernia Mochowo Agnieszka Gogół w Mochowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia Cukiernia Mochowo Agnieszka Gogół. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekarnia Cukiernia Mochowo Agnieszka Gogół o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Cukiernia Mochowo Agnieszka Gogół w Mochowo

Brak szacunku do pracownika ,ciągle jakies wymogi przymusowe wpychanie klientowi towaru którego nie chce. Popatrzec na niektóre Panie to wygladaja jakby przychodziły z musu do pracy za jakas kare brak organizacji coagle zmiana Pan sprzedających popatrzec na okolo w innych cukierniach to raczej takie rzeczy tylko maja tutej nigdzie wiecej

Magdalena
@Ania

Możesz napisać coś więcej na temat tych wymogów? Jak one wyglądają? Jak długo w ogóle pracujesz w Piekarni Cukierni Mochowo? Wolę dopytać - wypowiadasz się z punktu widzenia pracownika, tak? Bo nie do końca jestem w stanie to wywnioskować.

@Magdalena

Tu nie.liczy się dobro klienta szacunek do niego tylko średnia paragonu nie udaje ci się go uzyskać wylatujesz może nikt nie uwierzyć bo jestem byłym pracownikiem ale wystarczy popytać w Płocku ludzi na Carrefourze ciągle nowe osoby non stop ktoś się zmienia bo nie wytrzymujemy presji a ile już z nas się leczyło u psychologa aż brak słów .Nie ma szacunku do pracownika wlasciciel firmy,wymuszane targety jeśli nie dobojesz do niego wylatujesz bo jesteś mało skuteczna przerabiałam to już z nie jedną koleżanka która odchodzila

Czy w Piekarnia Cukiernia Mochowo Agnieszka Gogół jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

H

Nie

Xyz

Nie

E..

Jestem klientka Cukierni w Biedronce w Al. 8 pułku artyleryjski lekkiej od początku jej tutaj istnienia. Robię zakupy co dzień przed pracą. Dziś, po raz pierwszy, nie zostałam obsłużona, bo Pani pracuje od 7. Wiem, że nie postąpiła wbrew przepisom, ale jak do tej pory każda z pracownic była miła i uprzejmą już przed 7. Niesmak pozostał i podczas pracy tej pani zakupów już nie zrobię. (Brunetka Ok. 40 w okularach )

A????

Nocna zmiana najlepsza super ekipa polecam może szefowa zle sterowana słucha nie tych osób co trzeba ale reszta Ok polecam

Czy rekrutacja na stanowisko SPRZEDAWCA w firmie Piekarnia Cukiernia Mochowo Agnieszka Gogół odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Magdalena

Cześć, pojawiła się oferta pracy na Pomocnika Cukiernika i chciałabym się dowiedzieć trochę więcej na temat zatrudnienia na takim stanowisku w firmie. Według Was warto aplikować? :) Jakie można by było wymienić plusy z pracy w tym miejscu? Czy po jakimś czasie jest szansa by z Pomocnika stać się Cukiernikiem? Awanse się zdarzają? :)

Klient

Nie polecam nie dość że dostałam tort za duży aż o ponad 1 kg to Pani siedząca w biurze wyraziła swoje zdanie że to nie apteka . Zrozumiała bym jeśli było by to waga że 20 -30 dag ale nie 1 kg .Nie profesjonalne zachowanie według mnie jak można naskoczyc na klienta .Drogie Panie ja też pracuje w sobotę proszę się zwolnić jeśli nie odpowiada praca bo w takim razie nie będzie nikt zamawiał u was tortów .Ja na pewno nie skorzystam już ani razu .

Witam chciałabym wyrazić swoją opinię odnoście kontaktu z Piekarnia Cukiernia Mochowo dzwonię od soboty chciałabym aby ktoś udzielił mi informacji dotyczącej tortów weselnych i bez skutku nie odbiera nikt telefonu albo jest zajęty albo poza zasięgiem jakaś porażka brak słów .

Klientka

Ja mimo tych negatywów polecam. Powyższe komentarze pisały pracownice które zapewne po jednym dniu zrezygnowały ponieważ nie chce im się pracować. Jestem klientką od lat i zawsze jestem miło obsłużona, towar świeży i bardzo pyszny.

H
@Klientka

A jak inaczej miałby być obsługiwany klient? Ekspedientki mają wyzywać się na klientach? To oczywiste, że są mile

Klienci

Żeby jeszcze pani która za każdym razem odbierająca numer telefonu 508908829 była bardziej uprzejma a nie tak jakby przychodziła do pracy z przymusu to na pewno lepiej by to wyglądało dla wizerunku firmy bo jak na razie to jest porażka .Proszę zmienić pracę .

Darek L

Kupione pączki w dzień tłusty czwartek w piekarni Mochowo to był największy błąd. Już na nadzieniu oszczędzają, wstyd mi przed gośćmi których poczęstowałem, Ostatnio zamówiony tort zrobiony na (usunięte przez administratora) Nie te cyferki, zdjęcie wydrukowane nie takie jak trzeba, ogólnie ta piekarnia już swoje lata świetności przeszła.

Dobrze jest firma zarządzana ?

Karol

Firma stara się i jest dobrym pracodawcą ale to nie znaczy, że pracownicy nic nie muszą robić aby mieć dobrą atmosferę w pracy.

Beata

Ja niestety zrezygnowałam. Nie pasowało mi wiele czynników, m.in. atmosfera, która być może jest powodem tak dużej rotacji, ale to tylko moje zdanie.

KLIENT

Chciałem wyrazić swoje zdanie dotyczące nowej oferty dowozy .Oferta jest świetna przyciągnęłaby klienta ,ale Pani która odbiera telefon za każdym razem jak dzwonie ja lub moi znajomi nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania .Co to ma być PRZEDSZKOLE czy poważna firma ,może powinna ta Pani zapoznać się ze składami,cenami a dopiero brać się za telefon.PORAŻKA JAKAŚ

Porażka
@KLIENT

Pani prawdopodobnie pracuje dopiero drugi dzień, taka rotacja w firmie

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe wieści na temat firmy Piekarnia Cukiernia Mochowo Agnieszka Gogół w miejscowości Mochowo. Czekamy na nowinki od pracujących.

Ekspracownicy

Jedna wielka porazka,do tego znow problemy z wyplatam.Tej Pani niedlugo zbraknie ludzi w Plocku do pracy,wiekszosc juz ja zna z kazdej strony.

!
@Ekspracownicy

też tak słyszałam

Klientka

Polecam Cukiernie Piekarnie Mochowo szczególnie punkt w Rościszewie, zawsze miła obsługa oraz świeże ciasta.

????
@Klientka

To nie jest strona z opiniami o ciastach i sklepach tylko o PRACODAWCY!

Michalina

Jak piekarnia sobie radzi z wirusem?

Kk

Witam intetesuje mnie praca w cukierni,jakie zarobki jak ogólnie atmosfera,jakieś opinie poproszę

Izabela
@Kk

Dzień dobry, dowiedziałaś się może czegoś o pracy w Mochowo od czasu napisania swojej opinii? Również mnie ciekawi, czy jest to dobre miejsce do pracy. Proszę o opinie.

klientka

Pani w sklepie firmowym w Kauflandzie sprzedała mi przedwczorajszy seromak w cenie świeżego. Myślę że nie nieświadomie bo dopytywałam się wcześniej i usłyszałam że jest przedwczorajszy w cenie 50 %. Tym sposobem otrzymałam 2 dniowy seromak (579 g) za normalną cenę 22 zł za kilogram. Bardzo dziękuję i nie polecam.

Exsprzedawczyni

Po zmianie pani manager wieczne pretensje o utargi i to wakacje. Co więcej, przez jej impertynencję została zmuszona się zwolnić z przyczyn, o których nie chcę pisać na forum ogólnym. Zdecydowanie nie polecam. Nigdy więcej.

@Exsprzedawczyni

Wlasnie trzeba pisać o tym zeby ostrzec innych

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia Mochowo Agnieszka Gogół - Mochowo

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia Mochowo Agnieszka Gogół?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia Mochowo Agnieszka Gogół tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia Mochowo Agnieszka Gogół?

Piekarnia Cukiernia Mochowo Agnieszka Gogół
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Pszenna 4
    09-214 Mochowo