Opinie o Stella Pack S.A. w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stella Pack S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stella Pack S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stella Pack S.A. w Lubartów

zzz

Jesteśmy niewolnikami kturych się goni do roboty jak jakieś bydło zero szacunku nie ma nikt dla nas,a tak ciężko pracójemy,żeby chociarz jakieś miłe słowo raz na jakiś czas naprzykład [ w tym tygodniu zrobiłeś,zrobiłaś kawał dobrej pracy ], i takie tam to już byłoby inaczej,ale po co niech zasówają z jęzorami na brodzie po to są.

^^
@zzz

Jak się nie chodziło do szkoły tak jak w Twoim przypadku widać na pierwszy rzut oka , to się pracuje na produkcji . I się człowiek cieszy,że przynajmniej taką prace ma, poza tym kokosów to nigdzie nie dostaniesz ....więc musisz to zaakceptować.Skoro widzisz ,że koledzy się szwendają , zgłoś to odpowiednim osobom

thx
@zzz

a co ci po tych ciepłych słowach, w drugim tygodniu gdy ich nie usłyszysz będziesz pracować mniej efektywnie? poza tym to jest produkcja a nie koncert życzeń.

pracownik 6

jak tam wyplaty .Podobno panowie terbeciarze malo zarobili. Co niektorym naprawde sie nalezy ale sa i tacy ktorzy wlacza terbete i sobie chodza na bajdy do dziewczyn a te co pakuja musza pinowac workow.Ale co najgorsze to to ze jeszcze pojda i naskarza do biura ze wyrzucaim sie dobre rolki

stella

SORY CYRK

stella

JAKI PAN TAKI MAMY KRAM

specjalista ds. jakości

Rekrutacja standardowa: rozmowa z panią hr i kierownikiem działu, do ktorego aplikowałam. Mila atmosfera, dużo informacji o tym co moglabym robić, dużo konkretów.

pytania o moje obowiazki w poprzednich firmach, o mocne strony, co wydaje mi sie trudne na tym stanowisku, raczej konkretnie.

o ela staciłaś przyjaciela.......

My kobiety w Chlewiskach mamy najgorzej , sortujemy tą folię , która tak jedzie , aż nos trzeba zatykać i tylko im rzucaj i rzucaj na taśme , bo tony muszą byc..Ehh cieżkie życie , a ten kierownik Kubera taki służbista ze hohoho!!!! Dam mu cyca , może zmięknie

zzzzzzzzzzz

Chyba nie sądzisz ze to kierownicy wpadli na ten pomysł....Ci na lepszych stołkach , oni tak wymyslają , za studentów nie opłacaja skladek tyle

xxxx

Teraz to juz kokosy bedzieby zarabiac,zatrudnili tania sile robocza w postaci studencikow,ktorzy maja nam pomagac przy maszynach,proste awarie trwaja teraz godzinami,brawo strzal w dziesiatke panowie kierownicy,swoja droga ktory to wpadl na tak durny pomysl,rece leca na ten caly bajzel w tej firmie

World of Tanks

No zaszczyt was kopnął. Z nami nikt takich spotkań nie robi i co będą i premie i podwyżki? Chcą z nas wycisnac ile sie da a sami albo cos dadzą albo i nie. Macie tam kilku naszych wspaniałych - współczuję!

mentor

moja wcześniejsza wypowiedz to sarkazm co do ostatnich zebrań związanych z naszymi podwyżkami,premiami i rewolucją zakładową:)

World of Tanks

Co Ty pier...? ciekawe po co komu to śmierdzące badziewie? swoją drogą dziwne rzeczy się dzieją ponoć najpierw zgineły tony na Poniatowej później w Chlewiskach.

####

Wy w Chlewiskach macie teraz bosko! Tylko nie wiem po co nam , ta wasza gnida (BK) potrzebna...żeby nas denerwować?!

sweet dream

Znikł reglanulat , chyba nikt go nie sypał w nogawice i nie wynosił , chyba ,ze poprzedni kierownik sprzedawał na lewo...a teraz są znaczne braki surowca . Właśnie nie napier.. jeden na drugiego tyczy się zarówno pracowników jak i kierowników zmiany , którzy nie działają zespołowo . A co do B.K to lizus dla panów prezesów zrobi wszystko ,każdy to wie...

mentor

nie (usunięte przez administratora) jeden na drugiego, zarobki będą wyższe jak nie będziemy wynosić regranulatu do domu, znikło tyle ton z komputera,po co wam ten regranulat i odpady to przecież 1.5 pln za kilogram. moja propozycja jest taka niech każdy pracownik zorganizuje w swojej miejscowości, na swojej ulicy zbiórkę odpadów foliowych i wszystko to pod biuro do kierownika prod. tylko wtedy osiągniemy sukces w postaci podwyżek.

cccc

Brawo dla ostatniego wpisu,pani noga sie podwinela w PZU?dobry kochajacy maz znalazl stanowisko dla zony,specjalista BHP musi byc hehehe

Jungle

W tym problem, zero zorganizowania! W Poniatowej nie ma zgranych ludzi pewnie tak samo jest w Lubartowie i Skrobowie powinniśmy im pokazać ze to my jesteśmy potęgą. Chlewiska to przecież najlepsza produkcja. Oni może mają pieniądze ale co z tego? U nas jużjest problem z produkcją najgłupszy z nas widzi różnice ile się produkowało a ile sie produkuje. Kolejny dział zawładnięty przez rodzinę, teraz już nic dla nas nie wywalczymy. Dlaczego nie posadził żony przy rolomacie? Najniższa krajowa za mało?

pracownik z chlewisk
@Jungle

U nas jest produkcja zaje. Kupe smieci do przerubki i tylko liczą się tony. Ale narób z tego badziewia ton i dobrego materiału,dla Lubartowa to jest parodia.Bo to się nie da to niesamowity brud i smród bo na lepszą folię chyba nie mają kasiory.Ale to prezesi tak chyba zarządzają tym cyrkiem.My tylko zapier w tym burd za marne kieszonkowe.A pan kierownik na Poniatowej to jest super.My już go przerabialismy.A teraz mamy trochę spokoju.I odrazu poprawiła się produkcja bo chociaż ludzie się nie nerwują!!!!!!

Jungle
@pracownik z chlewisk

Tak, tak słyszałem co nieco o zmianie Waszego kierownika i o tym jaka była z tego powodu radość. Szkoda tylko że uraczyli nim nas. U nas się mówi że robiliście super regranulat i ten od nas też był rewelka dopóki sam nie zaczął z niego produkować. Tylko czemu nikt wyżej tego nie widzi?Tak jak napisane powyżej parodia!

xccc

Co Wy chcecie od Lubartowa,nie dalej jak cztery dni temu pusalam o placach we wszystkich filiach,plakac sie na te place,Wy pracujecie w Poniatowej kilka lat ja tu na Krancowej 16 i co,zarabiam tyle samo co nowoprzyjeta pracownica,gornicy strajkuja,rolnicy protestuja,lada moment nauczyciele zaczna a my jak te (usunięte przez administratora) blade siedzimy cichutko i placzemy w rekaw,jedyna forma protestu jest wpis tu na tych opiniach,dobre i to na poczatek,pozdrawiam Poniatowa,pracownica z Krancowej

..........

Poniatowa cała wrze... przez zaistniałą sytuacje "zarobki" warunki a Lubartów nic sie nie wypowiada i siedzi cicho bo maja spokój i dobre zarobki.Wystarczy spojrzeć na forum sama Poniatowa która produkuje najwięcej.... "Grabie grabia tylko do siebie nigdy od siebie."

bimberR

Co ten Dyrektor robi z ludźmi. Sam przez tyle lat siedzi za stołkiem i obwinia pracowników za błędy które dawny kierownik popełnił.. A nikt tego nie widzi ze to są koledzy.. Aby do wiosny..

mala

obsadzcie najlepiej cala firme studentkami i płaćcie im z akordu, tak samo i chłopakom, będziecie wtedy rzygać pieniędzmi (usunięte przez administratora)

;):):)

To Ty irytujesz mnie :) weź się lepiej za robotę.... , a przy okazji słownik kup:():):):):):):)

Zostaw merytoryczną opinię o Stella Pack S.A. - Lubartów

• Jak się pracuje w Stella Pack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stella Pack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stella Pack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stella Pack S.A.?

Kandydaci do pracy w Stella Pack S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stella Pack S.A.