Opinie o Bioenergoterapeuta Dyplomowany Ryszard Żurowski w Łobez

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bioenergoterapeuta Dyplomowany Ryszard Żurowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bioenergoterapeuta Dyplomowany Ryszard Żurowski o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bioenergoterapeuta Dyplomowany Ryszard Żurowski w Łobez

Wykonuję terapię dotykiem na podstawie refleksologii, może mógłbym nawiązać współpracę z gabinetem i pracować tu na zasadzie partnerstwa? Dodam, że zajmuje się refleksologią twarzy i stóp, więc proszę o info czy to wystarczy.

Kinia Nowy wpis

Trafiam do Pana Ryszarda i cieszę sie z tego. Miałam silne bole głowy, wyniki dobre.. Ustać na nogach nie mogłam, żołądek odrzucał już leki.. Żyć mi się niepełnosprawnych chciało. Pierwsza wizyta, trwała 5 minut. Uwierzycie mi na słowo.. Wyszłam o własnych siłach, gdzie do Pana Ryszarda prowadził mnie mój partner, bo było tak źle. Teraz żyje jak człowiek w końcu. Stwierdzona mam migrenę. Ale z tym się żyje. Gdyby nie Pan Ryszard, to mogłoby mnie już nie byc na tym świecie. Dziękuję.

Kasia42 Nowy wpis

W roku 2000 miałam wylew.najgorsze było że pp operacji otwierania czaszki..nabyłam padaczkę! Nie martwiło mnie ze nie umie chodzić jak wszyscy że słabszy lewy cały bok... najgorsze były ataki padaczki miałam je niemal codziennie o różnych porach i kilka razy dziennie..bałam się przez dwa lata wychodzić z domu.. na spacery z dzieckiem obawiając się o ataki..aż w końcu starsza pani z mojej wsi powiedziała że jest taki bioenergoterapeuta w Łobzie No ale mnie nie stać na niego:( to prawda pomyślałam bo w tamtych latach pracowałam na czarno nawet dług za operacje i szpital miałam a po wylewie miałam Ok 160 zł I musiałam kupować dziecku wtedy specjalne mleko dla wczesniaka aby masy nabierał..ale po rozmowie z moją znajoma pojechałam do Pana Ryszarda.. nie było cennika miałam przy sobie 50 zł ale znajoma mówiła że w razie w.. to mi da resztę kasy... trochę odczekaliśmy w kolejce i weszłam... pierwsz myśl..pomóż mi.. od tamtego czasu minęło 19 lat cieszyłam się jak po powrocie nie miałam ataku.. po tygodniu kolejne miesiące zaczęłam wychodzić z domu odrzuciłam tabletki 3 miesiące po wizycie i do dziś nie ma ataku... dziękuję Panie Ryszardzie

Uratował mi życie

Zostaw merytoryczną opinię o Bioenergoterapeuta Dyplomowany Ryszard Żurowski - Łobez

Bioenergoterapeuta Dyplomowany Ryszard Żurowski
  • Pl. Spółdzielców 3A