Opinie o Krzysztof Korzeniewski Ac Pawilon w Izabelin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Krzysztof Korzeniewski Ac Pawilon. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Krzysztof Korzeniewski Ac Pawilon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Korzeniewski Ac Pawilon w Izabelin

Piotr Żmijewski

jedtem za moj adres mailowy art.stal@interia.pl

Mariusz P

Dziękuję za opinie, pomogły mi podjąć odpowiednią decyzję. qrde, że tacy ludzie jeszcze istnieją to szkoda słów

Paweł Ż.

Niestety muszę się dołączyć do dyskusji (usunięte przez administratora)wszystko co jest napisane poniżej przez poprzedników potwierdzam w 100% (usunięte przez administratora) Od kilku miesięcy słyszę to samo: pawilon jest już gotowy tylko poskładać na działce , kiedy ?... (usunięte przez administratora) pozew jest już gotowy ,pieniądze z odsetkami będzie musiał oddać , a mało tego nie ma . (usunięte przez administratora)

Wojciech Molski

hmmmm ciekawe opinie, odpad i cześć, dzięki

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Krzysztof Korzeniewski Ac Pawilon? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
sąsiad n

Ludzie nie ma co tu dywagować, ten człowiek to kompletny (usunięte przez administratora) i tyle, oszukuje wszystkich których się oszukać, nie ma wszystkich klepek w mózgownicy, brakuje mu dość sporo aby móc wiązać fakty.

@sąsiad n

tak to prawda, czlowiek na pierwszy rzut oka normalny, ale niestety on jest chory psychicznie

M&M

Przestrzegam każdego kto chciałby zakupić kontener u tego człowieka bo to będzie nie zły wybór a beznadziejny. Nie wiem co się stało z tym człowiekiem ale niestety jest źle a można nawet powiedzieć, że beznadziejnie. Nie będę operował tu takimi ciężkimi słowami jak ci co wpisywali się poniżej lecz niestety racja jest po ich stronie. Panie Krzysztofie proszę pamiętać, że kłamstwo i oszustwo ma krótkie nogi i niestety kończy się wyrokami. Zastanawiał się Pan po co to Panu ?

nie ma już znaczenia

Dzięki !

Zenek
@nie ma już znaczenia

dla ciebie nie ma znaczenia(usunięte przez administratora)a dla nas ma!!!!!!

M

niezłe sąsiad. się porobiło !

MJ

Dziękuję wszystkim za wpisy, współczuję

Ostrzegam przed oszustem

Nie współpracuje z tym człowiekiem!!! Walczę o swoje pieniadze i to ja jestem zastraszany. Sprawę zgłoszę na policję, nie odpuscze. A Pawilony odszkodaowanie zapłacisz

Mateusz Niewiadomski

Współczuję wszystkim i tylko moge potwierdzić, ze pan krzysztof to naciągacz i najzwyklejszy oszust. Kłamie, lawiruje itd. Każdy, kto chce cokolwiek mieć wspólnego z tym gościem niech sobie poczyta ile Osób oszukał i niech się zastanowi bo będzie kolejnym. Generalnie rzecz ujmując KATEGORYCZNIE NIE POLECAM NIKOMU, znam tego ...uja i ....

Kamil
@Mateusz Niewiadomski

dziwię się tylko że nikt mu tej parszywej zaklamanej gęby nie obił......

Piotr Żmijewski

Widzę że ujawnia się coraz wiecej osób a proceder trwa juz od kilku ładnych lat. Proponuję zebrać kilka osób poszkodowanych i wybrać się do prawnika karnisty i zrobić z tym porzadek tzn załozyc sprawę o umyślne przestępstwo. Możemy domagać się aby on nie prowadził juz nigdy działalności gospodarczej jak i również powinien dostać wyrok karny.

Janusz

Nie ma co za dużo pisać, pan Krzysztof Korzeniewski to po prostu (usunięte przez administratora) i cwaniak, bierze dużą zaliczkę, trudno go później zmotywować do rozpoczęcia pracy, u mnie przekładał rozpoczęcie prac z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc... a jak już rozpoczął to był dramat - chodzi mi o tempo i jakość... następnie w nieskończoność obiecując, że dokończy czy odda pieniądze. Mnie zostawił z rozpoczętą budową pawilonu na Warszawskiej 360. Od 2016 roku próbuję odzyskać pieniądze przy pomocy kancelarii prawnej. Pawilon musiała dokończyć mi inna firma.

Tadeusz

Dziękuję bardzo za te wpisy i przestrogi, byłem u tego człowieka na podwórku i pierwsze co mi się rzuciło w oczy to (usunięte przez administratora) brud i ubóstwo. Widać, że to nie jest profesjonalna firma a zbieranina syfiarzy i brudasów. Wolałem to potwierdzić i dzięki Bogu i Wam , że nie podpisałem czegokolwiek z tym człowiekiem. Dziękuję raz jeszcze !!!!

@Tadeusz

super cieszę się ze ktos to wszystko czyta i potwierdz, ze ten czlowiek to jeden wielki przekręt. A apropos mojej sprawy to dzwonił do mnie wczoraj, nie mialem juz ochoty z nim rozmawiac, ale napisał mi ze 05. 02 odda mi pieniądze - pozyjemy zobaczzymy. Osobiscie wątpię bo nie pierwszy raz!!!!!!!!!

@Tadeusz

i dalej się oglasza https://www.olx.pl/oferta/pawilon-biurowy-handlowy-CID619-IDmp0yc.html nic tylko zamawiać i wpłacać zaliczkę i tyle zobaczycie

@Tadeusz

oczywiscie jak przyszedł termin oddania zaliczki za niewykonane zlecenie to kontakt się urwał. Ten czlowiek jest na tyle bezczelny że jeszcze dzień wczesniej przed ustalonym terminem dzwonił do mnie i potwierdzał ze przelew puścił i powinien byc u mnie na drugi dzień do 13. Powinni zamknąć go w psychiatryku kuźwa... brak słów. Nie zamawiajcie nic u niego!!!!!!!!!!

Nicki

SZ P Aneto czekamy czekamy i czekamy i nadal nic się w kwestii pawilonu nie ruszyło. Mam jednak prośbę - niech mi tu Pani nie brendzluje, że chcę komuś zaszkodzić bo jedyną Osobą, która to robi jest właściciel tego przybytku, który dotrzymuje słowa i umowy jak pewna kobieta, która mówiła, że gowin będzie ministrem obrony. Pani sądzi, że poświęcałbym czas na to aby komuś bezpodstawnie zaszkodzić ? chyba Pani żartuje. Uśmiałem się sowicie. Wszystkie słowa, które tu padły mają podstawę aby tu wisieć i ostrzegać innych przed takimi jak ON.

@Nicki

Nicki w 100% sie z Tobą zgadzam. Pani Aneta pisze o rujnowaniu zycia, ale przeciez to nie my wzielismy pieniadze i się nienwywiazalismy z umowy. Najlepiej z oszusta jeszcze robic ofiarę. dokąd ten kraj zmierza kuźwa. Po raz kolejny powtarzam, że p. Krzysztof to kretacz i oszust z jakim w swoim zyciu nie mialem doczynienia. Rozumiem ze kazdemu moze podwinąc sie noge ale z kazdej sytuacji mozna wyjsc z twarza. A Pan owy wlasciciel pomimo kilku szans i kolejnej stratyczasu po prostu niechce. Jak mozna to skomentować

Damian

Dla zaintetesowanych prosze o maila i wtedy wysle do siebie kontakt i wszystko wyjasnie i podesle fotki

Damian

Poprostu pisze jak jest i Nasz pawilon zostal wykonany.Tak jak pisalem wczesniej,bo sie martwilem ze bedzie problem po przeczytaniu opinii tak teraz pisze,ze pawilon zostal wykonany????

@Damian

Czy może pokazać pan jakieś zdjęcia wykonania tego pawilonu?

ja rowniez chętnie zobaczę

@Piotr

cmyk nie ujrzysz zadnych zdjęć poniewaz owy damian po prostu pawilonu ani zdjęć nie posiada

@Piotr

A panu nadal nic nie zrobił ?

@Cmyk

pewnie że nie i nie wierzę że komukolwiek ostatnio cokolwiek wykonał

@Cmyk

To dziwne bo coś robi ale faktycznie powoli.. i cześć rzeczy o których pan napisał się sprawdza, jak zaraz, jutro, bo coś...zawsze cos.

Tadeusz

Niestety człowiek na którego wołają Krzysztof Korzeniewski to krętacz i po prostu kłamca i w pełni zgadzam się z opinią, która została zawieszona wcześniej. Nie polecam tego człowieka nikomu, to zwykły naciągacz i kłamca. Niczego wam nie zrobi, weźmie pieniądze i zniknie. Wydaje mnie się, że ma coś z centralnym ośrodkiem a na pewno nie ma tych klepek odpowiadających za uczciwość oraz wstyd.

@Tadeusz

po dodaniu przeze mnie negatywnego komentarza raptem pan oszust zadzwonił do mnie w celu ustalenia nowego terminu wykonania twierdząc że ma już pawilon i chce się wywiązać z umowy. Oczywiscie łudząc się nie wiem po co zgodzilem się na nowy termin. Po 2 tyg wysłał mi maila ze termin niestety się przesunął o tydzień i jak chcę poczekać to ok ale jesli chcę zwrot pieniędzy to może mi je oddac razem z odsetkami tj okolo 22tys pln. Koniec koncem mozna się domyslec jaki jest finał: ani pawilonu ani pieniędzy ani też k..r.. a zadnych pocaluj mnie w (usunięte przez administratora) ę. Konczę dyskusję z tym dziadem.

Damian na co Ty się doczekałes. Przeciez ten TROL nic nie zrobi tylko obiecuje z dnia na dzien. Nas naciagnał na 20tys juz nie wspomnę o zmarnowanym polroczu i wysluchiwaniu tych jego bajeczek ze bedzie jutro o 14, za 2 dni, w poniedzialek o 16 ze zamowil juz dzwig w pawilon nawet nie zaczęty. Szkoda czas. Najgorsze jest to że ten (usunięte przez administratora) m jeszcze się oglasza6na olx i prawdopodobie naciaga nastepnych klientów. Uwarzajcie i nie placcie zaliczek bo juz nie zobaczycie sowich pieniedzy. Ja mam dosc i zalozylem sprawę sądową. Najgorsze jest to ze ten (usunięte przez administratora)

Damian

Bylo spore opoznienie,ale doczekalismy sie na pawilon i jak narazie nie mam zastrzezen co do wykonania i pawilon podoba sie nie tylko Nam:)powodzenia zycze

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Korzeniewski Ac Pawilon - Izabelin

Krzysztof Korzeniewski Ac Pawilon
1.3/5 Na podstawie 14 ocen.

Krzysztof Korzeniewski Ac Pawilon