Opinie o Auto Mechanika Eitner Hubert Eitner w Bolechowo (gm. czerwonak)

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto Mechanika Eitner Hubert Eitner. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auto Mechanika Eitner Hubert Eitner o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Mechanika Eitner Hubert Eitner w Bolechowo (gm. czerwonak)

Michu Nowy wpis

Wszystkie pozytywne opinie na google to opinie swoich kolegów. Człowiek który na wszystko reaguje agresją. Dodatkowo zdjęcia w google warsztatu są ściągnięte z internetu, można zweryfikować tablicami rejestracyjnymi (są amerykańskie). Na poinformowanie że sprawa trafia do sądu, zaczął wrzeszczeć że nie wystawił mi paragonu i nic mu nie zrobię.

Norbert Nowy wpis

Moje auto zostało spaprane, wymówka typu że robił to jego pracownik który ma praktyki bo dopiero sie uczy to standard. Zero odpowiedzialności i własnej winy. NIE! BO to Ty tego niedopilnowałeś. To do Ciebie zostawiłem auto a nie jakiegoś małego praktykanta. NIE POLECAM.

Alicja Nowy wpis

Jej, cięzko się czyta niektóre opinie. Więcej kultury nie zaszkodzi. Rozumiem że pan Hubert sam prowadzi warsztat? Chłopak uczy się na mechanika, szuka miejsca do zrobienia praktyk. Ktoś moze cos wiecej powiedziec na temat pracy/firmy, oprócz niezadowolonych klientow?

Maciej Nowy wpis

Nadęty grubas z wybujałym ego, na wszystkich sie zna, a czego nie dotknie to wszystko popsuje. Z calego serduszka nie polecam takiego mechanika.

Firma Auto Mechanika Eitner Hubert Eitner poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno
Czopek

Brud smród i ubóstwo, nigdy w życiu więcej tam auta nie oddam. Terminowość to pojęcie dalekie.

Klient z przypadku

Zdecydowanie najgorszy mechanik i osoba jaką spotkałem. Coś takiego jak terminowość u tego mechanika nie istnieje, sa tamn ludzie ktorych auta stoja miesiącami a nawet latami. Potrafi wziac zaliczkę i nie zrobić nic, wielokrotnie chwalił sie ze kogoś (usunięte przez administratora) i klient płaci za wymiane części gdy ta zostala tylko wyczyszczona. Odradzam.

Ford

Bardzo dobry fachowy i rzetelny mechanik.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Mechanika Eitner Hubert Eitner - Bolechowo (gm. czerwonak)

• Jak się pracuje w Auto Mechanika Eitner Hubert Eitner?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Mechanika Eitner Hubert Eitner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Mechanika Eitner Hubert Eitner?

Auto Mechanika Eitner Hubert Eitner