Opinie o Stella Pack S.A. w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stella Pack S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stella Pack S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stella Pack S.A. w Lubartów

efka

no tak... wszyscy są ślepi, firma źle robi, prezes zły..... dyrektor zły.... HR zły..... wszędzie układy, kolesiostwo ..... i ogólnie cały świat zły... Tylko ci przedstawiciele dobrzy i wspaniali. Żal, ze poszli do "konkurencji" bo firma upadnie jak nie będzie komu lewizny robić....... litości.... Ciebie prawda nie boli bo jej nie widzisz.... ale jak chcesz zobaczyć to w lustro popatrz.....

Justyna
@efka

W sumie nie rozumiem, o co ci chodzi. Może po prostu pracownicy czują się rozżaleni i mają do tego prawo? A Ty uważasz, że druga strona jest taka 100% super..?

Witam. Czy ktoś może napisać jakie są zarobki na stanowisku PH W firmie Stella i jakimi autami jeżdżą? Będę wdzięczny.

Ph
@Adam

Samochody są nowe świeżo wymieniona flota na toyota corolla. A zarobki to negocjować trzeba na początku. Na rekrutacji zawsze jest pytanie o twoje oczekiwania finansowe.

Natalia

Hmm... nie z bardzo rozumiem cały Twój wpis. Mógłbyś napisać co dokładnie miałeś na myśli? O co chodzi z krzakami i zaroślami??

Ph

Nie wiem o co ci chodzi ;) narzędzia są tylko trzeba umieć z nich korzystać ... Nie wszystko działa jak należy to prawda ale ludzie się starają. I na magazynie i w marketingu każdy pomaga jak może.

Beka
@Ph

Samochody super, zarobki-ile wypracujesz, tylko ludzie i podejście do pracownika na poziomie ZERO

Jan

Jestem zszokowany faktem ze przez fanaberie nowego pracownika firma potrafi sie pozbyć wizytówki firmy.. !!

@Jan

Chciałoby sie napisac, ze super firma i wspaniali ludzie.. Niestety nie mozna wszystkich wrzucic do jednego wora. Szkoda tylko, ze nikt nie weryfikuje ludzi i bezgranicznie im ufa. Czyzby powtorka z rozrywki?

...

Podpowiedz dla dzialu HR. Moze warto przy rekrutacji zwracac uwage na rekomendacje z poprzednich firm. Nie trzeba by bylo poddawac sie manipulacji ludzkiej. Czasem opinie krążące po rynku są zbawienne, a inteligentni ludzie potrafią z taką wiedzą zrobic cos pozytecznego. Niestety, nie tym razem. Lepiej psuc atmosfere, niszczyc, ludzi, doprowadzac do paradoksalnych wydarzeń! Brawo!

Jaś

Dzień dobry, Mam pytanie odnośnie rekrutacji na stanowisko Kierownik Administracji. Czy jest to stanowisko Kierownika Działu i pod nim są inne sekcje/pododdziały ?? Jaki charakter ma ta praca i na jakie zarobki można liczyć :) ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

specjalista ds. jakości

Rekrutacja standardowa: rozmowa z panią hr i kierownikiem działu, do ktorego aplikowałam. Mila atmosfera, dużo informacji o tym co moglabym robić, dużo konkretów.

pytania o moje obowiazki w poprzednich firmach, o mocne strony, co wydaje mi sie trudne na tym stanowisku, raczej konkretnie.

Leszno
Iza

Firma prowadzi obecnie rekrutacje na różne stanowiska - poszukiwani są między innymi asystent działu marketingu i zarządzania produktami, specjalista ds. BHP czy też analityk finansowy. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: https://www.stella.com.pl/praca . Czy ktoś z Was niedawno aplikował bądź planuje to niedługo zrobić?

Antoni

Czy kto jest powiedzieć coś o wypadku w Poniatowej ? Jak się czuje poszkodowany ?

Byly

Proszę o nie obrażenie zmarłej jeżeli nie wiesz to nie pisz głupot

Boguś

Dzień dobry Złożyłem kandydaturę na Key Account Manager na województwo mazowieckie. Chciałbym zapytać czy rozmowy kwalifikacyjne już się odbywają ponieważ moja kandydatura jest rozpatrywana a nie otrzymałem żadnego telefonu z propozycją rozmowy.

John
@Boguś

I nie dostaniesz. Ścienna goni ściemę.

@Boguś

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Ogłoszenie na Key Account Managera ukazuje się we wszystkich województwach, ale poszukujemy osoby, która będzie działała na terenie całego kraju. Dotychczas otrzymaliśmy ponad 4000 aplikacji, co znacznie wydłużyło cały proces rekrutacyjny, dlatego jeszcze nie prowadziliśmy rozmów kwalifikacyjnych. Planujemy je na połowę października. W pierwszej kolejności zaprosimy osoby, które mają doświadczenie w sprzedaży na rynku nowoczesnym i pracowały w pokrewnych branżach. Jeżeli ma Pan jeszcze jakieś pytania - służymy pomocą. Kontakt znajdzie Pan na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy Dział Zasobów Ludzkich

Osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Stella Pack S.A.? Na co zwrócić uwagę w trakcie rozmowy na stanowisko Asystentka?

Stella Pack S.A. Dział Zasobów Ludzkich

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Rozmowy kwalifikacyjne w Stelli przebiegają dosyć standardowo. Zawsze pytamy o doświadczenia kandydata i powody, dla których chciałby dołączyć do naszego zespołu. Staramy się tworzyć przyjazną atmosferę, bo zależy nam, aby jak najlepiej poznać kogoś, z kim być może będziemy spędzać czas w pracy. Zazwyczaj rozmowę prowadzi kierownik lub kierowniczka działu, do którego poszukujemy pracowników oraz czasami HR Biznes Partnerka. Jeśli wymaga tego stanowisko - podczas rozmowy sprawdzamy poziom znajomości języka angielskiego i/lub MS Office (Word i Excel). Dobre rady? Najważniejsze to mówić szczerze i nie udawać kogoś, kim się nie jest. Wiele razy słyszeliśmy opinie, że rozmowy z nami są przyjemne, więc nie ma czego się bać :) Zachęcamy do aplikowania.

Manio

Witam . Chciałbym się dowiedzieć co się robi w Stella Pack w Poniatowej na produkcji.

Handlowiec

Hej. Czy w Stelli można używać auta służbowego do celów prywatnych ?

Gwiazda
@Handlowiec

GPS nie ma więc odpowiedź sobie sam na pytanie

Nik
@Gwiazda

No nie do końca tak

@Nik

Co masz na myśli ?

GPS

To że nie ma GPS nie znaczy że można jeździć. Można ale w granicach rozsądku.

Jak jest z pakietem medycznym w Stella Pack S.A.? Można dołączyć rodzinę?

Lux

Nie ma czegoś takiego w Stelli jak pakiet medyczny...

peha

jest pakiet i mozna dołączyc rodzine.

Jaki pakiet ... jedynie możesz do ubezpieczenia AXA Dopisać kogoś to większe potrącenia z wypłaty cala prawda

Podziękowania za jak że zacne wyplaty... ???? roboty do bólu a wypłata marna premi nie dali bo juz kryzys poczuli (znaczy kasa na remonty potrzebna )

Poszukujacy

Szkoda że nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi. Czy te same smutne miny oznaczają negatywną ocenę działu i ze nie warto aplikować?

pitupitu
@Poszukujacy

Pińć razy to samo pytanie, poczytaj niżej.

Poszukujący

Dzień dobry Chciałbym aplikować do działu jakość. Proszę o kilka informacji o atmosferze w pracy, kulturze organizacji, przełożonych, możliwości rozwoju. Posiadam doświadczenie w opakowaniach, produkcji z tworzyw sztucznych. Nie chciałbym się zmienić pracy i się rozczarować ewentualnie.

Nowa :)

Witam . Jestem zainteresowana pracą w tej firmie dokładnie w Dziale Kontroli Jakości . Chciałam zapytać jak tam sie pracuje bo nie wiem czy warto wysyłac CV?

@Nowa :)

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą oferta. Zachęcamy do wysłania CV. Chętnie przedstawimy więcej szczegółów podczas rozmowy. Pozdrawiamy

Zalsciska

Ciekawy cytat. Ma inne priorytety, bo jest w ciąży? To chyba dobrze, że myśli o swoim zdrowiu? Z tego co wiem, kierownik ma inne obowiązki niż kontroler... Ciekawy jestem czy ktoś w dziale jest w stanie ogarnąć kwestie audytów lub kwestie prawne?

FijuFiju
@Zalsciska

No i teraz firma padnie, bo kto ogarnie te audyty i kwestie prawne..... A swoją drogą skoro tak świetnie ogarnie kwestie prawne to zapewne jest też świetnie zorientowana w temacie mobbingu ;-)

Koleżanka kierowniczki
@Nowa :)

Mam informacje, że możesz przyjść za najniższą krajową a w tym będziesz miał dość dużo obowiązków takich jak raporty, kontrole, prowadzenie służbowego auta i praca w weekendy. A sam dział z uwagi na kierowniczkę będziesz traktowany z "góry". Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrówka.

Karolina-byly pracownik

Witam, nigdy dotąd nie zabierałam głosu na tego typu portalach, gdyż hołduje zasadzie, że co mam powiedzieć mówię wprost,a nie chowam się pod jakimiś nickami. Nie mniej zostało tu wywołane moje imię, a na to sobie pozwolić nie mogę. Na temat pracy w tym dziale i z tą kierowniczka mogłabym napisać wiele, ale dla mnie to już zamknięty rozdział na ścieżce mojej kariery zawodowej i moja klasa nie pozwala mi na to. To mój pierwszy i ostatni wpis i NIE ŻYCZĘ sobie, by moje imię więcej się tutaj pojawiło. Życzę wszystkim byłym ,obecnym i przyszłym pracownikom tego działu powodzenia a kierowniczce dużo zdrowia. Pozdrawiam Karolina G.- były pracownik Działu Kontroli Jakości

Małe ziarenko z musztardy
@Karolina-byly pracownik

taaaa, jasne :)

Jaro

Dzień dobry , w jakim mieście Stella Pack ma fabrykę na Ukrainie ?

Nick 123

Podobno na Chlewiskach dziś w nocy znaleziono maseczki zużyte

Ola
@Nick 123

Jak mozna pisac dzis w nocy jak jeszcze nie bylo dzisiejszej nocy

PH

Podobno w Galicji można aplikować i dają atrakcyjne warunki ale niedługo zamkną okienko transferowe trzeba się śpieszyć.

Jurq
@PH

buahaha, leć!!!! Zobaczysz jak tam dobrze jest!!!

Wirus!!

Trzeba skrócić godziny pracy i wziasc się za dezynfekcje klamek stanowisk itd. Niech Stella zakupi jakieś normalne termometry bo co dzień wskazują tyle samo .

Bobi
@Wirus!!

Czekamy jutro na rękawiczki i zachowanie odległości między pracownikami

papryka
@Wirus!!

Termometry złe, bo pokazuja taka sama temperature... Ludzie! Problem masz, że masz codziennie 36i6? A skrocone godziny pracy w czym maja pomóc? A nie myslisz, ze mniej zarobisz? Dla mnie to był by problem. Rob swoje i nie siej paniki.

paprykarz
@papryka

Porozmawiamy o problemie jak te rzekome mierzenie temperatury będzie w ogóle robione. Bo póki co osoby z goraczką wchodzą na teren zakładu bez problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Stella Pack S.A. - Lubartów

• Jak się pracuje w Stella Pack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stella Pack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stella Pack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stella Pack S.A.?

Kandydaci do pracy w Stella Pack S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stella Pack S.A.