Opinie o Jerzy Starzec Trans-Bud w Jarosław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Jerzy Starzec Trans-Bud. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jerzy Starzec Trans-Bud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jerzy Starzec Trans-Bud w Jarosław

DWprezes Nowy wpis

Kabaret nie firma.. Brak szacunku do pracownika zwalnia jak mu sie podoba...

Skarbówka Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Narzeczony jak i większość robi u niego na czarno... najpierw ładnie pięknie później zaczynają się schody jak człowiek upomina sie o jakie kolwiek pieniądze... mydli oczy dniowkami i zachowuje się jak psychopata... skarbówka powinna dawno się nim zainteresować... szukam osób które tak samo zostały oszukane do sprawy sądowej....nie odpuscimy bedziemy walczyć o swoje mamy zdjecia Świadkowie którzy mimo (usunięte przez administratora) beda mówić pod przysięgą i odpowiedzialność karna znajdzie się dla każdego.

Ola112 Nowy wpis

Nie kompetentny. Ceny z kosmosu , nie skończone na czas . Współczuję pracownikom takiego szefa...(usunięte przez administratora) nie polecam i radze omijać... mówi jedno mysli drugie robi trzecie.. na początku ładnie pięknie a później pokazuje swoje prawdziwe Ja. Nie polecam.

Sebastian

To jakiś dyktator chyba? Wszystko w tej firmie zależy od widzi mi się szefa, czy po prostu jest nieokrzesany?

@Sebastian

Jak chcesz iść do tej firmy załatw sobie dobrego psychiatrę żeby cie wyleczył bo szef cie psychicznie wykączy ???? Ale jak mu kupisz 4pack Lecha to się darł na ciebie nie będzie ????????

Grażyna
@Anonim

Lecha? Czemu akurat Lecha.xd A Ciebie to czym wykończył tak psychicznie, że ostrzegasz?

@Grażyna

Wszystkim tym ze robota była dobrze zrobiona a jemu i tak nie pasowało A czemu Lecha pytasz bo takie pije a później meczy go w robocie i śpi w aucie

Emilia
@Anonim

A co mogło nie pasować jak wszystko dobrze zrobiłeś :D? Powiedziałeś mu w ogóle w czym jest problem? Czasem jest tak, że ktoś nawet nie widzi swoich błędów dopóki mu się o tym nie powie.

Saszka Nowy wpis
@Emilia

Jemu jak sie normalnie powiedziało to sie zaczął drzeć na ciebie wyzywać i (usunięte przez administratora) miał to jest szef

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Jerzy Starzec Trans-Bud? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Tirowiec

To nie jest biuro tylko firma budowlana więc trzeba pracować , kto kiedyś pracował na elewacjach ten wie że tynk to nie ciasto i czasem trzeba (usunięte przez administratora) a nie czekać i patrzeć co wyrośnie. (usunięte przez administratora) Właściciel i tutaj bez lukru , wymagający dokładności i odpowiedzialności za swoją pracę facet , nie ma partactwa i fuszerki ani srania po krzakach. Robota mam być zrobiona ,,pierwej sort'' ajuuuma ???? . Ale nigdy nie ma też problemu z pieniędzmi ani godzinami wszystko rzetelnie rozliczone i na czas , zaliczki ? nie ma problemu nigdy. No ale pracować trzeba bo właścicielowi same pieniądze do kieszeni nie lecą są terminy itd. Ktoś kto chce pracować będzie to robił i zarabiał bo praca jest cały czas . 99% pracowników odbierana i odwożone do pracy codziennie może to nic ale są firmy gdzie właściciela to nie obchodzi jak się dostaniesz do pracy. A i co najważniejsze dla tych co mają pojęcie o pracy , właściciel stoi równo z pracownikami a nie z rękami w kieszeni albo w samochodzie. Więc skoro właściciel pracuje i zapierd..a to ... Ale kto się .... urodził ....(usunięte przez administratora)

@Tirowiec

Tu się mylisz troszkę tirowiec ja pracuje tam i mówisz że właściciel pracuje nie cały czas zdarza że się napije każe robić nie patrzy na zrobiona pracę a na koniec roboty się drze bo źle zrobione albo nie tak jak on chce jak by pilnował a nie spał w samochodzie to by robota inaczej wyglądała i tyle w temacie

Kawał (usunięte przez administratora) nie polecam tej firmy pierwsze mówi stawkę a do wypłaty jest już mniejsza jak bym wiedział nie szedł bym tam do pracy nie polecam tej firmy mówi że jest lekko a każe (usunięte przez administratora) tylko jak da umowę a jak nie pasuje to każe (usunięte przez administratora) do domu na nogach

Zostaw merytoryczną opinię o Jerzy Starzec Trans-Bud - Jarosław

• Jak się pracuje w Jerzy Starzec Trans-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Jerzy Starzec Trans-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jerzy Starzec Trans-Bud?

Jerzy Starzec Trans-Bud
  • 3 Maja 6 lok. 11