Opinie o Firma Handlowa Mg-Maria Gulczyńska w Kalisz

counter
Macin Nowy wpis

Stała rotacja jedni przychodzą drudzy odchodzą zwłaszcza w sezonie. Jeśli nie dysponujesz uprawnień na maszyny to jesteś zwykłym robolem ze szczotką , koszenie, sprzątanie parków, plantów itp. Pieniądze małe.

Tomasz Nowy wpis
Klient

NIE POLECAM. W tym serwisie mieli przejrzeć moją kosę spalinową Stige i określić co jest do wymiany oraz jakie będą koszty. Ostatecznie, bez mojej zgody, wymienili przewody paliwowe, filtr powietrza, przycisk gazu oraz dodali głowicę żyłkową (otrzymali kosę bez głowicy) - skasowali za to niewspółmierne pieniądze. W rzeczywistości kosa trafiła do tego serwisu z zatartym silnikiem. Żaden ich fachowiec nie pokwapił się by uruchomić silnik i zagrzać go do właściwej temperatury by stwierdzić, że silnik się dusi na pełnych obrotach. Póki silnik jest zimny pracuje idealnie, po nabraniu temperatury gaśnie. Nie potrafili tak prostej rzeczy sprawdzić. Wymienili części, które nie były popsute. Wydali kosę jako sprawną. Odradzam serwisowania sprzętu w Firma Handlowa MG.

Jak teraz jest w firmie Firma Handlowa Mg-Maria Gulczyńska w miejscowości Kalisz z zatrudnieniem, bo nie ma info o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda teraz, pomożecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Mg-Maria Gulczyńska - Kalisz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad