Opinie o Ziemba Jan Dotrans w Brzóza Królewska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ziemba Jan Dotrans. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ziemba Jan Dotrans o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ziemba Jan Dotrans w Brzóza Królewska

Sprzęt różny i auta są nowe ale też takie starsze? Biuro przy tym w jaki sposób jest wyposażone? w jakiej atmosferze się z niego pracuje? pokazała mi się oferta dla spedytora dla osoby z doświadczeniem. Co jest przyczyną tego, że praca w takiej sytuacji nie jest możliwa w modelu hybrydowym lub zdalnym? Nie widzę o nich wzmianki w opisie

Dino Nowy wpis

Firma jak firma pracujesz sumiennie i tak samo jesteś traktowany kasa na czas różne wyjazdy kwestią dogadania, sprzed różny są auta nowe i starsze zależne od tras ilości dni wyjazdu

Hej. :) Co prawda mój Kandydat na kierowcę żony jako tako się jeszcze nie drobił odnośnie tego co ktoś tu pisał kiedyś względem standardów czasu pracy, ale jakie one do teraz tak naprawdę są? Prócz tego interesuje mnie też ogólny stan pojazdów, zauważyłam w Internecie, że było kiedyś sporo ofert pracy dla mechaników, czy faktycznie byli oni tak potrzebni wtedy? Co jaki okres czasu zakupuje się coś nowego?

Magdalena

Co się dzieje w firmie w tym roku? Na stronie widziałam informację. że ilość zleceń wzrosła o 157% w ciągu roku. Czy z tego wynikały inwestycje lub kolejne nabory? Nie znalazłam aktualnych ogłoszeń więc jestem ciekawa jak sobie z tym poradzono. Ilu kierowców teraz jeździ i jakie są trasy do wykonania?

Janek Nowy wpis
@Magdalena

Ta informacja na stronie jest od lat!!! Dodali ogłoszenie na (usunięte przez administratora)a nie chcą powiedzieć przez telefon ile się zarabja:) kolega mi mówił ze tam nadal bez zmian, najlepiej jakby kierowca nie miał domu ani żony i mieszkał w ich ulepie!! A przez telefon czarują ze kierowcy jeżdżą i nie zwalniają się a prawda jest inna!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ziemba Jan Dotrans, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Janek

nie polecam nikomu tejże firmy. (usunięte przez administratora) jazda starymi trupami albo rozbitkami!!!!!! szef dawid nie jes słowny! kasa nie zgodna z tym co było dogadane. Spedytorzy nie liczą się z tacho i kierowcami. NIE POLECAM!!!!

@Janek

Ciekawa jestem Twojej definicji "starych trupów" o jakie roczniki i przebiegi tu chodzi?

Janek
@Magdalena

+/- 2010 rok 1.5/2 miliony kilometrów nalatane, a do tego wymieniona i poszpachlowana kabina

tambyłem

Jazda na dwie karty to norma na poczatku super , milo itd tylko potem sie zaczyna jazda . Transporty miały byc dograne a stanie po pare dni, kilka miejsc dostawy to norma +wymaina palet . Wynagrodznie słabo sie zgadza z tym co na umowie , dla mnire omijac łukiem

@tambyłem

Jeżeli tak się dałeś to sam (usunięte przez administratora)dałeś ja jeżdżę jakieś 1.5 roku i karty innej nie włożyłem i przyszedłem jako świeżak także jeżeli jeździłeś na czyjejś karcie to dałeś się wyruchać z pieniędzmi nigdy problemu tyle ile było ustalone zawsze tyle było zaliczki bez problemu można brać a gdzie ty stałeś kilka dni bo jeszcze mi się nie zdarzyło chyba że weekend za który jest płatny tak samo jak byś jechał,kilka miejsc dostaw i wymiana palet z tym się zgodzę zdarza się

Magdalena

Czyli nie negujesz tego co mu się przytrafiło? Może się tak zdarzyć i trzeba być przezornym?

@Magdalena

A co mu się takiego strasznego przytrafiło??że miał kilka miejsc rozładunku ???stał kilka dni jak on to napisał za które miał i tak zapłacone???? No rzeczywiście dramat jak ujjj

Aneta
@tambyłem

Co dokładnie oznacza jazda na dwie karty? Jak płacą za takie dwie karty?

Ka Mil

Omijać

Zostaw merytoryczną opinię o Ziemba Jan Dotrans - Brzóza Królewska

• Jak się pracuje w Ziemba Jan Dotrans?

Zobacz opinie na temat firmy Ziemba Jan Dotrans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ziemba Jan Dotrans?

Ziemba Jan Dotrans
  • 153