Opinie o Danex Daniel Wojtyś w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Danex Daniel Wojtyś. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Danex Daniel Wojtyś o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Danex Daniel Wojtyś w Kalisz

Administrator Nowy wpis

W Danex Daniel Wojtyś trwa rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Laura Nowy wpis

Przyznaję, że przypadkiem tu jestem i chciałam przeprowadzić z ciekawości śledztwo odnośnie tego zdziwienia czy sklep w Kaliszu jest prowadzony i do teraz tego nie wiem… w sieci takie dane są podane niby, w sensie jeśli o kategorie chodzi. To gdzie ten sklep docelowo jest zlokalizowany? Można w nim pracować?

Dusia Nowy wpis

I co dziewczyny, zagadała któraś z was? Ciekawa jestem tegorocznej opinii odnośnie pracy, bo będę się za nią wkrótce oglądać w swojej okolicy w Kaliszu, pod którą sklep się łapie. I czy sytuacja tego czynszu jest rozwiązana? zauważyłam ze to top temat w tamtym roku a teraz cisza

Ona Nowy wpis
@Dusia

A to w Kaliszu ma sklep ?

Magdalena

wiadomo coś na temat działania firmy i pracy w niej? bo jak tak czytam te opinie to się zastanawiam o co w ogóle może chodzić z tym całym przepisywaniem sklepu itp., tutaj Pan kogoś obecnie w ogóle zatrudnia?

@Magdalena

A po co ci potrzebne takie informacje? Chcesz pracować? To pytaj się u źródła

Firma Danex Daniel Wojtyś poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Otworzył we wrześniu czynszu za najem nie zapłacił, sklep na córkę (usunięte przez administratora) nawet ona nie potrafi zareagować na listy ,klucze nie oddali i lokal zajmują co robić?????????????????

Gosć

Pan Wojtys otworzył sklep w Krotoszynie ,szybko na córke przepisał .nie płaci za czynsz

@Gosć

Cały czas ten sklep jest? Czy zamknal go już?

@Gosć

Cały czas jest A czynsz niezaplacony

Słuchaj, wchodziłam na konta paru firm i widziałam, że on to prawie wszędzie wkleja, tylko gdzieniegdzie bez słowa 'blachy'.

MiszaMasza690

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

@MiszaMasza690

A jakie ten Pan (firma) prowadzi usługi ????? I to "przeciętnej jakości" bo chyba o innej osobie piszesz !

Igo
@MiszaMasza690

Co to za firma??? Mize napisz szczegoly jak ostrzegasz

@MiszaMasza690

@MiszaMasza690 o kim Ty piszesz?? Bo na pewno nie o firmie Danex, nawet pewnie w niej nie pracowałaś tylko gdzieś zasłyszane opinie powielasz...szkoda słów jak ludzie są podli. Ja nie zamierzam się stąd zwalniać, wypłata jest umowa też!

Jak taki człowiek ,jak P.Wojtyś może bezkarnie funkcjonować i krzywdzić kolejne osoby.Zero pojęcia o prowadzeniu firmy,a skad dopiero o prawach pracodawcy i pracownika.Brak szacunku!!!! Brak opłaconych składek,nie uregulowane zaległosci pensji.PIT wystawiony oparty na kłamstwie.Skoro nie opłacone składki to na jakiej podstawie jest PIT.NIE POLECAM TAKIEGO PRACODAWCY!!!

@Gość

Z tego co wiem to pozamykał juz prawie wszystkie sklepy

@Ona

Tak.Zostały mu tylko 2 Gnuezno i Kalisz ..Mam nadzieje ,ze wkrótce i te pozamyka.

Nikola

W Chodzieży otworzył następny

XYZ
@Nikola

Zaraz będzie zamknięty ????

@XYZ

XYZ to otwiera a za chwile zamyka ?

Nowa
@Nikola

Czy jest jeszcze sklep w Chodziezy?

XYZ
@Nowa

Jeszcze jest hehe ale już kombinuje

@XYZ

Nic nowego.Zawsze kombinowal i tak juz pozostanie.Jest nieodpowiedzialnym człowiekiem i do tego bez rozumu i pojecia o prowadzeniu firmy.

@Nowa

Niestety jeszcze jest.

Mikołaj
@Gość

Hej, widzę że wiesz co się dzieje wewnątrz firmy. Powiedz mi proszę co sądzisz o poziomie wynagrodzeń w Danexie? Jakie są tu widełki płacowe dla nowych pracowników? Można dobrze zarobić już na samym początku - jak uważasz? :)

@Mikołaj

Odradzam wspólpracy z tym czlowiek .1 mies jest pieknie ladnie obiecywanki cacanki a pózniej juz robia sie schody.Wiecej ma dlugów niz wlosow na glowie.Jesli poczytasz wszystkie komentarze to sam wyciagniesz wnioski..

@Gosc

No prawda, że widać na giełdach długów. Ale powiem Ci, że nie widać żeby robił nabór na sprzedawców, więc może zwija te sklepy na amen?

Co to za firma

Koleś mylisz firmy!!!!!!!!!!

Ona

Czy tylko mi się zdaje że ktoś myli firmy. Czy ty na pewno piszesz o danexie ?

Czy orientuje się ktoś czy zostal otwarty jakiś nowy sklep ? Czy są te które były?

&&&&

Z tego co wiem sa tylko dwa, Gniezno i Kalisz, w kaliszu biznesmen Wojtys sam siedzi he he

Gosc

Ma tylko 2 sklepy Gniezno i Kalisz.Mam nadzieję że nigdzie więcej nie otworzy.Niech spłaci ludzi i ZUS (usunięte przez administratora) ,przekręciasz.

...

Planuje otworzyć w Szamotułach

@...

To ile on ma tych sklepów?

Klientka

Otworzył kolejny sklep w Wieluniu. Masakra jakaś

Klientka

Dzisiaj otworzył w Wieluniu

A pod tą samą nazwa ?

@Klientka

P.Wojtyś jest calą wielką masakrą i porazką życiową.Jak najdalej od takiego pracodawcy !!! Bo potem same problemy i nerwy.

Ktos
@Klientka

Jest sklep we Wieluniu jeszcze????

Honorata

Kolejny raz P. Wojtys nie dotrzymal obietnicy zakonczenia sprawy polubownie, dlatego jutro wystapie o zaplate do sadu pracy. Jesli ktos chcialby zaczerpnac informacji na temat firmy Danex Daniel Wojtys z Kalisza zostawiam moj nr tel. 609150132 chetnie udziele informacji.

@Honorata

To prawda,podtrzymuje slowa Pani.Mimo nakazu zaplaty poprzez PIP ,P.Wojtyś nie dostosowal się do pisma.Ha również skladam pismo do Sadu pracy o swoją należnosc jak i również odszkodowanie za kazdy dzień zwloki.Wiem,że bedzie to korzystniejsze dla mnie ale dla P.Wojtysia porażka gdyż zaplaci z odsetkami duzo wiecej.

@Honorata

Jest Pani smieszna Pani Honorato. Tak opisywała Pani, zlozyla skargi , poinformowała instytucje a co ? Pracuje Pani znowu w Gostyniu u Wojtysia. To nagle nie jest taki zły?

@Ona

He he he ale żałosne. Pani Honorato prosze nie zapomnieć znowu opisać i podać kolejnych szczegółowych informacji z pracy i życia p. Wojtysia

@Ona

Czemu oczerniacie tą P.Honoratę skoro nie znacie szczegółow.Czyzby sam P.Wojtyś rozpowiadał pierdoły żeby pokazać przed innymi jaki to jest wspaniałym pracodawcą?

@Gosc

Chyba ty rozpowiadasz te bzdury! A ta Pani nie oczernia? Nawet osoby niewtajemniczone przeczytają wpisy owej Pani i sami wyciagna wnioski. Po takich oszczerstwach Pani znowu jakby nigdy nic pracuje w Gostyniu u Wojtysia. To jest zenujace!

@Gosc

@gość Ty tak piszesz powaznie ? Jak można ZNOWU pracować u osoby po której ta Pani tak jechała . Donosy, wpisy a teraz jest dla niej znowu pracodawcą ?

Każdy zadaje sobie pytanie ,kim jest P.Daniel Wojtyś? Otóż jest to osoba zakłamana, bajeczki wymysla na doczekaniu, obiecuje wiele a nie daje nic.Przestrzegam wszystkich ,którzy chcieliby podjać się pracy u tego Pana.Nie placi pensji na czas,zwodzi pod kazdym pretekstem.Nie oplaca ZUSU,nie płaci za wynajem lokali.NIE POLECAM JAKO PRACODAWCY,NAJEMCY,ORAZ OSOBY KUPUJACEJ TOWAR W HURTOWNIACH!!! O swoje trzeba bardzo dlugo walczyć by odzyskać naleznosc.

Ostrzegam wszystkich,aby nie wchodzili w współpracę z Panem Danielem Wojtyś.Jest nieodpowiedzialnym pracodawcą,nie płaci pensji.Mimo nakazów przez wyższe instytucje lekceważy uregulowanie zadłużen wobec ZUSU i pracowników.Nie płaci za towar i wynajęte lokale.Zwodzi na swoją korzyść.Niewarygodny i nie uczciwy wobec ludzi.

Chyba ci się strony pomyliły!

&&&&

Dlaczego pan Tomasz usunal swoj nr. tel.

Iga

No i kolo ruszylo, teraz P. Daniel zrozumie ze oszustwo nie oplaci sie.

Przeciebiorca

Ostrzegam wszystkich hurtownikow przed forma Danex Daniel Wojtys bierze towar na termin i nie placi,.

&&&&&

Firma Danex Z Kalisza to jade wielkie kretactwo, pracodawca wykorzystuje pracownikow nie placi wyplat unika kontaktu z pracownikami ktorym wisi pieniadze, ma wiele na sumieniu NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Danex Daniel Wojtyś - Kalisz

• Jak się pracuje w Danex Daniel Wojtyś?

Zobacz opinie na temat firmy Danex Daniel Wojtyś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Danex Daniel Wojtyś?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 2 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Danex Daniel Wojtyś
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Górnośląska 63A lok. 3
    62-800 Kalisz